ZAPROSZENIE na zlot Lada Baráti Kör !!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hello All
I know it is a long distance, but, believe me: it worths
Zoli
  
 
Hello Zoli
I think it will be about 5-10 cars from our club on LBK meeting in August for sure
We know it worths
Regards
  
 
Konrad zapytaj się ile u nich kosztuje szpera do mostu 1.5 a najlepiej 2.0 choć w ładach nie bywały takie silniki może sobie zafunduje jakby była nie droga
  
 
Na zlocie mówili że cena najprostrzej szpery to ok 400 zł a profesjonalna, ostro łapiąca ok 1200 zł.
  
 
Mam wielka ochotę na ten wyjazd ale na razie to oczywiście nic pewnego
Jeśli pojade to zapewne sam mam wiec propozycję
Mogę zabrać ze sobą dwie osoby w zamian za podział kosztów paliwa i opłat
Czekam na propozycje


pzdr
CHIO
  
 
mam pytanko wybieram sie na zlot na węgry a mało tego moja 10 letnia córa tez ma chęc czy ktos z was zabiera dzieciaki ze soba bo nie chciałbym aby była sama
  
 
Cytat:
Dobry pisze:
Konrad zapytaj się ile u nich kosztuje szpera do mostu 1.5 a najlepiej 2.0 choć w ładach nie bywały takie silniki może sobie zafunduje jakby była nie droga



Cytat:
Konrii pisze:
Na zlocie mówili że cena najprostrzej szpery to ok 400 zł a profesjonalna, ostro łapiąca ok 1200 zł



Jakby mi ktos jeszcze napisał co to za wynalazek te sławne szpery to byłbym dźwięczny
Pzdr Grzesiek
  
 
To blokada mech róznicoowego, ale wracajhąc do tematu - dzieci mozna spokojnie zabrac na zlot na węgry. Wiec jeśli się wybierasz na 100% niedługo trzeba będzi podac lostę, którą wyśle do Zoliego
Paweł
  
 
to chyba sobie odpuszcze szpere(czyli blokade mostu na tyle żeby przy ostrzejszym ruszaniu szczególnie na żwirku obydwa koła się kręciły ale przy skrętach musi lekko popuszczać żeby nie piszczały opony i się nie darły)troche jeszcze za drogo a może sam coś wymuślę.
już wiem jak to jest skonstruowane bo widziałem na oczy gdyż sym właściciela firmy w której robie od niedawna próbuje udzielać się w rajdach i poza ogromnymi kwotami kasy wkładanej w PUNTO II to już dwa silniki zajeździł w przeciągu dwuch rajdów także kasa zamiast na wypłaty idzie na rajdówkę
  
 
Hello Friends

Pawel is OK: "dzieci mozna spokojnie zabrac na zlot na węgry. "

(I understand this but I cannot write anything in Polish).
Please take your wives (girlfriends) and children too.
Our meeting (just like yours) is for the whole family - not only for Lada-lover fathers. Should children and women be bored with the car talk: they can have fun at the beach or at children playground there.
If many children will attend the meeting we will organize special children events too. Therefore please let us know how many children do you plan to arrive with.
regars
Zoli
  
 
Zoli napisał:

Rozumiem co piszecie ale nie umiem napisać nic po polsku.
Proszę weźcie ze sobą swoje żony(dziewczyny) i dzieci.
Nasz zlot (tak jak i wasz) jest dla całych rodzin - nie tylko dla kochających Łady ojców. Jeśli dzieci i dziewczyny będą znudzone naszym gadaniem o Ładach: bedą mogły odpocząć na plaży i na boisku które tam jest. Jeśli dużo dzieci przybedzie na zlot wtedy zorganizujemy im osobny program pobytu. dajcie nam znać wcześniej ile dzieci przyjedzie z Wami.

Pozdrawiam

Zoli
  
 
Ja tam chyba niedojade,pasek mi sie skończyl.Tak ogólnie z mojej babci jestem happy.15000 km w pół roku i robiłem tylko klocki, nic dodać nic ująć.
 
 
No to jak na dzisiaj lista chętnych ładziarzy wyglada tak:

- Paweł
- Jasiu
- Krzysztof
- Remik
- Bartek_Lodz
- Andrzej_Kraków
- dobry
- Andy
- Milan
- Chio
- Misiek_Wadowice

no ładnie ładnie się zapowiada
  
 
Dolicz jeszcze mnie na 95%
Jakby byli chętni, a nie bardzo mobilni, to 2 miejsca luźne mam.
Pozdro.
  
 
Kto mnie adoptuje. Pojadę jako kinder. Narozrabiam troszkę na plaży

Pewnie będzie d.... kierowniczka ma zaklepany termin urlopowy na mazurach

[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz75 dnia 2003-06-09 10:11:19 ]
  
 
ceny podobne jak u nas to juz wiem ale jak mniej jak wiecej przedstawia sie koszt starczy ok 1000 na te 3 dni?
wie ktos cos na ten temat?
i dalej nikt nie zapowiedział czy od nas jada jakies smerfy (dzieciaki)
  
 
Spokojnie powinno wystarczyć ))Zresztą zależy co tam będziesz chciał robic i w co sie bawić )))ja tam nie widzę problemu żeby wydac 1000 w trzy dni na zabawę))Mozna bęz preoblemu nawet u nas.
Jesłi chodzi o dzieciaki to ja zabieram Konrada ))
Paweł
  
 
wiem ze mozna i w jeden dzien ale chodzi o to aby poprostu było tak nie za duzo i nie za mało a wogule to jakie oni tam maja walute jest ona dostepna u nas
a ile ten twój chłopak ma lat bo moja córa 10
a co bede robił sam nie wiem ale cos sie pomysli na miejscu mysle z ejakies piwko pewnie bym wypił a wy jak jedziecie z namiotem czy do domku?
  
 
Konrad to ja i mam 19 i nie będe się taplał na plaży
  
 
wariaci a ja pytałem poowaznie
nie róbcie se zrgywów bo ja zabiore dzieciaka i bede sam miał przechlapane i dzieciak ze mna