[126p] A-grupowa N-ka ;) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co mu robisz ????
  
 
któremu?
  
 
hmmm a to na zdjeciu nie jest ten twoj ???? to co to za pasc w takim razie ???
  
 
Przypadkiem znalazłem... stało to takie biedne i szukało domu to przygarnąłem Rocznik '81, klatka od Siekierki, podwozie i wnętrze po piaskowaniu.
  
 
przypadkiem znalazles ??? no a ja przypadkiem zgubilem cos takiego, jak bedziesz mial chwile to mi go przywies, postawie piwo za znaleziona zgube
  
 
Ale on już się do mnie przywiązał i powiedział, że nie chce żeby go dohcem nafaszerowali
  
 
A ja przypadkiem trafiłem jeszcze na inne foto


[edit]
no i zjebałem niespodziankę
a tak w ogóle on go nie znalazł, on go musiał o niego ostro walczyć jeszcze 3 chłopa po nią jechało.

[ wiadomość edytowana przez: ISO-lator dnia 2008-02-08 23:55:49 ]
  
 
A silnik też z niego masz? Fajna buda no i klatka w pyte Mógłbyś zdradzić jakieś plany co do tego malucha
  
 
Nie, silnika z niego nie mam, ale wiem, że trafił w dobre ręce

A plany co do budy... wycinam klatke, ucinam dach i robię cabrio A tak na poważnie to na dzień dobry trzeba wymienić dwa nadkola, pousuwać niewielkie wgnioty, powywijać ranty w błotnikach i powoli składać. A plany są takie, żeby buda była uniwersalna, czyli taka, żeby w razie potrzeby mogła stać się zgodna z homologacją (tak na wszelki wypadek ). Ogólnie rzecz biorąc to nie będę się zbytnio spieszył żeby to ukończyć. Myślę, że na sezon 2009 zdążę. Dziś mamy 9.02 więc można zacząć liczyć, może ukończe remont szybciej niż bart skończy argente
  
 
Cytat:
2008-02-08 23:53:19, ISO-lator pisze:




a to z tego malucha lub do tego są klamoty na allegro Bile,silnik itd.? czy to poprzedni właściciel sprzedaje
  
 
Cytat:
2008-02-10 23:17:40, qbus125rally pisze:
a to z tego malucha lub do tego są klamoty na allegro Bile,silnik itd.? czy to poprzedni właściciel sprzedaje


Poprzedni właściciel sprzedawał kpl bili, silnik Agr, obrotek w kapliczce itp.
  
 
zakladales juz tą wiadomą głowice? :>
  
 
Założona Tylko, że teraz musiałem jak najszybciej zabezpieczyć to auto po piaskowaniu i nie miałem czasu bredy przykręcić nawet. W piątek lub sobote będą testy
  
 
Cytat:
2008-02-12 20:34:43, 130TC pisze:
Założona Tylko, że teraz musiałem jak najszybciej zabezpieczyć to auto po piaskowaniu i nie miałem czasu bredy przykręcić nawet. W piątek lub sobote będą testy


ot.
gdzie piaskowałeś,jak wyszło i ile kosztowało?


co to za 'ta' głowica?
  
 
Gdzie była piaskowana ta buda nie wiem (kupiłem już po piaskowaniu). Wiem tylko, że za podwozie i wnętrze policzyli sobie 500zł (tak mówił poprzedni właściciel).
Wyszło to tak:



A głowica taka:

Bez rewelacji, po prostu -3mm, ale za to profi zrobiona
  
 
Piaskowana była w Bielsku a ceny no niestety takie są a nie inne w Bielowicku kolo Świętoszówki też piaskują i liczą podobnie.
  
 
czy tak głowica tak profi zrobiona to nie wiem, na zdjeciu wychodzi że niedługo będzie pęknięcie między zaworowe
  
 
Cytat:
2008-02-12 22:17:06, Try3ek pisze:
czy tak głowica tak profi zrobiona to nie wiem, na zdjeciu wychodzi że niedługo będzie pęknięcie między zaworowe


Chodzi Ci o to pomiędzy 3 a 4? To z pewnością opiłek metalu bo fotka robiona przed przedmuchaniem głowicy. Oglądałem tą głowice długo i nie zauważyłem żadnych pęknięć.
  
 
tez ogladalem i pikna jest miedzy zaworami. srodek ma tak interesujacy ze az mi sie nie chcialo jej oddawac ;p
  
 
jeżeli opiłek to spoko bo na zdjeciu wyglada to tak troszke nie fajnie