Pomóżcie z wyceną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej,

z bolem sprzedaje samochod, bo wyjezdzam za granice. Postanowilem sprzedac sprzet audio oddzielnie, bo w cenie samochodu zawsze wartosc sprzetu sie zgubi. Jak mozecie, to prosze o rzucenie orientacyjnej wartosci tego co mam w aucie:

radyjko: Alpine 7893R (kupiony uzywany ponad rok temu za 800 zl, ciut starty panel, mechanicznie stan idealny)

wzmacniacz: u-Dimension Jr. 5.4x (kupiony uzywany polroczny rok temu za 500 zl (mysle, ze to byla wtedy super cena), pare rysek w miejscach montowania, mechanicznie stan idealny)

glosniki przod: Hertz ESK 165 (kupione jako nowki ponad rok temu za jakies 350 zl, plastiki od tweeterkow skrocone, zeby pasowaly, mechanicznie stan idealny)

sub: JL Audio 10W0-4 w skrzyni zamknietej 20l, ladnie obitej (kupiony jako nowka obudowany rok temu za 499 zl, stan idealny)

Najlepiej wartosc psozczegolnych skladnikow, bo pewnie nie bede sprzedawal jako calosci. Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi
  
 
dam po stowce za kazdy element zestawu a tak powaznie to ja bym wrzucal po koleji na allegro i lukal jak sytuacja sie rozwija (bo co z tego gdy wyceni ci ktos tak ze nikt nie bedzie chcial kupic sprzet markowy jest dosc chodliwy wiec pewnie ze sprzedaza nie bedzie problemu Pozdrawiam
  
 
JL`a z przyjemnoscia bym przygarnoł ja Poszukuje własnie niedużego (czyt. niewysokiego) i niezbyt prądożernego subika do siebie Niestety ma byc tez i tani
  
 
Cytat:
2007-01-11 12:54:56, Vyzn-R pisze:
JL`a z przyjemnoscia bym przygarnoł ja Poszukuje własnie niedużego (czyt. niewysokiego) i niezbyt prądożernego subika do siebie Niestety ma byc tez i tani

ja mam obudowe 60l bez głosnika moze chcesz bo ja nie wiem czy bede to montował
  
 
Wystawilem juz na sprzedaz. Milej licytacji.

Tutaj caly moj zestawik