WA27 za i przeciw

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, chce kupic WA27 do busika, jak jest ktos na forum kto uzywa tej antenki to prosze o opinie!

sklania mnie na dole tej anteny sprezyna, przez ktora antena moze bardzo sie poddawac, mam niski garaz (wiata dach i trzy boki bez drzwi) po zamontowaniu jej na klapie na 100% powinna ugiac sie pod katem 45 stopmni na noc... i ma 5dB zysku niby
  
 
czesc kolego WA 27 jedna z najlepszych anten na rynku a moim rankingu nie wiem czy go czytałeś a polecam jest na 1 miejscu egzekwo z kilkoma jeszcze innymi antenami

sprezyna jest ok daje troche gietkosci ale zato mocowanie sprezyny do podstawy montazowej jest troche delikatne wiec czasami lubi sie w tym miejscu złamac

aha i jeszcze jedno troche ciezko sie stroi ta antenke ale to juz problem serwisu jak swr na niej bedzie w okolicach 2 to juz nie masz sie czym przejmowac
  
 
ok! super! kuzyn kiedys mial na peugocie 206 mocno sie uginala, wybor wlasnie padl na nia , ze wzgeldu na mozliwe wygiecia, inne np Texas ma stala cewke i nici z tego, a tak jak wjade sobie do garazu i bat oprze sie troche o dach i bedzie wystawal lekko poza niego to nich jej sie nie powinno stac, mam w tej chwili dwie anteny K30 firmy K40 na magnesie, bardzo dobrze chodza, wygladaja jak Hustler ale duzo lepiej chodza
  
 
Jaki to BUS ? bo WA-27 ma znaczna dlugosc prawie 2m i lepiej by bylo zastosowac cos do 150cm.
  
 
VW T5
  
 
a wiec antena na aucie! jak mi sie uda to zrobie pozniej foto! napisze tylko, ze smiga idealnie!

obiecane fotki








[ wiadomość edytowana przez: Bilu dnia 2006-12-31 14:21:43 ]