Przewiozę klubowiczowi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
9 grudnia (więc jeszcze sporo czasu) jadę z Trzebini do Klagenfurtu. Najprawdopodobniej śmigam solo więc nawet siedzenia mogę złożyć i udostęonić całą przestrzeń ładunkową w omie...
  
 
Moze ktos z klubowiczów robi trase wrocław - gdansk potrzebuje przewiec konsole do omegi i pare małych gratów ??
  
 
30.11.2007 - 2.12.2007
Warszawa -> Parczew -> Warszawa.

W wiadomym celu

Jak ktos ma jakies prosby to do mnie na priva z duperelkami. Wieksze rzeczy -> ustalcie z Mariosem zeby Jego ludzie przygotowali, wymontowali itp, a ja tylko wezme gotowe i przewioze.
Ustalajcie z Mariosem wszystkie indywidualnie ceny oraz koniecznie sposob zaplaty! (wraz z zamowieniem piszcie to i mi, zebym mial jasny obraz sytuacji) Nie mam kasy zeby zakladac za innych gotówka
Zgloszenia na priv przyjmuje do czwartku do 23.
  
 
Może ktoś z kolegów lub koleżanek jedzie w najbliższym czasie z okolic Warszawy do Wrocławia?

Mam małą paczuszkę dla kolegi homera171.

Polecam się uwadze imprezowiczów parczewskich u Mariosa. Wydaje mi się że Wrocław ma tam silną reprezentację
  
 
Jezeli fomin sie zgodzi ja zabrac, to ja moge wziac z wawy.
  
 
miałem być na badaniach w wawie ale narazie napewno to odwlekam , ale jak bede jechał do stolicy najjaśniejszej RP to dam znać .
  
 
Ależ Fominie. Ty byś to odebrał ode mnie u Mariosa.
  
 
a to inna broszka. juz wpiątek z samego rańca jestem do dyspozycji
moge zabrać .
  
 
No proszę jak to LOB-Poczta działa :> - ładuje towar Chemikowi na kipe - a już homerka głowa żeby zdybać kurakowóz
  
 
Cytat:
2007-11-27 20:35:31, Solltys pisze:
No proszę jak to LOB-Poczta działa :> - ładuje towar Chemikowi na kipe - a już homerka głowa żeby zdybać kurakowóz


spłtys pusc na priv ew co to jest i jak jest duże.
  
 
wielkie Dzieki. Dla wyzej wymienionych. Sołtys Chemik i Fomin Zeby wszyscy byli na nastepnym Lobie
  
 
Szczecin - Bielsko-Biala (możliwe międzylądowanie w Poznaniu)

09.01.2008 wieczorem

jeszcze nie wiem ile bedzie miejsca ale cos lekkiego niewielkiego powinno sie zmiescic.

"zlecenia" ;o) na priv.



  
 
moze troche pozno o tym pisze, ale wlasnie jade w okolice Slupska po skrzynie manualna, wiec jak ktos potrzebuje cos do Wawy lub Mariosa przewiezc malego, to moge zabrac. U Mariosa bede w piatek.
  
 
troche
  
 
licza sie intencje Poza tym do piatku jeszcze jest czas, wiec cos z Wawy do Mariosa lub odwrotnie moge wziac
  
 
Sobota Szczecin - Gorzów -Szczecin,

Praktycznie na pusto, to mogę nawet słonia zabrać
  
 
Witam jutro ok godz. 11.00 robie trase DĘBLIN -PARCZEW-DĘBLIN jak cos przewiezc to na priv. Wracam tez jutro (26.02)
  
 
W sobotę 15.03 jadę do Katowic via Zgierz. Gdyby coś ktoś, to ja to coś komuś temu
  
 
W piątek rano /14 marca/ lecę z Warszawy do Mariosa . Jeśli ktoś ma jakieś zamówienia u niego i jest z Wawy lub okolic mogę do siebie towar zabrać z Parczewa
Post-zdrówka zupper
  
 
27.03 lece do Mariosa. Jak cos ktos chce to prosze sie zglosic. Wracam w sobote wiec na niedzielny spot moge to cos zabrac ze soba.