[126p]rally - Moja kapsuła - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cichy dasz film - zadowolisz tych co wierza i tych co nie - wszyscy beda happy a Ty wiesz co masz. Ja swoja droga z checia bym zobaczyl
  
 
macie sępy
http://www.youtube.com/watch?v=_t5ebxe4WII
  
 
sorka za ot ładnie jedzie ale przy ilu zmieniasz biegi ?? ile obrotów ??
  
 
ooo jakie fajne kola masz z tylu
  
 
fiu fiu...

ale z tymi 9sec do 90km/h to przesadziles

na moje oko to bylo 9.65s, no moze 9.66s
  
 
na tym filmie tak naprawde to jedzie jak normalny rajdowy kaszel ok 40 km na krotkiej skrzyni, przynajmniej tak mi sie wydaje, nie widze tu tych 9 sekund
  
 
tru dat.
  
 
Cytat:
2007-06-28 22:10:02, 3zeR_MDS pisze:
na tym filmie tak naprawde to jedzie jak normalny rajdowy kaszel ok 40 km na krotkiej skrzyni, przynajmniej tak mi sie wydaje, nie widze tu tych 9 sekund

a jak masz zobaczyć 9 sek na filmie skoro nawet nie wiadomo w którym momencie miał "licznikowe" 90km , bez przesady po tym filmie nie da sie okreslic jaki ma czas
  
 
nie napisalem ile ma sekund, napisalem ze wyglada na tym filmie jak normalny rajdowy kaszel na krotkim 2,3,4 a nie potwor ktory ma 9 sekund. moze ma moze nie ma i tyle
  
 
jest to mozliwe, bo dobicie do 100 zajmie mu kolejne 3-4 sek jak nic
  
 
ty, a ty masz jeszcze tego kaszla co robil 9 sek do 90?
  
 
Teraz to ma 9s do 100 jak nic
  
 
jak tam patent na mocowanie silnika ? dawaj fotke w ogóle
  
 
Jak pług do odsniezania moze miec 9 do 100?
  
 
Troche pajeczyna zarósł mi temat

Poczynilem drobne modyfikacje :d
  
 
to są właśnie modyfikacje , ładnie i schludnie
  
 
przydala by sie czasami taka modyfikacja.... na telefon mozna zamowic odsniezanko ?
  
 
Nie wiedziałem że Berg Trophy odbywa się też zimą, a czy sami organizatorzy nie mogą odśnieżać? W maluchu to jeszcze sie da, ale w takiej formule to nie wiem jak pług zamontować
  
 
W formule masz fabrycznie taki maly pług z przodu
  
 
I to regulowany