[126p]rally - Moja kapsuła - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no cichy widze że odpaliło i wszystko wporządku.Szkoda że sprzedałeś poszerzane felgi ale i tak wygląda bardzo ładnie.Ciekawe kiedy na żywo go oglądne
  
 
według mnie
klapa ni jak mi się nie podoba chociaż ja pod kolor prysnąć bo psuje cały urok i według mnie to srebrne fele ładniej by wyglądały.


A tak jest ok, życzę co byś motoru nie zatarł a dotarł.
  
 
kurcze jakoś stracił trochę bez tych poszerzek
klapę też przydałoby się pomalować pod kolor
no ale silniczek super
  
 
Cichy, co to za oponki masz?
  
 
Oponki to sa nalewajki i nazywaja sie winter contakt albo cos w ten deseń. W kazdy razie polecam bo na sniegu elegancko maluch sie trzymal.
  
 
a na lato co zamierzasz ubierać?
  
 
Na lato........... hmmmmmmmm co znajde w garazu i bedzie mialo jeszcze troche miesa to sie zalozy Jak jakies pytanai to walcie na gg.

[ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2007-03-20 22:36:27 ]
  
 
tia jeszcze jakbys podał te gg to byłoby wypas maszyna miodna nawet mam skondcyś zdjecia z remonty i musze przyznac ze mało takiej profi roboty w bobach jest
  
 
dobry sprzęt teraz jest i musi dobrze jechać ale to sie przekonam osobiście jak sie do ciebie wybiore
  
 
zapomnaielm ze w profilu nie podalem gg 4238097
  
 
już chyba wiem jakiego koloru będzie przyszły malec, jeśli takiego zakupie dobry sprzęt, a chciałeś sprzedawać z tego co pamiętam
  
 
A chcialem ale trafila sie glowica z pandy to wykonalem taki wynalazek W sumie od ostatniego poskladania zrobilem jakeis 60 km, narazie nie dawalem ognia ale msuze stwierdzic ze chyba bedzie niezle
  
 
hehe niejeden już tak gadał i zatarł silnik na docierce
  
 
oby slaby byl z Ciebie prorok :
  
 
To nie proroctwa tylko świnta prawda
  
 
Ja mam nadzieje ze urwana korba i zatarty wal jzu wystarcza limit pecha wyczerpany
  
 
No moj temat pajęczyną zarósł

Maszyna juz sie dobrze spisuje, ze tak powiem bije festtttttt

Mialem na Berg Trophy jechac ale niestety koledzy zachowali sie troche niepowaznie i klasa sie rozsypala wiec jak na razie zadnych startow na horyzoncie nie widac.

A tutaj kilka aktualnych fotek ....klik....
  
 
nie niepowaznie tylko nie mozemy po prostu Matuski maja zvolen za tydzien a ja w poniedzialek wyjezdzam a mam jeszcze pare spraw do zalatwienia jeszcze sie poscigamy nic sie nie martw
  
 
w pytke
klape normalną założyłeś??
z ta klapą wygląda o wiele wiele lepiej
  
 
masz jeszcze te naklejki ?
moje zdanie znasz na temat auta

[ wiadomość edytowana przez: Karcio86 dnia 2007-06-27 12:28:53 ]