[125p] bez remontu :) - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szczerze życzę powodzenia przy sprzedaży .
Aczkolwiek osobiście wolałbym dołożyć te parę tysi i kupić kanta od Mara . Samochód zbudowany zgodnie ze specyfikacją , przetestowany i sprawdzony w bojach . Ale może się uda !
  
 
dzięki

Wiesz, ciężko porównać te dwa samochody. Są zbudowane pod zupełnie inne "specyfikacje". Ja chciałem zostawić maksymalnie oryginalny wygląd. A uwierz mi, że testuję go bardzo często na drodze A był zbudowany do zabawy na ulicy Pozdro!
  
 
Porównywanie rajdówki do ulicznego fiata trochę bez sensu;p
  
 
Mój nie jest taki 'nowoczesny' oraz taki drogi - to zupełnie inne auta.

Widziałem kanta Majkowego na żywo i robi robotę
Ciekawe jak by wypadł w konkurencji z 'roverowymi' Polonezami z Pd.-Zach. części naszego pięknego kraju - podejżewam że zjadł by je z łatwością.
  
 
allegro
W.g. mnie to nie jest zła cena.
  
 
Z racji tego, że niestety nie znalazł się chętny na kupno całości, sprzedaję go w partiach.


Do sprzedania buda z większą częścią mechaniki:

- kompletna buda z kompletnym seryjnym środkiem (kiera, siedzenia, kanapy welur,pasy) (działa ogrzewanie szyby, zapalniczka i podświetlenie schowka)
- nowa przednia szyba z zielonym paskiem (wszystkie kliny ładne nowe)
- układ kierowniczy praktycznie cały nowy (końcówki, przekładnia, łożyska w kolumnie)
- zawieszenie przygotowane do rajdowania po mieście
a) regulowane olejowe amorki z przodu
b) sprężyny z trucka
c) stabilizator z kombi tył
d) tył amorki bilstein B6 po regeneracji
c) obniżone kolumienki piór
e) całe zawieszenie w żółtych uretanach
f) wszystkie elementy zawieszenia malowane proszkiem
- most seryjny lub zaspawany (pomalowany)
- wał z nową podporą, gumą i krzyżakami (pomalowany)
- układ hamulcowy seryjny ale nowy (tarcze, klocki, regeneracja zacisków, płyn)
- belka pod rovera lub ohv (jak kto woli, obecnie jest zamontowana pod rovera)
- nowy bak i pasy z nierdzewki
- nowy akumulator varty zamontowany w bagażniku, przewód "+" nowy z bmw
- nowe żarówki i inne pierdoły



Bez silnika, skrzyni i wydechu. Bez kół, mogę dać jakieś na sztukę do toczenia.

Buda jest zdrowa, lakier nadaje się do polerki. Ma dziurkę przy lewym dolnym progu i w miejscu podnośnika. Poza tym podłoga zdrowa.

Ważne OC i przegląd.

telefon do mnie: 503 152 329, mail: konrad86b@wp.pl. Mam swoją cenę za jaką to oddam, chwilowo muszę ją jeszcze skonsultować, ale może macie jakieś propozycje?
  
 
Poprawka - nie ma dziurki w progu tylko w błotniku przednim na przedłużeniu progu. I na razie nie jest to dziura a purchel ale jak sie zacznie dlubac... poza tym auto BARDZO zdrowe i nie naprawiane, wnętrze pasowane jak nie we fiacie itp.
  
 
to na ile wyceniasz ten skarb narodu bez silnika? przygarną bym zdrową budę w okazyjnej cenie .
  
 
te sprężyny to z trucka diesla??
  
 
6 tysi za to co napisałem.

Co do sprężyn, to nie wiem czy z diesla. Były grubsze od seryjnych.
  
 
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to będę sprzedawał przednie regulowane amory (pasują do obniżonego fiata i poloneza) i tylne bilsteiny B6, które kupiłem z E30 po regeneracji w zerkopolu. Jedno i drugie przejeździło około 700 km.

regulowane - 550 pln
bilstein - 400 pln
  
 
Czy sam układ wydechowy też idzie na sprzedaż?
  
 
Pytaj majka ale mysle ze najpierw bedzie chcial sprzedac silnik razem z wydechem bo pod to jest zestrojony.
  
 
Cytat:
2014-09-25 21:51:56, jaqo pisze:
Pytaj majka ale mysle ze najpierw bedzie chcial sprzedac silnik razem z wydechem bo pod to jest zestrojony.



Dokładnie, zobaczymy jak sprzeda się silnik.

amorki to te:



  
 
Cytat:
będę sprzedawał przednie regulowane amory


Jak w praktyce sprawowały się te amory? Jakieś porównanie do Bielstein'ów? Jak duży jest zakres regulacji?
  
 
Nie mam porównania do bili w Fiacie, ponieważ z przodu wcześniej miałem serię, a później gazówki. Sprawowały się znakomicie ponieważ mogłeś je dostosować do własnych potrzeb. Regulacja miała 15 lub 20 stopni. Ja ustawiłem je jakoś w połowie.
  
 


Komuś, coś to przypomina?
  
 
Skądś znam te felgi
  
 
ehh....
  
 
Jak by ktoś nie widział to silnik a sprzedaż:
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=276346