[126T] prawie jak B grupa ;] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
silnik to na razie pełna seria z cromy turbo 155ps i tam zdaje się 288nm momentu, reszta należy do Yankiego i jego mozliwości finansowych i tego jak bardzo jest nienormalny ale zapewne długo nie pozostanie seria.
  
 
chłopaki dzieki że wierzycie wóź pewnie bedzie gwizdał tylko kierowca....*** ehhh no ale marzenie zycia mi się spełnia ważne że mi się podoba, a reklama kazy musi być bo jak fure oglądam to jestem pod wrażeniem roboty jaką oni wykonują




[ wiadomość edytowana przez: Yankee dnia 2007-01-08 00:33:28 ]
  
 
takie samo marzenie zycia mam, ale narazie mnie nei stac i wole nie wiedziec ile cos takiego wyjdzie ...
 
 
nooooo poszerzenia jak zwykle gargasy wykonali w swoim stylu, czyli wypierdoliście gruuuby furak się szykuje
  
 
przekozak !!!! poszerzki są masakryczne!! chyba oddam do was kanta , też chce takie , i 5.7 centrala w kancie
  
 
No kopareczka to mi opadła już po pierwszej fotce z poszerzkami, a to 2.0T to juz w ogóle dało mi do myślenia, ale trza przyznać że bedzie robił pomiane, ciekawy sposób rozwiąznia przedniego zawieszenia, ten gwint to widze, że jest z jakiegoś srajcykla?, fajnie wkomponowany, porzerzki po prostu "żondzom", szykuje sie niezła madafaka.
  
 
Cytat:
2007-01-07 23:50:57, kaza pisze:
każdy ma swoje zdanie ale Krzychoo uważam że poniekąd jest to mój temat na spółe z Yankim i nie będziemy się sprzeczać tobie się niepodobają i wystarczyło jak raz to powiedziałes więc proszę nie powtarzaj tego teraz przez następne 4 strony



nie wiem moze mam rozdwojenie jazni ale z tego co pamietam napisalem tu jednego posta, popraw mnie jak sie myle.

a i mam pytanie czemu z przodu sa bebny

tak czy siak wyglada na profi robote, juz zazdroszcze pierwszych jazd probnych

edit: to sa oryginalne alpiny 6+6,5?

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2007-01-08 12:07:34 ]
  
 
Super.............
  
 
A co z wywazeniem autka ?? Hamulce to chyba z zaciskami 4 tloczkowymi albo od porshe ?? Kiedyś szukalem i znalazlem zaciski porshe gdzie 944 CHYBA ten model , ma serylnie 14 nastki wiec moze jak budować to na calego
  
 
nie on on zostanie na bebnach, to auto ma zapierda... a nie hamowac
  
 
Hamulce będą inne spokojnie poprostu te jeszcze nie są ściągniete a i przednich na chwile obecną nie posiadam, co do hampli muszą być takie zeby kółka 13 weszły
  
 
takie to brzydkie szerokie.Nie nie na żywo prezentuje sie dużo dużo lepiej.Powodzenia yankii i czekam na pierwsze trzepanie dupy dresą w bmkach glofach itp.
  
 
bedzie musial trafic na bardzo glupiego dresa ktory nie bedzie nic podejrzewal na podstawie wygladu auta
  
 
trzeba dać w dupe dresom w czerownych E30 kombi !!

poszerzenia bardzo mis ie podobaja szczegolnie tylne fajnie sie z przetloczenim komponuja, duzo lepszy niz jakby mialy byc okragle, bajera!
a zmienialiscie rozstaw osi?
  
 
Miodzio!!!! Juz widze beciarzy płonących ze wstydy przy swoich blacharach jak objeżdża ich maluch.Moment w serii ma taki,że sama turbina wessie kure na wsi
  
 
ej ku... dajcie juz spokoj z tymi beciarzami bo mi sie zaczyna glupio robic

nad hamplami juz mysleliscie co tam wsadzicie?? czy to narazie daleki plan??

w tym roku planujecie zakonczyc zabawe??
  
 
predzej toto powstanie i zacznie upalac niz inna forumowa Bgrupa

poszerzenia miodne, czekam az to wyjedzie
  
 
yankee daj sie przejechac malemu, jak go nie zepsuje to przynajmniej wydachuje
  
 
Cytat:
2007-01-08 15:27:58, pterock pisze:
yankee daj sie przejechac malemu, jak go nie zepsuje to przynajmniej wydachuje

no okej do przecinka mi sie podobało ...
  
 
peace maly