ZMIANY W KLUBIE - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-12-21 09:39:40, arsen pisze:
góral ankiety sa zbyt ogólne.. w drugiej np mozesz zacytowac"posiadanie wg.janisza" w pierwszej o przyjaciołach np warunek nabycia auta w przeciagu 2 lat, lub jego zbycie nie dalej niz dwa lata(czyli uprawnienie obowiazuja przez 2 lata, potem zanikaja )



Arsen, nie rób z ludzi kretynów. są dorośli, zrozumieją, albo zapytają.

chociaż jaj twojej wersji z latami nie kumam wcale...
  
 
Cytat:
atomiast uważam że można dać Przyjaciołom pełne prawa łącznie z kandydowaniem do Rady, szczególnie że mówimy tutaj o ludziach co to są z klubem od dawna, są mocno zaangażowani w życie klubu mimo sprzedania Łady. Status Klubowicza to taka premia za posiadanie jedynie słusznego autka, natomiaste jeśli Przyjaciel miałby mieć wwym. przywileje, nie byłoby mowy o dyskryminacji kogokolwiek



dobrze gada, dac mu czystej
  
 
Cytat:
2006-12-21 18:07:49, Góral pisze:
Arsen, nie rób z ludzi kretynów. są dorośli, zrozumieją, albo zapytają. chociaż jaj twojej wersji z latami nie kumam wcale...

bo nie dorosłes widac
  
 
Cytat:
2006-12-21 22:48:59, arsen pisze:
bo nie dorosłes widac



młody jestem , mam czas...
  
 
Cytat:

stowarzyszenie dla nas to kaganiec, który bardziej na sformalizuje, ale i zbiurokratyzuje. i nic poza tym.


Co by nie zaśmiecać...

Więc co proponujesz, bo jak do tej pory nikt nic sensownego nie powiedział, widzę tylko ciągłe przepychanki i wytykanie sobie tego i owego.
Trzeba coś z tym zrobić bo za chwilę Klub będzie tylko wspomnieniem...
  
 
Cytat:
2006-12-23 10:30:30, arii82 pisze:
Co by nie zaśmiecać... Więc co proponujesz, bo jak do tej pory nikt nic sensownego nie powiedział, widzę tylko ciągłe przepychanki i wytykanie sobie tego i owego. Trzeba coś z tym zrobić bo za chwilę Klub będzie tylko wspomnieniem...



zgadzam sie ale chyba tylko ja , choc najlepsze bylo by zebranie czlonkow klubu twarza w twarz bo przez forum to sie nic nie zalatwi
  
 
Cytat:
2006-12-23 10:30:30, arii82 pisze:
Co by nie zaśmiecać... Więc co proponujesz, bo jak do tej pory nikt nic sensownego nie powiedział, widzę tylko ciągłe przepychanki i wytykanie sobie tego i owego. Trzeba coś z tym zrobić bo za chwilę Klub będzie tylko wspomnieniem...



Arii, ale to chyb anie do mnie pytanie.
moja propozycja funkcjonuje od przeszło dwóch lat.
dotychczas, jak słusznie zauważyłeś, nikt nic sensownego nie zaproponował.
Jeśli ktoś uważa że obecny system nie działa, prosze niech stwerzy coś lepszego.
  
 
Cytat:
2006-12-29 08:37:09, Góral pisze:
Arii, prosze niech stwerzy coś lepszego.

nie ma sprawy... Lublin ma swoje pomysły....
  
 
Cytat:
2006-12-29 08:37:09, Góral pisze:
Arii, ale to chyb anie do mnie pytanie. moja propozycja funkcjonuje od przeszło dwóch lat. dotychczas, jak słusznie zauważyłeś, nikt nic sensownego nie zaproponował. Jeśli ktoś uważa że obecny system nie działa, prosze niech stwerzy coś lepszego.



Panowie bez jaj nie zachowujmy sie jak w przedszkolu nie ktos cos stworzy , wszyscy powinnismy cos stworzyc proponuje zalozenie watku co do propozycji w sprawie klubu i zobaczymy co kto ma do zaproponowania wylowmy z tego sensowne rzeczy , przeglosujmy kto jest za czym i zobaczymy ?!
  
 
Cytat:
2006-12-29 11:00:38, arsen pisze:
nie ma sprawy... Lublin ma swoje pomysły....



z niecierpliwością czekamy na ich przedstawienie wraz ze sposobem realizacji i przewidywalnymi konsekwencjami.


Cytat:
Panowie bez jaj nie zachowujmy sie jak w przedszkolu nie ktos cos stworzy , wszyscy powinnismy cos stworzyc proponuje zalozenie watku co do propozycji w sprawie klubu i zobaczymy co kto ma do zaproponowania wylowmy z tego sensowne rzeczy , przeglosujmy kto jest za czym i zobaczymy ?!



Max, wszystko pięknie i ładnie. tylko nie sztuka przegłosować. Problemem tego klubu nie jest brak pomysłów, a brak chętnych do zakasania rękawów do pracy.
Kilku osobom wydaje się że ich rola ogranicza się wyłącznie do wytykania błedów, a rada jest od tego by zapieprzać za wszystkich.
I niestety im się źle wydaje.
  
 
ja jestem chcetny do dzialania ale z natury tak mama ze trzeba mi wskazac co zrobic to zrobie
  
 
bardzo proszę: reaktywuj grupę krakowską. zkrzyknij chłopaków z regionu, zorganizuj jakiś wspólny wypad, pomyśl nad sposobem zareklamowania klubu na terenie małopolski.

  
 
co do reaktywacji to mam tylko jedno ale musza byc chcetni do reaktywowania sila ludzi z domu nie powyciagasz ale zobaczymy
  
 
PROPONUJE TAKI WATEK ALE ... BEZ DYSKUSJI TUTAJ I DOGADYWANIA TYLKO KAZDY ZAINTERESOWANY PISZE JEDNEGO POSTA ZE SWOIMI PROPOZYCJAMI I ZOBACZYMY CO SIE UZBIERA :

- ja proponuje wprowadzenie jasnych podzialow klubowcy tzn tytul klubowicza , lub przyjaciela + okresowy tytul kandydata , rezygnacja z sympatykow , jest klub oplaca sie skladki i wszystko jasne , jezeli ktos chce kozystac to musi przystapic , a forum i tak wszyscy chetni moga czytac
- wprowadzenie legitymacji vel karty klubowicza - mogla by byc uzywana jako identyfikator na zlotach - karta rabatowa np. w sklepach moto lub innych itd itp

- oraz ujednolicenie systemu identyfikacji wizualnej klubu , projekty naklejek ulotek itd itp do pobrania ze strony aby kazdy mogl sobie to nawet we wlasnym zakresie zrobic ale aby bylo to spojne z tym co maja inni klubowicze

i to tyle z moich wypocin myslowych


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-02 13:53:53 ]
  
 
siłą na pewno nie, dlatego trzeba im coś zaproponować.

btw. po co otworzyłeś nowy wątek o zmianach?


Cytat:
wprowadzenie jasnych podzialow klubowcy



a co jest niejasnego w obecnym systemie?

Cytat:
, rezygnacja z sympatykow , jest klub oplaca sie skladki i wszystko jasne



co z ludźmi, którzy nie chcą płacić składek? skreślić? przecież to doprowadzi do jeszcze większego zamknięcia się na ludzi.

  
 
po to zeby tam nie dyskutowac tylko kazdy napisze jednego posta co chce zmienic bo tak to sie robi chaos z dyskusja nad kazdym postem z ktorej nic nei wynika a tak mozna potem przeczytac wybrac to co wydaje sie sensowne i przedyskutowac, pozatym co do sympatykow pisze bo sam nim bylem i na poczatku fajnie bylo kozystac za darmo z tego co daje klub i do tego mozna od siebie niewiele dawac albo wcale nic ale uwazam ze jak mam byc w klubie i na powaznie bawie sie lada a nie dlatego ze mnei nei stac na nic innego i kupuje lade za 300 zl a jako bonus moge liczyc na darmowa pomoc , po drugie to co nam z tego ze bedzie 100 sympatykow i 20 klubowiczow jak sympatycy z wyjatkami nic nie robia dla klubu to moze lepiej zeby bylo tych 20 klubowiczoe i powiedzmy przyjaciol , a jak ktos chce zostac klubowiczem to prosze np 3- 6 miesiecy jest kandydatem widzi co i jak jak sie nei decyduje to sorry , w polsce niestety jest tak ze jak cos jest za darmo to ludzie nawet kupe w sreberku wezma a jak trzeba zaplacic to wtedy sie okazuje komu na czym zalezy chyba zeby wprowadzic 20 zl skladki dla sympatykow ?!


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-02 16:23:47 ]
  
 
Cytat:
2007-01-02 16:20:19, maxymilan pisze:
po to zeby tam nie dyskutowac tylko kazdy napisze jednego posta co chce zmienic bo tak to sie robi chaos z dyskusja nad kazdym postem z ktorej nic nei wynika a tak mozna potem przeczytac wybrac to co wydaje sie sensowne i przedyskutowac



co po postach, w któcy nie ma konkretnych rozwiązań, a jedynie marzenia.
poza tym KTO będzie decydował o tym co jest sensowne, a co nie? o czym będziemy dyskutować, a o czym nie? jeśli ktośjuż daje jakiś pomysł zmiany, to w jego przekonaniu jest to sensowne...

Cytat:
, pozatym co do sympatykow pisze bo sam nim bylem i na poczatku fajnie bylo kozystac za darmo z tego co daje klub i do tego mozna od siebie niewiele dawac albo wcale nic ale uwazam ze jak mam byc w klubie i na powaznie bawie sie lada a nie dlatego ze mnei nei stac na nic innego i kupuje lade za 300 zl a jako bonus moge liczyc na darmowa pomoc , po drugie to co nam z tego ze bedzie 100 sympatykow i 20 klubowiczow jak sympatycy z wyjatkami nic nie robia dla klubu to moze lepiej zeby bylo tych 20 klubowiczoe i powiedzmy przyjaciol , a jak ktos chce zostac klubowiczem to prosze np 3- 6 miesiecy jest kandydatem widzi co i jak jak sie nei decyduje to sorry , w polsce niestety jest tak ze jak cos jest za darmo to ludzie nawet kupe w sreberku wezma a jak trzeba zaplacic to wtedy sie okazuje komu na czym zalezy chyba zeby wprowadzic 20 zl skladki dla sympatykow ?!



dlatego nie wszystko będzie dostępne dla wszystkich. powoli powstaje strefa klubowa, w któej będą niektóe materiały dostępne wyłącznie dla klubowwiczów.
pomijam że nieklubowicze muszą płacić za wszelkie rozrywki na zlotach.





[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2007-01-02 17:15:42 ]
  
 
eh niepogadasz chodzilo mi o to zeby w jednym miejscu byl zbior pomyslow na klub narazie bez dyskusji , a co do sensu hm pomyslalo by sie potem jak wybierac sensowne pomysly


a tak wogole to czemu zawsze ty tylko sie Góral wypowiadasz po prostu stosujesz metody intelektualnego zastraszenia i wszyscy sie boja cos powiedziec ale ja sie nie dam

[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-03 09:22:21 ]
  
 
no i stało sie
jedni bedą szlochać inni radować
straciliśmy kolege, klubowicza i radnego...

(ciekawe na jak długo)
  
 
Cytat:
2007-01-03 18:16:27, Sp4rkY pisze:
no i stało sie jedni bedą szlochać inni radować straciliśmy kolege, klubowicza i radnego... (ciekawe na jak długo)




możesz to rozwinąć?