[126p]rally - Moja kapsuła - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dawa poszerzki
  
 
sprzedane juz z pol roku temu a teraz kasy na nowe nie mam
  
 
Na poszerzkach i tych kapciuszkach wyglądał przezajebiście!! Jak dla mnie był poprostu ideał
  
 
ale czy to sie odpycha? czy tylko jedzie....
  
 
Jak juz napisalem bije fest. co oznacza ze wg mnie nawet sie odpycha
  
 
to w jakim czasie wyrabia 80km/h?
  
 
Nie zostala taka wartosc zmierzona, do 90 wg moich obliczen i obrotomierza w okolo 9 sek sie rozpedzal
  
 
maluch naprawde idzie super co mialem okazje sie przekonać i cieżko bylo go dogonic
  
 
poka jakiś filmnik jak masz.fajnie wygląda i pewnie też fajnie jeździ.
  
 
Cytat:
2007-06-27 22:17:19, cichy_b0b pisze:
Nie zostala taka wartosc zmierzona, do 90 wg moich obliczen i obrotomierza w okolo 9 sek sie rozpedzal


grubo
  
 
Cytat:
2007-06-27 22:40:37, schwepes pisze:
grubo


To chyba na strasznie krótkich przelożeniach i bez kierowcy, nam do 100km/h w dwie osoby (jakieś 160kg więcej) z calym wypasem szedl 13s, cos mi to nie pasuje
  
 
byl kiedys do sprzedania taki maluch co rzekomo na 2,3,4 krotkim szedl do setki w 10 sekund czy tam 11 i rzekomo mial 60 kucy...cos ten wynik mi sie nie wydaje, no ale moze
  
 
no i teraz rozpocznie się rozmowa na temat osiągów do setki i motorów które mają 50 kucy
  
 
Dobra nie robi 90 w 9 sek przepraszam ze to napisalem, nie robcie burdelu.
  
 
pokaz filmik, chyba karcio mi podeslal od Ciebie- wygladalo ze idzie lepiej niz kuna lesna - gratulacje...
  
 
Pokaze filmik to znawcy beda mowic ze zwiekrzone tempo w jakism programie do edycji i dlatego tka wyglada wiec szkoda cokolwiek wstawiac
  
 
Cytat:
2007-06-28 15:32:13, cichy_b0b pisze:
Pokaze filmik to znawcy beda mowic ze zwiekrzone tempo w jakism programie do edycji i dlatego tka wyglada wiec szkoda cokolwiek wstawiac



nie pie...l tylko wkejaj bom ciekaw
  
 
dokładnie..dawaj filma na miękko
  
 
dawaj filma,
  
 
Cytat:
2007-06-28 15:32:13, cichy_b0b pisze:
Pokaze filmik to znawcy beda mowic ze zwiekrzone tempo w jakism programie do edycji i dlatego tka wyglada wiec szkoda cokolwiek wstawiac



Ja wiem jak podchodziles do skladania motoru, i z jakich mniej wiecej gadzetow jest sklejony, dlatego niezdziwilo mnie to jak przyspiesza- pozostaje tylko gratulowac

Daj filma i patrz co sie bedzie dzialo...