Pytanko o tube z allegro :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

mam takie pytanko.. czy ktokolwiek z was urzywal/urzywa cos tego typu:
http://www.allegro.pl/item156842810_najmocniejsza_tuba_basowa_800w_wzmacniacz_ewx38.html

w sumie jestem ciekaw co to jest.. wiem ze na allegro czasem trafia sie syf, jednak czasem z posrod tanich rzeczy trafiaja sie perelki.. sprzet jaki bede kompletowal to prawdopodobnie 2 glosniki ( czyli 2x gwiztki + 2x srednie na tyl w polke wszystkie polaczone przez zwojnice ), tego z przodu dwa gwiztki ( + ewent srednie.. ale zastanawiam sie czy warto.. ) - dotego tuba w bagarznik.. glosniki beda racej sredniej klasy.. mysle o boshmannie... cz ta tuba styknie na moje ograniczone potrzeby?? czy niebardzo?? odrazu mowie ze niechce studia odsluchowego w samochodzie, tylko sprzet ktory bedzie stosunkowo ladnie gral

lub ewent jakie tuby i jakie wzmacniacze z takich tanszych byscie byli wstanie polecic ( zeby to nie charczalo, i mialo pierdoln@%@ie

pozdro
  
 
Cytat:
2007-01-25 19:53:59, XchmieluX pisze:
Witam wiem ze na allegro czasem trafia sie syf,



"PARAMETRY WZMACNIACZA

WZMACNIACZ VK C238
FREQUENCY 20 - 20 000 HZ
WYJŚCIA RCA NISKOPOZIOMOWE I WYSOKOPOZIOMOWE (DLA TYCH KTÓRZY NIE MAJĄ W RADIU WYJŚCIA CHINCH NA SUBWOOFER
MOC MAX. 2 X 400 WATT
MOC ZNAM. 2 X 50W RMS

UWGA: TEGO WZMACNICZA SIĘ NIE MOSTKUJE

" dobre jajca to jak ma to grac??
  
 
Zwojnice??

I taka mała rada, lepiej mniej a lepszego jakościowo niż dużo gó&&&
  
 
a jakie jest wg was takie "minimum" jeeli chodzi o firme.. chce zeby kupic cos co bedzie ladnie gralo.. ale z umiarem.. napewno nie wladuje w to wszystko 1000 zl slowem mierze w srednia klase.. chcialbym jakas tube ( chodzi mi o gleboki bass ), oraz jakies uzupelnienie... niechce mi sie bawic w tluienie drzwi itd.. to ma byc co dla przecietnieaka, a nie dla zapalonego melomana pewnie glownei bedzie lecialo jaki trance, progrsive, ale czasem pewnie tez nie pogardze jakas gitarka moze jakies rady?? od 3 dni czytam non stopo sprzecie i juz mam taki galimatjas w glowei ze nie ogarniam juz naprawde nie wiem co i jak...
  
 
Cytat:
2007-01-26 22:01:22, XchmieluX pisze:
a jakie jest wg was takie "minimum" jeeli chodzi o firme.. chce zeby kupic cos co bedzie ladnie gralo.. ale z umiarem.. napewno nie wladuje w to wszystko 1000 zl slowem mierze w srednia klase.. chcialbym jakas tube ( chodzi mi o gleboki bass ), oraz jakies uzupelnienie... niechce mi sie bawic w tluienie drzwi itd.. to ma byc co dla przecietnieaka, a nie dla zapalonego melomana pewnie glownei bedzie lecialo jaki trance, progrsive, ale czasem pewnie tez nie pogardze jakas gitarka moze jakies rady?? od 3 dni czytam non stopo sprzecie i juz mam taki galimatjas w glowei ze nie ogarniam juz naprawde nie wiem co i jak...

jesli juz to do tej tuby(jesli to wogóle chociaz dudni) to zakup sobie wzmak np Alphard RB-4s (4 Kanaly 800W MOSFET ,mozliwosc pracy w systemi 4,3,2,1)
  
 
tzn ogolnie to zrozmialem ze to "cos" odradzacie.. dlatego chcialem sie zpytac jakie jest wg was minimum jezeli chodzi o firme ( tuby, glosnikow, wzmacniacza ), oraz rozstaw glosnikow... mi naprawde brak doswiadczenia ( co widac ).. niechcialbym wydac pieniedzy na cos, co bedzie brzydko charczec

aaa.. i takie pytanko.. jak jade samochodem do wzraz ze wzrostem obrotow silnika slychac narastajacy "pisk"...gdzies wyczytalem ze nato zaklada sie filtr.. ale nie bylo napisane co gdzie i jak moglbym prosic o jakies faq badz ewent krotki opis odwas?? bo szukalem, ale wasze forum chyba nie posiada FAQ..
  
 
Na początku napisz ile chcesz przeznaczyc na wszystko kasy, bo jak napisałeś że nie chcesz wydac 1000zł, to sprecyzuj ile dokładnie, bo za 500zł to nie kupisz wzmaka, systemu, tuby(chociaż nie wiem czemu nie suba jakiegoś samemu złożyc) a do tego przecież jeszcze kabelki...
  
 
Cytat:
2007-01-27 07:01:48, XchmieluX pisze:
bo szukalem, ale wasze forum chyba nie posiada FAQ..

ale posiada na dole taki czerwony napis "szukaj" wpisujesz tube, wzmacniacz itd i ci wyszukuje jak w góogle tylko na forum