[126p]rally - Moja kapsuła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Maluch z 1979 roku niestety jakeis 5 lat temu wydachowany i zostala zmieniona cala buda. Obecnie:
Wnetrze
-klatka Kaluża Motorsport
-krzeslo kierowcy Sparco Sprint i pasy Raceland 3 calowe, pilot ma do dyspozycji Bimarco C i pasy Schroth
-kierownica Monza z naba o wiekszym odsadzeniu
Zawias
-przod resor sklepany na jakies 12 cm, amory Bilstein
-tyl seryjne sprezyny sciete o jeden zwoj, amory Bilstein + haltpasy
-felgi do scigania to seryjne 12", a na lans czasem poszerzane na 5,5 cala 12" z oponami 165/60/12
Silnik
-glowica na wiekszych zaworach ssacych planowana 4,5 mm
-tloki z frezami na zawory
-wal z bisa, lekkie kolo wywazone tloki i korby
-cos tam podlubany gaznik
-wydech breda
-skrzynia narazie seryjna niestety
Z zewnatrz to chromowane zderzaki i zapinki na klapach








[ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2007-01-04 21:34:02 ]
  
 
Jak go zobaczyłem na tych małych fotkach to wygląda tak jak mój kiedyś Naprawde bardzo fajna furka tak trzymaj i powodzenia
  
 
Bardzo przyjemny kapsel, takie mi sie podobaly i beda zawsze podobac... dbaj o niego
  
 
Sliczne 126p jedno z lepszych na tym forum, szeroka stal i gleba robi swoje
  
 
Bardzo fajny furak, widać że dopieszczony, bardzo mi sie podoba
  
 
Jest naprawde kozak nie przekombinowany i podoba mi sie w ch*j
  
 
No maluch super wygląda, chociaż może załóż jakiś znaczek na przód /
Wiesz że Twój maluch zainspirował mnie do założenia poszerzanych 12 ?
  
 
Jadowityyyyy
wypasior faktycznie jakis znaczek na pas przedni by sie przydal
uroku mu dodaje kwadratowa rejestracja z tylu no poprostu super!

a tak pozatym na fotce z dwoma kaszlami drugi ma jakies alu co to za model i firma ?
  
 
To jest dla mnie kwintesencja czystego stylu, bez zbędnych dodatków (choć znaczek z przodu jak Krauzer napisał by przypasował) nisko i szeroko. Piękny!
  
 
popieram wszystkich. jest sliczny. zawszem i sie takie podobaly. podobny do mojego - taki cichociemny
  
 
nic wiecej mu niebrakuje, wypass
  
 
P I Ę K N Y ! ! ! Tylko pozazdrościć ! ! ! Moje gratki ! Jest cudowny ! szczene zamiatam z podłogi !
  
 
Cytat:
2007-01-05 11:29:31, KrauzeR pisze:
Jadowityyyyy wypasior faktycznie jakis znaczek na pas przedni by sie przydal uroku mu dodaje kwadratowa rejestracja z tylu no poprostu super! a tak pozatym na fotce z dwoma kaszlami drugi ma jakies alu co to za model i firma ?



Felgi nazywaja sie TITAN takie jak np na tej aukcji tylko bez dekielkow
http://www.allegro.pl/item154375540.html
  
 
Hoho ale moj temat uciekl. Z nowosci to sprzedalem poszerzane fele, zalozylem szpilki i dystanse 20 mm aluminiowe. Do tego jest nowy motur ktory nareszcie jakos dziala( teraz czeka mnie docieranie), skrzynia krotkie 2,3,4 i jak narazie to tyle modyfikacji.






  
 
tylko niezatrzyj....

aaa i jedz na hamownie, jak sie ułozy silnior...
  
 
stracil urok bez poszerzek
z ciekawosci ile teraz mozna dostac za komplet takich 12stek?
  
 
Niestety stracil ale wolalem krotka skrzynie niz fele Jak bedzie przyplyw gotowki to sobie nowe zrobie ja za moej z oponami 550 zl wzialem
  
 
Ogólnie to coś ty z nim zrobił ale jak mówisz że krótką skrzynke sprawiłeś to jesteś rozgrzeszony aaa jeszcze ta tylna klapa zrób coś z nią najlepiej na czerwono ( jeśli ma sie z napisem komponować to się nie komponuje wg mnie )
  
 
Klapa zapomnialem napisac jest laminatowa z RC wiec dlatego wygalda jak z kibla Ale plan jest zeby to pokleic i pomalowac. Jak cos sie zrobi nowego i jakies fele dojda normalne to sie pochwale
  
 
No musze przyznac ze auto naprawde zrobione ładnie, przede wszystkim widac dbałośc o szczegóły (dociecie belki pod brede,zatyczka, czystośc komory silnika,) , co mnie osobiscie od zawsze sie podoba.
Cena za fele mnie powaliła chce ktos moje za 550 z oponami ?