Zdejmowanie przedniego błotnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polonez Caro Plus

Mialem nieprzyjemne zdarzenie a mianowicie sztuczkę

I mam klopot bo nie moge zdjac błotnika;/ trzyma sie on na jakiejś srubie i nie wiem jak sie do tego zabrac( na czerwono miejsce sruby)

[/URL]

Czy główka śruby jest w wewn. poldka czy jakas jest inna taktyka odkręcenia tej sruby
A jesli w srodku fury to chyba zeby sie do niej dostac trzeba zdjac pokrętło od zmiany pozycji swiatel czy jest jakis konkretny sposób na wyjmowanie jej?? bo nie chce juz bardziej niczego poniszczyc



Prosze o pomoc poniewasz nieznam sie na polonezach;/


[ wiadomość edytowana przez: Renniron dnia 2008-04-25 21:06:13 ]
  
 


jeszcze raz bo nie bylo mozna powiekszyc
  
 
Co do blotnika to nie wiem , ale pokretlo zdejuje sie poprostu ciagnac. jest na wcisk.
  
 
Zdejmij pokretło i ten cały plastik potem odkreć listewke plastikową na 3 srubkcach odchyl tapicerke bedzie tam dziura moze byc zaślpeiona weż imbus chyba śzóstka nasmaruj go tawotem żeby jak odkręcisz śrubke to sklejił sie znią ,inaczej śrubka może wpaść do środka
  
 
blotnik odkreca sie bardzo latwo.pod maska jest chyba z 5 srub,trzeba odkrecic zderzak od blotnika,jest jeszcze jedna srubka w okolicy progu.ciezko jest ja odkrecic,awiec zaczyna sie na kluczyku,a konczy na szlifierce katowej.a potem nowa srubka.widze ze masz caro plusa.masz w blotniku filtr weglowy,do ktorego ida kabelki i wezyki.blotnik to proponuje nowy ,albo ze szrotu w dobrym stanie wyciagnac,no i pomalowac.