[126p] A-grupowa N-ka ;) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Nie ma to jak porządna gleba


No i się skończyło... dupe się wywoziło, pierwsze rajdowe szlify zdobyło... a ile przy tym było kurwowania i rzucania mięsem Fajnie było no ale cóż - idzie nowe
  
 
jak to spiewala jakas polska piosenkarka

"Nic nie moze przeciez wiecznie trwac" , niedlugo bede podazal podobna droga
  
 
@ 130TC - Jak wywozisz to na złom to polecam 'Złom - Met" w Chełmku na ulicy przemysłowej - (033) 846 32 26. Nie dość ze po mojego przyjechali lawetą to jeszcze stówe mi dali, za samą gołą bude,tyle ze na kołach

A np pan kapustka w chełmie śląskim wołał ode mnie 3 stówy za takie coś
  
 
Wbrew pozorom maluch nie poszedł na żyletki, nie stał się integralną częścią środowiska naturalnego, a także go nie ukradli. Żyje i ma się dobrze.

Jakiś czas temu odwiedził go wujek Pomarańcz, zrobił z nim to:


W międzyczasie mały miał bliskie spotkanie z młotkiem i efekty tego spotkania widać tutaj:


Następnie chciałem go pomalować, ale pomyliłem spód z górną częścią auta i wyszło co wyszło:



A w ostatnich dniach do auta dorwał się taki jeden z sąsiedniego miasto co ponoć mu z kanta tylko pas tylni został i zrobił z nim coś takiego:



Auto teraz czeka na polerke no i później składanie, składanie, składanie...

Kolejna aktualizacja - zgodnie z tradycją tego wątku - za ok. rok.


[ wiadomość edytowana przez: 130TC dnia 2009-04-01 23:57:41 ]
  
 
No dzieki mar`owi jakos ta "padaka" wkoncu wyglada hahaha
powoli a do przodu... obspawana pomalowane wszystko powoli i dokladnie ale jest profi czekam az posmigamy... zbrojenie teraz
No i nie klam bo ranty zaginal bóbr z reklamy 36,6 co zna tysiac bitow
pzdr. Dziupla.

[ wiadomość edytowana przez: Remuso dnia 2009-04-01 22:59:54 ]
  
 
dobrze te VT naprawdę jedno z lepszych jakie dzisiaj widziałem, udał ci się ten aprylis


I pewnie jeszcze powiesz że Ci się włoszka nie zjebała
  
 
to jest podkład czy biały półmat? ładne...
  
 
Cytat:
2009-04-02 03:17:42, KrauzeR pisze:
to jest podkład czy biały półmat? ładne...


Przeca napisałem, że przed polerką
  
 
Ładny zgrobek widze ze dziupla ma coraz ciekawsze i ladniejsze maluszki mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje zobaczyc na "zywo" tego boba
  
 
wypolerowałeś już auto czy se jaja robisz P
  
 
Cytat:
2009-04-20 22:38:26, pioDr88 pisze:
wypolerowałeś już auto czy se jaja robisz P


Coś tam sie świeci w garażu to chyba wypolerowany.
Jutro pomaluje podłoge w środku chlorokauczukiem jeszcze bo z pod spodu wyłazi jakiś stary prlowski czerwony podkład...
W przyszłym tygodniu wkładam instalacje do auta i powoli składanie zawiechy i reszty.
Mar mnie ostatnio zmotywował i debiut nowej fury na zlocie
  
 
wszystko w rekach boga ! , dobrze kombinujesz
  
 
Ładnie odświeżona buda, podobuje mi się. Chciałbym żeby moja tak skończyła póki co szukam drugiej zdrowej, bo ruda już zaczyna powoli wychodzić po zimie, gorzej jak nie znajdę to będzie mnie czekać to co Ciebie... 2 lata od malowania i zrobienia swojego zbuka- ale w sumie wcale się nie dziwie, w końcu robiłem to po raz pierwszy, a że człowiek uczy się na błędach to teraz elegancko widać co spitoliłem
  
 
ło Jezu ile tu kurzu , właścicielu żyjemy? jak idą prace
  
 
Żyjemy.
Składamy.
Na zlocie będziemy.


Na razie wszystko układa się bardzo dobrze. Powoli fure składam, robie zakupy i patrze jak w zastraszającym tempie zmniejsza się stan mojego konta...
  
 
u mnie już konto uległo w gruzach i się tez zacznie składać
  
 
Czuje się jakbym budował jakieś S2000. Wszystkie części leżą koło karoserii z włożoną instalacją elektryczną. Same pudełka. Jutro dostarczone zostaną silnik i skrzynia
Generalnie to różowo nie jest, mam nadzieje że zdążę.
  
 
Cytat:
2009-05-19 22:45:57, 130TC pisze:
Czuje się jakbym budował jakieś S2000. Wszystkie części leżą koło karoserii z włożoną instalacją elektryczną. Same pudełka. Jutro dostarczone zostaną silnik i skrzynia Generalnie to różowo nie jest, mam nadzieje że zdążę.


prawie jak btym słyszał siebie , tylko z kąd tyle optymizmu ?
  
 
to nie optymizm to gra na czas parę metrów od garażu Szymona jest drugi garaż gdzie tez jest s2000 tyle ze bez instalacji i zawiechy będzie dobrze dyrektorku DRG musimy zdążyć bo jak nie to obok zlotu będzie drugi zlot ludzi pogrążonych w smutku bez autek;P
  
 
Jeszcze musze poskładać do końca silnik (głowica, blachy itp), wsadzić skrzynie, zbiornik paliwa, przewody hamulcowe, tylny zawias, fotele, pasy, ustawić zbieżność Fajnie jest