Błagam pomocy!!! -poduszka powietrzna w Escorcie MKVII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich.

Mam problem z poduszką powietrzną. Chociaż był już post na ten temat, to jednak zawarte w nim porady nie zlikwidowały problemu.
Przypomnę: Po włączeniu zapłonu kontrolka od poduszki powietrznej sygnalizuje kod błędu poprzez czterokrotne błyśnięcie z przerwą co 3 s. Instalacja, czujniki, styki gniazd i wtyków sprawdzone - wszystko jest O.K. ...tracę siły pomóżcie!!!...

Pozdrawiam Robert
  
 
Jeśli wszystko jest na swoim miejscu, to niestety ale potrzeby będzie interfes a nie interfejsik aby zobazcyć co to za bład - samej poduchy czy też jakiegoś sterownika .

Nie jestem pewien czy migające kody z gniazda wskazują na konkretny czujnik

No i sprawdż masowanie sterowników i poduszek dla własnego ( i jak masz drugą poduchę ) i pasażjera BHP
Znana sprawa z Mondzia, gdzie poduszka rozstraskała głowę małej dziewczynce która bawiła sie w samochodzie przy wyłaczonym zapłonie. Niby nie powinna odpalić a jednak.............

Doitarłem do głębi problema. Okazł się prozaiczny.


Brak masy na sterowniku.




  
 
Witam,
Ja ma inny problemik , mianowicie kontrolka poduszki mi nie gaśnie. Dowiedziałem się od sympatycznego Tomka alias borys'a, iż może to być problem z zasilaniem.
Wiecie gdzie można sprawdzić zasilanie sterownika poduchy, i gdzie takowy się znajduje
Bezpieczniki są ok.
Pozdr...
  
 
co do mrugania - czy aby napinacze nie odpalone ????
spróbuj po odcięciu zapłonu !!!! odłaczyć napinacze i sprawdź co pokaże samokontrola ( kontrloka poduchy)
ja miałem bum i mi wystrzeliły napinacze - w efekcie są głębiej same uchwyty do wpinania klamer mocujących pas /y
normalnie powinny być troszke nad siedzisko standartowego fotela
wystrzelone - da sie zapinać ale jakoś dziwnie . poza tymn pod fotelem widać , ze wyszła linka ....
pozdrawiam