A może jakiś spocik krakowski?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, widząć że w tym momencie na forum jest nas aż trzech z Kraka to może zastanowilibyśmy się nad jakimś spocikiem? Co do miejsca to myślę że zastanowimy się jak będzie ktoś chętny w ogóle na jakiś wspólny wypad.
Andrzej
  
 
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
- To będzie pierwszy od miesiąca mój wolny weekend... przyznam szczerze, że zaplanowała mi go już moja lepsz.. tzn. piękniejsza połowa. Kto nie ma żony - nie wie co zysk.. traci, kto ma zrozumie.
Owszem chętnie, ale w Krakowie - na godzinkę ... na dłuższe wypady mam szlaban...
  
 
ja też chętnie sie gdizes Wybiorę
Ale w tym tygodniu raczej nie dam rady , bo znowu jade z córka na jakis turniej. Ale może w przyszła niedzielę???moglibyśmy podjechac do tego muzeum na Św Wawrzynca a potem na kawusię do jakiejś knapki(np do tego Rzymu gdzoe kiedyś)
Jestem za!
Pozdr
Paweł
P.S.
Co prawda miałem właczony komp w firmie, ale dziś miałem tak zakręcony dzień,ze nawet nie miałem kiedy odpisac
Paweł
  
 
No ja bym sie tez nastawil-wstepnie- ale na nastepny weekend.
Lada coprawda juz odpalona, ale obrotow wolnych nie ma- moze jutro zrobie, i wroce wreszcie nia do domu!
  
 
Fleszer - jasny gwint - trzymam kciuki -i gratuluję
to co Panowie - może nestępny weekend???Może fleszer dotrze i będziemy mogli zobaczyć( i usłyszeć)to co zrobił na własne oczy????
Paweł
  
 
Cytat:
2003-12-04 20:42:00, pawel_krakow pisze:
Może fleszer dotrze i będziemy mogli zobaczyć( i usłyszeć)to co zrobił na własne oczy????



Dotrze silnik czy może Fleszer dojedzie na spot . Bo jeśli silnik to chyba przez tydzień to z auta nie wyjdzie .
No ale tak na poważnie to ja się nie mogę zdeklarować co do przyszłego tygodnia - tzn możliwe że będę w Krakowie ale nie jest to pewne.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Ja sie własnie dowiedziałem,że tenturniej tez nie jest wtym tygodniu tylko w przyszłyme więc jak???robimy spocik w ta niedzielę???
Może choć przed południem???
Paweł

  
 
Jeżeli o mnie chodzi to bardzo chętnie, tylko że nie widzę więcej chętnych .
A tak po prawdzie czy oprócz Ciebie, Piotrka, Jasia, Drvampira i Fleszera to już nie ma klubowiczów LKP w Krakowie?
Przecież w/g listy jest dwadzieścia parę osób.
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Cos ty Andrzej - a skąd by się tyle nazbierało????
A poza tym - moze nawet o tym nie wiedz , bo tu nie zgladają
paweł
P.S
Fleszer???dasz radę ?
  
 
Cytat:
2003-12-04 21:09:37, pawel_krakow pisze:
Cos ty Andrzej - a skąd by się tyle nazbierało????
A poza tym - moze nawet o tym nie wiedz , bo tu nie zgladają



Ano nazbierało się, odliczając nawet Kasię (od Piotra) i Konrada to i tak wychodzi grubo poza 20 osób z samego Krakowa.
A jak nie wierzysz to wejdz w listę klubowiczów, ustaw na "małopolskie" i policz.
Myślę ze to kolejna rzecz do uporządkowania.
A tak po prawdzie to chętnie bym zobaczył sprzęt Fleszera po kapitalce i tuningu.

Andrzej
  
 
Fleszer - wszyscy straaaasznie chcieliby zobaczyc twoja ładziankę)
Daj się namówić
Andrzej - spokojnie - ustaliliśmy,ze trzeba będzie zrobić porządek na liście klubowiczów, ale wszystko po kolei i powolutku.
Wiem,że z Krakowa na pewno juz na spotkanie nie przyjedzie np. Darek(sprzedał ładę), Hubert(już długo się nie pokazuje- chyba,ze Piotruś ma znim kontakt), Daroo , choć jego samara stoi pod samym Wawelem z naklejką klubową,no i parę innych osób- VaZ 2110 chyba jeździ Astrą (ale czasem tu do nas zaglądamoże po prostu juz sie "nie bawią" w te klocki. To całkiem normalne.Ale tak jak napisałem wcześniej lista będzie na pewno solidnie "przeglądnięta"
Pozdrówki
paweł
  
 
Heh, tez bym ja chcial zobaczyc w akcji
Sprawa ma sie tak - wolnych obrotow brak + lekkie blokowania na ciegnach - plynu chlodzacego brak + podejzenie wycieku!
Jutro mam caly dzien!- albo prawie caly jak nie zmarzne.
Mysle ze podolam- nawet sobie niewyobrazacie jak mnie to dobija ze to jeszcze nie jezdzi! Ostatnio mialem problem z rozrusznikiem!

Wlasnie dokonalem upgreadu w profilu eh eh
  
 
Oj pozmieniało Ci sie fleszer -pozmieniało
A gdzie autko - juz wdomu?

  
 
Teraz nie dam rady. Za tydzien chetnie.
Jasiu
  
 
Aaa, jeszcze nie w domu! Ale coraz blizej! Dzis obroty-jakietakike ustawilem.
Musze zrobic uszczelki na gazniory, przerobic ciegna-jednak sie blokuje deczko. No i zawory ustawic.
Ta zima mnie dobija! A mialo byc tak pieknie!a to juz tak dlugo- myslalem ze na mikolaja wyjade- a tu lipa!

Mam nadzieje ze sie wyrobie do nastepnego wekendu- choc bedzie to trudne z racji tego ze w ten, mam szkole!
  
 
hello. chcialbym sie zwami spotkac ale nie wiem czy to bedzie mozliwe.wszystko okaze sie jutro tj sobota w godzinach wieczornych,bede na forum wiec sie odezwe.pozdrawiam mkee
  
 
Dobra - to ja jestem gotów
Jutro ustalimy miejsce i czas- ale myslę że najlepiej przed południem na pasie , a potem skoczymy na kawę- bo może byc zimno.Jesłi spadnie śnieg(a tak zapowiadają) to nareszcie będzie można poszaleć na pasie!!!! Mam tylko nadzieję ,ze wniedzielę przed południem nie będzie tam wielu amatorów takiego szaleństwa
No chyba,ze sie przejdziemy pózbiej do muzeum inżynierii(czynne od 10-16) i na Kazimierzu znajdziem jakiś spokojny pub
Paweł
  
 
PROSZE!!! WSZYSTKO TYLKO NIE SNIEG!
ODWOLAJCIE TO W TEJ METEREOLOLOGIIII
Najpierw skoncze lade, pozniej bedzie snieg!
  
 
No nie wiem.czy sie uda...jak na razie prognozy sa raczej za tym ,ze spadnie śnieg. Fleszer - moje oponki slizgaja się nawet lepiej teraz niż na śniegu Dziś miałem okazję przetstować je przez cały dzień na mokrych ulicach...Zobaczymy jak będzie na śniegu. Ale co - nie masz zimówek???bo faktycznie z Twoim motorkiem pewnie cięzko będzie - to fakt
  
 
Zimowki to ja mam!
Tylko ze auto nie zrobione do konca! Jeju! moze we wtorek skoncze- moze moze moze- wiem ze to juz glupio brzmi