SPOTY KRAKOWSKIE - MAŁOPOLSKIE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
teraz to musisz w Cieszynie zorganizowac ja caly czas jestem chetny choc wolalbym 1 weekend marca

a tak wogole to zorganizowac spot to nie problem tyle ze fajnie by bylo gdyby bylo wiecej osob niz 2-3


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-02-20 11:14:55 ]
  
 
wita, ja bym sie pojawił ale tez wolalbym pierwszy weekend marca bo w nastepny mam zajecia chyba ze opuszcze godzinke lub dwie.tylko dokładniej przy którym geancie?
  
 
j.w.

[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-02-22 09:41:40 ]
  
 
Tak jak odpowiedziałem Maxymilianowi, ja się zjawię na spocie 11 marca, w weekend 3-4 marca mam już zajęty bez odwołania.
  
 
to poprostu zrobmy 2 terminy bo nie wszyscy moga jak dla mnei chodzi o to zeby przyjechalo jak najwiecej osob wiec terminy 3 marca lub 11 marca godzina 12:00, miejsce - parking Geant od strony BP 3 jezeli beda chetni bede napewno a 11 o ile mi sie uda wrocic do krakowa

lokalizacja

[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-02-22 09:41:24 ]
  
 
W pierwszy łykend marca pracuję więc na pewno nie będzie mnie w Krakowie
  
 
ja jak napisalem jak ktos bedzie chcetny na 3 to ja bede a 11 jak dam rade wrocic na 12 do krakowa to tez chetnie przyjade
  
 
ja bede 3-go na 12 moze byc a co sie na takim spocie dzieje? bo jeszcze nie byłem na czyms takim
  
 
hm ogolnie polega to na podziwnainiu swoich automobili , integracji klubowiczow ( o ile na spot zaprasza sie wszystkich a nie tylko tych co sie zna - ale to juz inny watek ) , chyba ze sie ustali inna formule spotu , he a co bys chcial robic , bez samochodow to mozna by najakiegos browarka skoczyc
w kazdym razie III beda juz 3 osoby wiec jak ktos jeszcze chetny na 3 to zapraszam a kto nie to 11

  
 
hehe nie no spoko,tylko troche tak lipton jak tylko 3 osoby beda ja juz wolne z pracy wzialem na 3go. wiec bede napewno tylko niewiem czy was znajde bo parking jest duzy
  
 
od strony stacji BP tam zawsze jest duzo miejsca pozatym jak ja bylem na 3 oststnich zlotach to tez bylo gora 4 osoby
  
 
Mam nadzieje sie pojawić, i byc moze nawet ladowozem
  
 
Panowie zlotu nie bedzie bo nie ma Geanta Teraz jest tam REAL
  
 
bedzie bedzie.hehe czyli jutro na 12 jestem pozdro
  
 
prosimy o odpowiednią fotorelację na stronkę...
  
 
no wiec spot sie odbyl w rekordowej liczbie czterech pojazdow i 6 uczestnikow :Fleszer, Loker z kolega, Maxymilan, Tical, Promil jak cos pokrecilem to sorki ale wracajac odmowil mi posluszenstwa zaplon , niestety po peknieciu przewodu plyn chlodzacy zalal alernator , chyba gdzies poszlo za duze napiece i cos sie przytopilo i nadal jeszcze nei wiem co i niestety spedzilem godzine grzebiac w aucie na poboczu na szczescie odpalilem i chyab mam winnego ale to jeszcze sprawdze , wiec w razie pomylki z nickami prosze o wyrozumialosc i zglaszanie skarg

a tu fotorelacja skromna ale paparazzi ze mnei zaden :



[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-03-03 17:03:55 ]
  
 
hehe spoko jest moja łada ale mnie niema na fotce 11go czy 10tego ma byc nastepny? bo moze sie zjawie
  
 
11 zalapiesz sie na nastepne


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-03-04 10:02:11 ]
  
 
Do zobaczenia 11-tego
Jasiu
  
 
no to przy przypominam:
Jutro, w niedzielę 11 marca, godzina 12:00 spot. Miejsce parking Real przy Bora Komorowskiego (dawny Geant). Będę niestety autem cywilnym (czarny Civic) pożyczonym od koleżanki - Samarki nie udało mi się zreanimować.