Przewiozę klubowiczowi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..
  
 
Potrzebuję przewieźć w najbliższym czasie na trasie Wrocław - Kraków paczkę o długości 2m (zapakowane progi do Omy).
Mogę podjechać z przesyłką w okolice Wrocka.

ps. w DHL-u zaśpiewali mi za przewóz elementu powyżej 2m (205 cm dokładnie) 380 zł

Moja kom. 602-308-225

Z góry dzięki za pomoc!
  
 
Jeśli Ci ją ktoś weżmie z Wrocka na LOB Party, to mogę je przewieżć do Krakowa za cenę paliwa Katowice-Kraków
  
 
Cytat:
2007-05-31 10:35:25, sokolr pisze:
Potrzebuję przewieźć w najbliższym czasie na trasie Wrocław - Kraków paczkę o długości 2m (zapakowane progi do Omy). Mogę podjechać z przesyłką w okolice Wrocka. ps. w DHL-u zaśpiewali mi za przewóz elementu powyżej 2m (205 cm dokładnie) 380 zł Moja kom. 602-308-225 Z góry dzięki za pomoc!



Odwołuję prośbę .. sprawa załatwiona
Dzięki za pomoc
  
 
Jest tak:

Na 99% - bo dochodzi kwestia dostępności części.

Dnia 16 czerwca 2007r. wybieram się do Mariosa (Parczew) na zabieg.
Więc trasa Warszawa (Włochy) -> Parczew i zuruck (chyba tego samego dnia, bo trochę grzebania jest ).

Wyjazd pewnie skoro świt w sobotę.

Zainteresowanych zapraszam na Priv/Mail lub dzwonić na koma. Jadę pusty więc kilka gratów mogę wziąć - coby się zmieściły do kluski.

Jeśli ktoś chciałby się zabrać to mogę rozpatrzeć i taką opcję.

Pozdr
Grande
  
 
dzis w nocy do Wrocławia pociagiem
wracam jutro dostawczakiem wiec po drodze moge niemało zabrac.
tel 501 047 063
  
 
Jutro wieczorem Katowice-Poznań, będę miał dużo miejsca.
Powrót sobota, ale dość pełny, więc ewentualnie coś niedużego.
  
 
wyjazd we wtorek (dokladnie z Surbiton) kolo poludnia,oma kombi z odrobina wolnego miejsca,powinien sie zmiescic np komplet felg (zapakowanych i najlepiej bez opon),jedzie kolega moim autem wiec jakies drobniaki zeby sie nie krzywil beda mile widziane ;o)).

kontakt na priv.


prosze o przeniesienie do wlasciwego watku.sorki.

[ wiadomość edytowana przez: superbastek dnia 2007-06-25 14:45:48 ]
  
 
Sobota 30.06 trasa Łódź-Okęcie-łódź, wyjazd z Łodzi ok 17.00
wracam pusty.
pozdrawiam
  
 
jutro( 4 lipca) Warszawa( Ursynów) - Wrocław
Powrót w piątek.
W obu przypadkach wyjazd koło 13.
Mały
  
 
czwartek Kalisz - Wrocław - Kalisz.
możliwości przewozowe nie za duże z racji małego samochodu, do wrocławia praktycznie na pusto...
500182412
  
 
8-11 sierpień Szczecin - Bydgoszcz - Toruń - Lidzbark - Szczytno - Piaski (Ruciane Nida)
Powrót 22-24 sierpień przez Olsztyn - Elbląg - Malbork - Szczecin

Coś małego zawsze ( i tak będę szybciej jak poczta) albo do zamocowania na przednim fotelu (czyli wielkości fotelika dla dzieci) mogę przewieźć.

priv
  
 
14-15 lipiec lubin zielona gora gorzow wlk szczecin koszalin powrot za 7 10 dni ta sama droga. wyjazd na urlop ale zawsze znajdzie sie troszke miejsc na cos. Jak cos to na priva ewentalnie tel
  
 
Trasa Wrocław - Katowice 6 lipca (piątek) godz.18.00
Trasa Katowice - Wrocław 8 lipca (niedziela) godz. 14.00 (co bym na spota zdążył )

Do Katowic jadę załadowany, ale zawsze coś się jeszcze zmieści, z Katowic jadę pusty. Dane kontaktowe w profilu
  
 
Świdnik - Karwia 29/30 lipiec
Karwia - Świdnik ok 14 sierpnia
Jadę na wypoczynek, najkrótszą trasą, małą merivą (oma znów padła) ale mikro miejsce się znajdzie. Jakby co to tylko telefonicznie 0600242894 bom jest zapracowany.
Pozdr
  
 
Korekta,

13 sierpień Szczecin - Bydgoszcz - Toruń - Lidzbark - Szczytno - Piaski (Ruciane Nida) - jadę sam z fotelikiem, także mogę coś/kogoś zabrać.

Powrót 23-25 sierpień przez Olsztyn - Elbląg - Malbork - Szczecin - już z rodziną ale coś małego zawsze

Na priv
  
 
Czy ktoś może planuje taką trasę?
I miałby miejsce na dodatkowe kółka ?
  
 
9.09 jade do Mariosa, a 14.09 do Katowic. Jakby ktoś coś to na priv.
  
 
jutro( 12.09)

Trasa Warszawa - Włoclawek-Toruń - Gniew. wyjazd kolo 10 z Ursynowa
Powrót w czwartek(13.09) Gniew - Rypin-Sierpc-Warszawa wyjazd koło 13-14

Jesli komuś coś to dzwonić.
505 172 107

Maly
  
 
Witam
Wielka prośba czy ktoś może w niedalekiej przyszłości(do końca roku przynajmniej) planuje trasę z łodzi w okolice poznania, albo gdzieś do wielkopolski, ale z przyczepką bo miałbym silnik do przewiezienia. kupiłem silnik niedaleko łodzi i ratuje mnie każdy kilometr który miałbym bliżej do odbioru. Mogę podjechać byle bliżej
Z góry dziękuję