Do kina, czy na film ??? - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
byłem wczoraj w kinie na "lincz"... kurcze od czasu "symetrii" myślałem, że Polacy nie potrafią dobrych filmów robić.. a tu patrz jaka perełka
  
 
czwarta cześć piratów z Karaibów.....ani film ani 3d nie robi wrażenia


a parę miesięcy temu bylem na sali samobójców- polecam
  
 
Yhh do "piratów" podchodziliśmy ze 3 razy (cz. II) i nic z tego, jak dla mnie film nie do wytrzymania.
  
 
a ja właśnie wcześniejsze trzy lubię- fajne są
  
 
Cytat:
2011-05-29 03:04:49, Suchy pisze:
a ja właśnie wcześniejsze trzy lubię- fajne są


Masz spaczony gust
  
 
klamiesz
  
 
Cytat:
2011-05-31 13:22:33, Suchy pisze:
klamiesz


Prawdę mówię
  
 
Bozia Ci język............
  
 
Prawda jest taka, że gdyby nie świetna gra aktorska Johnny Depp'a to ten film byłby lekko mówiąc marny
Nie sądzę, żeby bez niego było więcej niż 2 części... tej najnowszej nie widziałem i jakoś mnie nie ciągnie.

Ostatnio nie widziałem dobrego filmu. Jakoś nie mogę trafić
  
 
Mnie nie zachwyciła gra Depp'a aczkolwiekjest najbarwniejszą i najżwawszą postacią w tym filmie
  
 
A mnie ostatnio zachwycił film "O północy w Paryżu", polecam wszystkim miłosnikom sztuki!!

-----------------------------------

A w wolnej chwili zapraszam do poczytania NIESAMOWITEJ HISTORII !!!
  
 
Ostatnimi czasy znajoma poleciła mi serial którego tematyka na początku nie wydawała się na tyle interesująca żeby obejrzeć więcej niż jeden odcinek.Jednak w chwili obecnej jestem zdecydowanie odmiennego zdania z czystym sumieniem mogę polecić "True Blood" bo o tym serialu właśnie mowa
http://sites.google.com/site/news048/
  
 
Niestety wczoraj zakończyła się 4 seria, więc przerwa...

Ten też jest fajny
http://iitv.info/wilfred/
  
 
Oglądany kilka tygodni temu film "Polowanie na czarownice" - ujdzie w tłoku, nawet nawet. W sumie nic szałowego ale jakbym poszła do kina to bym nie żałowała
  
 
Cytat:
2011-09-10 14:43:37, elody pisze:
A mnie ostatnio zachwycił film "O północy w Paryżu", polecam wszystkim miłosnikom sztuki!! ----------------------------------- A w wolnej chwili zapraszam do poczytania NIESAMOWITEJ HISTORII !!!



mnie się również podobał... ale koło tego filmu nie można przejść obojętnie... Albo pokochasz albo znienawidzisz..
Trzeba lubić filmy Allena.. Mnie zachwycił a moje kochanie zasnęło
  
 
Dla niej wszystko - Fajny, naprawdę spoko. Mogę polecić.
  
 
Wymyk - mogę polecić. Oczywiście nie ma tu wartkiej akcji, salw śmiechu itp. ale są pytania pozostawione bez odpowiedzi. Film psychologiczny, skłania do refleksji. Po wyjściu z kina miałam lekkiego doła.
  
 
Geneza planety małp - koleżanka strasznie zachwalała ten film a ja z 3 razy przysnęłam. Nuda. Owszem fabuła jest nieco inna ale jakieś to takie smętne...

Wyścig z czasem - tu też coś nowego i innego, pomysł na sam film trafny ale rozczarowałam się brakiem wartkiej akcji o którą aż się prosi. Jedna (powtarzam jedna) scena, która z lekka podniosła mi tętno. Szkoda, mogło być lepiej choć i tak o niebo lepszy od "Genezy"
  
 
Władcy umysłów nawet dobry filmik
  
 
właśnie wróciłem z filmu "w ciemności"

naprawdę warto