Czy klubowicz powinien mieć ładę?

Ankieta: czy jesteś za tym,aby KLUBOWICZEM mogła byś TYLKO osoba posiadająca ładę?
tak
nie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy jesteś za tym,aby KLUBOWICZEM mogła byś TYLKO osoba posiadająca ładę?

odpowiadamy TAK, jeśli uważamy że klubowicz powinien mieć ładę (mieć, posiadać, użytkować, być właścicielem)
odpowiadamy NIE, jeśłi uważamy że taki wymóg nie jest konieczny
  
 
tylko pytanie, co oznacza POSIADAC lade.
czy miec lade na spolkie z kims /tata, brat, inny klubowicz/ (zaden przytyk do nikogo - ale sa takie u nas przypadki, prawda?), czy miec resztki ledwo jezdzacej lady, tylko dlatego, ze nie stac nas na nic innego, nawet na golfa II, czy tez - POSIADAC lade oznacza - miec auto na dobre i na zle, i utrzymywac je w miare posiadanych mozliwosci w jak najlepszym stanie, jak np. Zax, FLeszer i wielu wielu innych.
Do jesli tak, to ja sobie kupie jakas ruine za 100 zl, po miesiacu zostanie tylko sam DR - i tez zazadam statusu klubowicza. Bedzie to uczciwe? zachowam sie w porzadku? Srednio.... ale wg zalozen - bede mial lade, wiec status mi sie nalezy.
Jak dla mnie - cos tu zgrzyta.
  
 
Hehe to nie klub astona martina żeby członkowie oceniali i karali za kiepski stan reprezentujacego klub auta choć za pare lat to mógłby być dobry pomysł. To by był dopiero elitarny klub.
Jeszcze coś - dla mnie jak klubowicz przyjeżdża na zlot nieładą bo mu tak wygodniej/taniej a am łąde to to jest beee. Albo jak ktoś się zrzuca na wrak tylko dla statusu klubowicza. No albo jak sprzedaje zajebistą ładę bo się wstydzi nią jeździć i kupuje coś lepszego żeby ludzie na niego inaczej patrzyli.
  
 
Na pytanie odpowiadam: tak. I zagłosowałem na tak.

Bo jeżeli nie, tzn. że każdy z ulicy może sobie przyjść i powiedzieć, że lubi łady, że miał kiedyś ładę i już zaraz jest klubowiczem? Ja bym to ograniczył do mania łady bez innych wymagań. Bo czasem jest tak że ktoś np. nie może przyjechać ładą na zlot (mimo że ją ma) i przyjedzie innym samochodem (np. inż. Czech przyjeżdża Esperką, Bartek z Łodzi do Mikorzyna przyjechał Omesią). I tylko z tego powodu takie osoby pozbawić statusu klubowicza? Dla mnie to chore. Po prostu masz ładę płacisz składki to jesteś klubowiczem i wystarczy. A jak zmienisz ładę na inny, ale sentyment pozostanie to po prostu jesteś sympatykiem. Co do kryterium podziału na sympatyków i klubowiczy najsensowniej moim zdaniem wypowiedział się Janisz i jestem za tym żeby takie było kryterium podziału. I takie rozwiązania najbardziej mi się podobają - w myśl tego, że dla mnie regulamin klubu powinien być PROSTY I CZYTELNY.


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2006-12-21 12:47:37 ]
  
 
Cytat:
Jeszcze coś - dla mnie jak klubowicz przyjeżdża na zlot nieładą bo mu tak wygodniej/taniej a am łąde to to jest beee. Albo jak ktoś się zrzuca na wrak tylko dla statusu klubowicza.



no wlasnie - a przyjaciel de facto robi to samo
  
 
Tak. Ja też uwazam,że Klubowicz powinien mieć Ładę i użytkować ją,jeśli nie na codzień,to chociaż do wyjazdów na zloty,spoty czy nawetw ciepły weekend z rodziną za miasto.A na pewno nie powinien przyjeżdżać innym autem na zloty.to m.in.powód mojej nieobecności na tegorocznym zlocie-teoretycznie,jak mi moja Ładzia zastrajkowała,mogłem pożyczyć od ojca firmową Fabię i być obecny,ale to przecież nie był zlot Fabia Klub czy Skoda Klub tylko Lada Klub Polska
  
 
Adam, chciałeś ankietę, to ją masz. i przestań już siać ferment.
rozumiem że jak wyniki będą nie po myśli to będzie zarzut o nieprecyzyjnym pytaniu...

jest jak wół napisaane:
Cytat:
odpowiadamy TAK, jeśli uważamy że klubowicz powinien mieć ładę (mieć, posiadać, użytkować, być właścicielem)



posiadanie łady nie oznacza że jest się jej właścicielem. kilku kilku klubowiczów NIE jest włascicielami łąd, a działają w klubie, mają te łady, jeżdzą nimi.

eot

  
 
Koledzy nie rozumie klotni skoro Ci auto zastrajkowalo przyjezdzasz innym to przeciez masz dowod rejestracyjny na ten samochod albo masz inne autko a nie stac Cie zaplacic za przeglad ladnej zeby przyjechac na zlot wlasnie lada ale dowod robi swoje jak juz takie macie problemyprzeciez Igiers np na zlocie w janowi byl FOCUSEM urwal mu ktos za to glowe Pawel 66 byl w slomczynie skoda ale tak wyszlo i po prostu nie ma problemow robicie z igly widly