[126p] pierwsze zdjecia mojego 903 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kij z tlumikiem ja chce taki dres Masz przedmuchy na wylocie i kolo pasowe z altka krzywe jakies.A tak pozatym to podjade kiedys do Ciebie moim swapem bo widze,ze u Ciebie sa dobre drogi na szalenstwa a daleko niemam
  
 
ńonono to jest mój oficjalny dres do grzebania przy maluchu tłumik to nie moja robota i chciałbym sobie nowy wykąbinowć jakiś dobry bo ten ma za grubą rurę i ciekawy patent z przepustnicą do wyciszania na ulice i otwierania na pola przedmuchy też własnie zauwyżyłem na filmiku bo zawsze jak gazuje to siedze w aucie hemigtx: auto stoi w baborowie czyli jeszcze bliżej jak chcesz gdzieś pojeździć to po weekendzie bede miał czas to moge jakieś drogi pokazać

acha rura od kolektora jest na drugą stronę poprowadzona w miejscu tego schodka na misce olejowej ale i tak musiała ładnie pare razy zgarnąć bo jest już na tyle pogięta że kwalifikuje się do wymiany ale u poprzedniego właściciela auto było naprawde niskie

[ wiadomość edytowana przez: grnb dnia 2007-01-16 23:19:49 ]
  
 
baborow, o ja jebie, kumpel ma tam babe
 
 
ja bym tylko chciał wiedziec jak wydech jest poprowadzony do tłumika
  
 
cehu zedytowalem moj porzedni post
  
 
grnb-wpadbym w sobote jakby moj swap "nie zimował" Na dodatek jeszcze niezrobil aparatu zaplonowego przez co pali mi na 3,5gara Jak tylko pogoda sie ustabilizuje posmigamy
Poza tym malec jest spoko bez jakiegos druciarstwa itp.
  
 
kurde ale tereny zarypiste do upalania QRNB spodziewał się mnie za niedługo
  
 
zapraszam serdecznie tylko musimy sie umowic kiedy i mozna sie pobawic w jezdzenie na czas nawet droga jest rowna waska i brak drzew po bokach mozemy zrobic mini spota jakby co to w niedziele mi pasuje
  
 
Może autko nie rzuca jeszcze na kolana , ale widac u Ciebie prawdziwą radoche z dłubania przy kaszlu, jest ogólnie fun i o to chodzi, życie trzeba sobie umilać
  
 
spoko jakoś się zgadamy po 30 stycznia bo wwtedy kończy mi się sesja
  
 
a na bredzie tez tam mozna podocierac motor ?
 
 
Cytat:
2007-01-17 10:34:53, HEMIGTX pisze:
pali mi na 3,5gara



Ale, że niby jak
  
 
lep[iej bybylo nie na bredzie bo sa to drogi publiczne jednak ale zawsze mozna zaryzykowac
  
 
Cytat:
2007-01-17 21:35:33, kjub pisze:
Ale, że niby jak


A no tak,ze musze zrobic aparat zaplonowy bo silnik chodzi nierowno,jakby na 3,5 gara a czasem na 3.
  
 
jestem po pierwszym kjsie wklejam fotki i filmik
filmik kjs







ps nie pytac o miejsce bo to drazliwa kwestia
  
 
Można powiedziec,ze jestes osobą medialną Pokazywali Twój przejazd w TVP regionalnym Co prawda krótko ale jeden nawrót był całkiem w pipke
  
 
No widze że chłopaki nieodpuszczają i dobrze,
Laweta to jest TO, ja ojca nakrecam na hak do jego dupowoza i wtedy bisikowi sztywnego zapuszcze

Bawcie sie przy malcu a czasy bedą coraz lepsze

pzdr
  
 
ok znalazłem ten filmik
tvp opole

[ wiadomość edytowana przez: grnb dnia 2007-03-07 21:56:19 ]
  
 
odświeżam wątek w moim autku nadchodzą zmiany w garażu czeka już nowy silnik po tym jak podczas jednego przejazdu w kjs poprzedni się wykończył zjechały się pierścienie i cylindry prawdopodobnie dlatego że był straszny kurz a ja nie miałem filtra nasączonego środkiem do tego czyba że ma ktoś inne podejżenia bo ciekawi mnie to chyba nietypowe zjawisko. w nowym zastosuje filtr w kabinie i może jakiś inny filtr nie stożek tylko seria może będzie szczelniejszy... czeka też w garażu nowa buda obspawana już (a właściwie cały maluch) i inne duperelki jak zwrotnice po regeneracji i zawieszenie teraz tylko znaleźć czas żeby to pomalować jakoś (oczywiście na żółto) i poskładać może w połowie wakacji uda mi się już to skończyć