Muzyka ktorej warto posłuchać - Strona 33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i kolejny moj set

DJ Turn - Elements Of Live (Episode 27) d-_-b (Live Set Trance 31-05-11)

http://www3.zippyshare.com/v/85106423/file.html

Tym razem bardziej progresywnie

zapraszam
  
 
Reset
  
 
DJ Turn - Global Sound Control Ep.014 (Guest Mix) (21-09-2011)

http://www64.zippyshare.com/v/42256430/file.html

OFICJALNA PREMIERA TEGO MOJEGO SETA na; www.radioftb.net w srode 21.09.11 o godz 21 KANAŁ TRANCE
  
 
Burek!Dobry Pies - To my

kolejna kapela z okolicy
  
 
Florence & The Machine:

Girl With One Eye - chodzi to za mną od tygodnia, niech przejdzie na kogoś innego

I szlagier: Dog Days Are Over

Ogólnie dobry koncert, polecam
  
 
Cytat:
2011-09-23 11:35:16, nds pisze:
Florence & The Machine: Girl With One Eye - chodzi to za mną od tygodnia, niech przejdzie na kogoś innego I szlagier: Dog Days Are Over Ogólnie dobry koncert, polecam



panie Michale,
szacunek
  
 
niech cie szlag
  
 
  
 
Vesania - Rage Of Reason
  
 
T.Love - Polskie Mięso
  
 
Gotye - Somebody That I Used To Know
  
 
Cytat:
2011-12-15 22:32:41, nds pisze:
Gotye - Somebody That I Used To Know



Bardzo ciekawy wokalnie kawalek. Co zadziwia mnie najbardziej to ponad 20 milionow odslon od lipca tego roku. Ta liczba godna jest najbardziej popularnych rzeczy na jutubie a tu jest cos o czym nigdy nie slyszalem nawet
  
 
mam teraz zajawkę na illusion
  
 
Dobry illusion to stary illusion (1,2,3,4,6)
  
 
ja bylem na koncercie illusion pare tyg temu na torwarze

bylo tak se, jak zawsze lipa psuje to co muzyki robia z halasu

ale flapjack i tuff enuff wczesniej, oooo to bylo dobre
  
 
Ja byłem na zalużynie W spodku i powiem Ci, że w 2009 we Wrocku o wiele lepiej zagrali- też było tak se. Ale za to Flapjack mnie rozyebał- pierwszorzędnie zagrali (mimo że byłem bardziej nastawiony na Taff Enuff).
  
 
ja na flapie bylem w tym roku 3x

w gda na przelomie wiosna/lato, potem grali w stolnicy przed deftones ( bilety drogie jak chuj, zwazywszy na fakt ze to deftones zupelnie mnie nie interesi ) no i teraz w torwarze

jeszcze przed taffami i flapem gralo takie cos co sie nazywalo "none", slyszalem tylko 2 kawalki ale tez fajnie zapierdalaja do przodu
  
 
No i tym sposobem katuję non stop dwie pierwsze płyty flapa, ogień A odnośnie None- to tam chyba basman z flapjacka się udziela/udzielał
  
 
Cytat:
2011-12-16 09:28:18, borysirl pisze:
Bardzo ciekawy wokalnie kawalek. Co zadziwia mnie najbardziej to ponad 20 milionow odslon od lipca tego roku. Ta liczba godna jest najbardziej popularnych rzeczy na jutubie a tu jest cos o czym nigdy nie slyszalem nawet


Polecam czasem listę przebojów trójki od 15 tygodni na 1 miejscu
  
 
he he , no niezle.

Teraz zaczynam slyszec ta piosenke w radiach. Ale tak to juz chyba jest ze o nowinkach muzycznych dowiaduje sie z forow poswieconych wyrobom FSO