Panowie ktore radyjko wybrac HARRY II czy Johnson II

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie jestem nowy i mam problem ktore radyjko wybrac?Ktore lepsze dla zwyklego zjadacz chleba?Cena nie gra roli wiec Harry czy Johnson i czy antenka ML 145 bedzie ok do tego radyjka?
  
 
To juz lepiej Walker lub Herbert jak cena nie gra roli. Antenka jak najbardziej odpowiednia, chociaz mocowanie stale jeszcze lepsze.
  
 
ten walker duzo lepszy bo na wyglad to nie specnie znam sie na tym wcale patrze po wygladziea antenke chce na magnes-lepszej chyba nie ma?
  
 
czy mogl by kos sklasyfikowac mi radia presidenta? nie wiem ktore kupic zeby lipy nie bylo a moze jakies propozycje?panowie pomocyyy
  
 
Cytat:
2006-12-04 19:41:41, verti pisze:
ten walker duzo lepszy bo na wyglad to nie specnie znam sie na tym wcale patrze po wygladziea antenke chce na magnes-lepszej chyba nie ma?



kolego na yglad radia to sie nie patrzy bo nie o to tutaj chodzi o o bebechy bo np tti to extra choinka radio wyglad na max odjechany a w środku... nie adekwatne do wygladu

pytasz o jonsona to jedno z drozszych radii Cb bardziej bym proponował herberta obojetnie stary czy nowy ,model

ogolnie rzecz ujmujac z Cb jest tak ze starsze jest lepsze od nowych produkcji bo sa dokładniej dopracowane i zniasa wiecej brutalnego traktowania


jeszcze jakies pytanie??? pisz smiało
  
 
a ten walker to co to za radyjko?Nie wiem jakie najlepsze dla mnie potrzebne mi na policje tylko ale jak mam kupic lipe i za mies szukac lepszego to wole odrazu wypas
  
 
radyjka Presidenta oczywiscie z nowej oferty. Przejzyj sobie link

http://www.president.com.pl/index.php?s=oferta:radia

Jezeli tu ci nic niebedzie odowiadac to poczytaj opinie forumowiczow

http://www.cb-radio.pl/phpBB/index.php?c=17&sid=67a7feea40b3dd8be782e6f4195e3a1b
  
 
kupilem herberta i antenke ml,zestroilem
na kanale 1 1,0
- --------- 19 1,1
-----------40 1,4
czy jest ok?bo tak to radyjko smiga
  
 
Cytat:
2006-12-13 07:30:09, verti pisze:
kupilem herberta i antenke ml,zestroilem na kanale 1 1,0 - --------- 19 1,1 -----------40 1,4 czy jest ok?bo tak to radyjko smiga



SUPERRRRRR wybor bardzo bardzo dobry powiedziałbym ze prawie ideał

co do swra to stroiłeś z radia czy zewnetrzna miarka?? jak zewnetrzna to jest ok i nie ruszaj bo lepiej nie bedzie i nie trzeba jak miarka z radia to sprawdz jeszcze na zewnetrznym mierniku bo w radiu najczesciej miernik jest żle skalibrowany i ma odchyły od prawdziwego odczytu zedu nawet do 0,9 jednostki
mozna to samemu podregulowac podłanczajaz zewnetrzny SWR-miarke


jeszcze jedno swr sprawdza sie na kanałach 1- 20 - 40 a nie na 19tym


[ wiadomość edytowana przez: arek137 dnia 2006-12-13 11:22:10 ]
  
 
wypadaloby antenke troszeczke przyciac zeby uzyskac idealny SWR-ek
  
 
to mam zly swr?mierzylem zewnetrznym swr,a da sie uzyskac lepszy? na wszystkich kanalach ma byc 1?
  
 
Zainspirowal mnie kolega wiec swr w reke ....i bata skrocilem i teraz
na kan 1 swr 1
na-----20 1
na-----40 1,1
Teraz chyba OK?
  
 
no ! o wiele lepiej.
  
 
Cytat:
2006-12-13 20:41:03, pawel0240 pisze:
no ! o wiele lepiej.



ja bych koupil ELIX 77S

http://www.cbradio.cz/news/view.php3?id=63

  
 
Przyjacielu !!!
Polska to nie Czechy.