Przewiozę klubowiczowi - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
regularnie śmigam witnica/gorzów do poznania i znowwu do witnicy
jeśli ktoś coś ma do przewiewieźenia to proszę:
88 777 44 11
neaton
  
 
Najprawdopodobniej 23 (piątek) śmigam z Trzebini (Kraków, Katowice) do Zgorzelca na pusto (z przyczepką). Jeżeli ta data odpadnie to będzie to pierwszy wolny dla mnie termin (ale w maju jeszcze)
  
 
20-22.06
27-29.06
04-06.07
w ww. terminach latam Szczecin - Żary (Lubuskie) - Szczecin.

jak coś komuś - priv.
  
 
Przynajmniej raz w miesiącu mam traskę Rzeszów - Parczew i Rzeszów - Tomaszów Lub., jakby komuś trzeba było coś niedużego od Mariosa (zwykle załadowany bagażnik w sedanie), to służę (priv).
  
 
w poniedzialek jade do Mariosa zostawic samochod, wiec moge cos zawiezc lub przywiezc do Warszawy (wracam druga Omega)
  
 
Witam,

Dzisiaj albo jutro na noc lece do Niemiec konkretnie Chemnitz.
Mam puste auto i duza przyczepe.

Moge zabrac kogos lub cos.

Wracam pelny bez mozliwosci zabrania czegokolwiek
z wyjatkiem paki. Sam nie wiem ile bede mial miejsca

Pozdrawiam
  
 
Czy ktoś przebywa obecnie w okolicach Luton w UK i będzie niebawem wracał do kraju? Miałbym spory ładunek do przewiezienia stamtąd, oczywiście za odpowiednią gratyfikacją
 
 
Cytat:
2008-09-06 00:27:50, Immo pisze:
Czy ktoś przebywa obecnie w okolicach Luton w UK i będzie niebawem wracał do kraju? Miałbym spory ładunek do przewiezienia stamtąd, oczywiście za odpowiednią gratyfikacją

Nieaktualne
 
 
Witam.Czy w najbliższym czasie będzie ktoś jechał z okolic
Łodzi do Gdańska???Ewentualnie okolice Gdańska. Konkretnie to miały by być 4 koła ze Zgierza.
Z góry dzięki.Pozdr. Abigaz
  
 
Kuba jest u Mariosa, wiec jak ktos cos od niego potrzebuje, to niech skontaktuje sie z Kuba, to do Wawy podrzuci
  
 
..Czy ktos bedzie jechał w tym roku lub na początku kolejnego z okolic Radomia w kierunku pomorza zachodniego?

Mam przesyłke STEINMETZA dla Łukasza (Ilku)
  
 
Cytat:
2008-12-02 21:43:08, AndrzejMT pisze:
..Czy ktos bedzie jechał w tym roku lub na początku kolejnego z okolic Radomia w kierunku pomorza zachodniego? Mam przesyłke STEINMETZA dla Łukasza (Ilku)



~11.12. z Wawy na Szn...
  
 
W czwartek najprawdopodobniej bede w Parczewie u Mariosa. Ktos cos potrzebuje to tel do mnie.
Nie wiem czy dotre na spot w niedziele, wiec ew. odbor u mnie na bielanach.
  
 
w czwartek wieczorem bedę pod wawą okolice jahranki
spadam w piątek po południu.
  
 
Jedzie ktoś w okolice Międzyrzec Podlaski województwo lubelskie i na Śląsk potrzebuje przewieź most do omegi od kolegi warzywisko stawiam piwko podjadę po odbiór telefon to na priv.
  
 
Ewentualnie z Siedlec lub Radzynia Podlaskiego
  
 
Ewentualnie z Siedlec lub Radzynia Podlaskiego
  
 
Niestety w tym kierunku nie jadę.
Za to mogę zabrać coś nawet większego z pomorza trójmiasto okolice kierunek na Wrocław. Początek A1 pózniej Bydgoszcz - Inowrocław - Konin - Kalisz - Wrocław. Na pomorzu będę mniej więcej wtorek środa az do piątku.
  
 
12.03 jadę do J. Góry przez Katowice, a wracam do Warszawy 16.03. Będę w Katowicach 13-16 .03.
  
 
Już nieaktualne.Dzięki za odzew
pozdrawiam