ZAPROSZENIE na zlot Lada Baráti Kör !!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzięki Milan
Ogólnie ten wyjazd to bardzo ciekawa propozycja i chyba zaczne zbierac pieniądzeMoże akurat sie uda
Pzdr Grzesiek
  
 
Milan - ma nadzieję,że jako nasz klubowicz, wybierzesz się z nami na węgry????spotkamy się gdzieś pod ROznavą))Paweł
  
 
Napewno pojade. I mysle, ze spotkame sie gdzies przy Miskolcu, no to omowime poznej. Na to jesce mame duzo czasu.
Milan
 
 
ja tam juz zbieram kase na wyjazd a jak nie to sprzedam koszule i pojade nie zostane tu ja wy bedziecie sie tam bawic
  
 
Takie małe pytanie OT/ Remik=Wodnik ????
  
 
  
 
No rozumiem - ale nie trzeba było kasować ani zakładać nowego konta - w takich wypadkach kierujcie sie bezpośrednio do deamona - i koniec tego OT

Tak sobie myślę że całkiem ŁADnA grupka nas może tam się uzbierać na ten wyjazd na Węgry z tego co widzę - w kupie raźniej
  
 
jest szansa że jeszcze mój koleś będzie się czciał załapać też z resztą ladną 2104 tylko przeczytał dziś zaproszenie i stwierdził że to może być zaj....ście tylko dostrzegł mały problem że nie jest członkiem LKP ale to chyba nie stanowi aż tak wielkiego problemu a jeżeli to najwyżej udostępnie mu mojego modemu i się zapisze, gożej z uczestnictwem na forum. Co wy na to?
  
 
Niech sie kumpel zapisujenie ma sprawy,wiadomo ze nie kazdy ma do neta dostęp
pzdr Grzesiek
  
 
a jak się nie zapisze to będzie problem?Czy da rade załapać się bez tego bo w sumie to jak dla mnie to dodatkowe cenne impulsy których sam zużywam dość dużo na forum. A sam z tego co wiem to nijak nie ma możliwości chyba że zacznie uczęszczać do kawiarenki na co nie za bardzo ma czas
  
 

warunkiem bycia w klubie nie jest pisanie na forum tylko posiadanie lady,a ten warunke z tego co piszesz jest spełniony wiec nie widze problemów
Jedną prośbę mam:jak cos to Ty info o jakims zlocie czy spocie lokalnym mu przekazesz zeby wiedzial co, jak i kiedy,skoro na necie go nie będzie
Pzdr i zapraszaj kumpla
  
 
jak tylko będzie gdzieś w okolicy to napewno dam mu znać tylko chyba jak sam czegoś nie wymyśle to pewnie z okolic Łodzi nikt tego nie zrobi
  
 
Niestety na to juz ja wpływu nie mam.
  
 
Zoli prosił mnie abym podał im liste osób które pojawią się na ich zlocie na Węgrzech wcześniej ponieważ oni muszą przygotować sie na odpowiednią "liczbę" uczestników. Wiec wszelkie informacje o planowanym dołaczeniu się do wyjazdu proszę umieszczać w tym temacie tak aby nie umknęły uwadze . W ogóle to chyba pasuje zrobic jaką listę uczestników wyjazdu która pokazała by "tak z grubsza" liczbę ewentualnych uczestników z LKP
  
 
mnie mozesz juz wpisac chyba z echcesz znac liste wszystkich osób bo jeszcze nie wiem jak pojade sam czy nieale mnie wpisuj
  
 
tak na 98% to ja ze swoją połową też się wybieram i posowałaby mi jakaś kwatera najchętniej z łazienką bo jak tam dojade z Łodzi (ok 750 km) to czyje że nie nawiele się będę jeszcze nadawał
  
 
Konrii mnie też wpisuj nie jest to 100% , ale 99%
  
 
Witam.
Ja prawdopodobnie też się wybiorę, choć dziś to jeszcze trudno powiedzieć. Acha tak na marginesie gdybym jechał to muszę zdjąć haka do przyczepy?
pozdr.
  
 
No ja jade raczej na 100%.
Nie wiem Misiek jak jest z hakiem na węgrzech , ale ja bym się tym nie przejmował- myślę,ze nikt sie nie przyczepi)
Paweł
  
 
w Czechach i na Słowacji nie patrzą na to wcale interesuje ich tylko czy masz opłate drogową jak jedziesz po autostrdach, jak byłem na początku maja w Pradze to zatrzymali mnie na końcu autostray i tylko to chcieli wiedzieć pozatym nawet o prawko się nie pytali.
Trochę przesadziłem z tą odległością z Łodzi bo wychodzi ok 660 km ale jak na raz to i tak nie mało ale do zrobienia