Do kina, czy na film ??? - Strona 21

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-12-13 19:19:30, Talus pisze:
Dobry powód żeby oglądnąć


Haha Macias jak przeczytał obsadę to od razu wypalił : "oglądamy"
  
 
A to moze obejrze...
  
 
Cytat:
2010-12-14 18:59:52, jadzka1233 pisze:
A to moze obejrze...



Mamy dar przekonywania Tylko nie licz na wartką akcję
  
 
Jeśli ktos lubi horrory to polecam film pt." W
szponach strachu"
  
 
Cytat:
2010-12-15 08:47:55, madzia_83 pisze:
Mamy dar przekonywania Tylko nie licz na wartką akcję



Nie licze ale jakie aktorki poogladam
  
 
Wczoraj byłem na Tron: dziedzictwo w imaxie.
Sam film nie najgorszy, ale za to efekty powalają. Tylko dla nich można iść do kina 3D.


Cytat:
2010-12-15 13:49:11, Tomi7878 pisze:
Jeśli ktos lubi horrory to polecam film pt." W szponach strachu"



Clive Barker's Book of Blood



[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2010-12-27 13:54:44 ]
  
 
A ja obejrzalem wczoraj: The Town
Mi sie podobal...

A pozniej : Bekarty wojny tez calkiem niezly...
  
 
Byliśmy w kinie na Poznaj naszą rodzinkę. No generalnie źle nie było ale szału nie ma. Pierwsza i druga część to było coś pięknego. Trójeczka jest średnia. Owszem są śmieszne momenty ale w porównaniu z poprzednimi częściami wypada blado. Lubię Bena Stillera i tu chyba tez sentyment zadziałał
  
 
Jak się robi kolejną cześć komedii po 6 latach...


Dziś było A good year (2006).
Polecam. ...Aż chce się wyjechać z miasta


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2010-12-30 00:55:03 ]
  
 
A ja sie wczoraj dobrze bawilem na tym filmie: RED
  
 
Obejrzalem ten film i podoba mi sie w nim swoisty klimat oraz muzyka...
  
 
obejrzałem sobie "jak zostać królem" i kurcze piórko muszę przyznać że naprawdę dobry film... może i nie koniecznie do kina trzeba iść bo i efektów brak specjalnych jednakże obejrzeć warto pozdrawiam
  
 
Cytat:
2011-02-03 00:21:43, Gandzialf_83 pisze:
obejrzałem sobie "jak zostać królem" i kurcze piórko muszę przyznać że naprawdę dobry film... może i nie koniecznie do kina trzeba iść bo i efektów brak specjalnych jednakże obejrzeć warto pozdrawiam


Gandzialf dziś zweryfikuję Twoją recenzje "Jak zostać królem" Mam nadzieję, że film mnie zaciekawi.
  
 
Zapomniało mi się napisać, że polecam Black Swan (2010)
  
 
Cytat:
2011-02-15 08:40:46, madzia_83 pisze:
Gandzialf dziś zweryfikuję Twoją recenzje "Jak zostać królem" Mam nadzieję, że film mnie zaciekawi.



no i no i?? podobał się? a w nd byłem na "turyście"... też spoko Angelina daje radę a zakończenie mnie troszkę zaskoczyło
  
 
Bardzo się podobało. Dawno nie wyszła z kina z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy na bilety (i kubeł popcornu )
Bardzo fajny film, bez wartkiej akcji a jednak potrafił zainteresować
  
 
a nie mówiłem)
  
 
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Nie czytałam książki więc mi się film podobał. Długi jak cholera ale wciągający. Małżonek czytał książkę i stwierdził, że jest mocno okrojona ale sam film jest OK.

Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem czyli cześć 2 w/w filmu. Słabsza od pierwszej ale też wciągająca.

Do oglądnięcia pozostała jeszcze cz 3 czyli "Millennium: Zamek z piasku, który runął."
Generalnie polecam
  
 
Cytat:
2011-04-12 07:54:34, madzia_83 pisze:
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet Nie czytałam książki więc mi się film podobał. Długi jak cholera ale wciągający. Małżonek czytał książkę i stwierdził, że jest mocno okrojona ale sam film jest OK. Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem czyli cześć 2 w/w filmu. Słabsza od pierwszej ale też wciągająca. Do oglądnięcia pozostała jeszcze cz 3 czyli "Millennium: Zamek z piasku, który runął." Generalnie polecam



Obejrzałem wcześniej - polecam
Książki.. hmmm wywołały u mnie w domu mała awanturę...
Pamiętam że jak kończyłem trzeci tom, koło 15 w niedziele ( początek w piątek) moją ładniejszą połowę szlag trafił z jasnego nieba i zabrał mi książkę z wielkim olaboga


  
 
Cytat:
2011-04-12 10:42:55, mazur pisze:
Obejrzałem wcześniej - polecam Książki.. hmmm wywołały u mnie w domu mała awanturę... Pamiętam że jak kończyłem trzeci tom, koło 15 w niedziele ( początek w piątek) moją ładniejszą połowę szlag trafił z jasnego nieba i zabrał mi książkę z wielkim olaboga


A my skończyliśmy oglądać 3 część i ufff.... dobrze, że tak to się skończyło. Normalnie zapragnęłam jechać do Szwecji

Mazur mój ślubny ma tak samo - jak dorwie jakąś wciągającą książkę to chłopa w domu nie ma