Radia mp3 z kartami pamięci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam takie pytanko czy są może takie radia do samochodów, które obsługują karty pamięci i odtwarzają mp3-jki z nich?

pozdrawiam
bociansan
  
 
Są.Na przykład Hyunadai ARM 1153SU
  
 
sa ale ceny markowych sa wysokie :/
  
 

Allegro
Google
 
 
Cytat:
2007-01-15 11:02:06, zajob pisze:
Allegro Google



źle się wyraziłem. O takich co mi podajecie to wiem. Sprawdziłem na allegro. Chodzi mi o nie takie typowe radia. Tylko coś mniejszych rozmiarów, bez CD itd. (powiedzmy takie coś żeby zajmowało np. połowę miejsca). Tylko na karty pamięci.

Może głupie pytanie, ale z chęcia takie coś bym sobie sprawił (o ile takie coś istnieje )



[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2007-01-15 12:44:21 ]
  
 
Blaupunkt takie ma tylko że wymiary są normalne 1DIN i zamiast płyt ma pięć gniazd SD/MMC
  
 
Oczywiście że takie radia są,

Pierwsze z brzegu to...

.... radio z ... BIEDRONKI za 249,00zL

Sam mam takie i niech mi nikt nie mowi ze badziewie, bo ma wejscie na karty pamieci , mp3 , usb , zdejmowany panel z windą.

A najlepszą zaletą jest to że bardzo trudno jest je ukrasc.

Jak przekładałem je z jednego auta do drugiego niele sie napocilem bo zgubilem haczyki o wyciagania.
  
 
Cytat:
2007-01-15 19:28:03, Lasqs pisze:
Jak przekładałem je z jednego auta do drugiego niele sie napocilem bo zgubilem haczyki o wyciagania.



ja w kazdym radiu obchodze sie bez nich widac malo wprawiony jestes
  
 
Jak ma byc małe to kup/zrób sobie wzmacniacz (mały 2/4 kanałowy) i schowaj gdzies a na wejscie podłącz jakis player.
  
 
Cytat:
2007-01-15 19:28:03, Lasqs pisze:
niech mi nikt nie mowi ze badziewie, bo ma wejscie na karty pamieci , mp3 , usb , zdejmowany panel z windą.


A co tam!!! powiem!!! BADZIEWIE!!! o jakosci radia nie decyduje to jakie ma wodotryski tylko jak gra. Jezeli zalezy Ci na bajerach to kupuj uzywane firmowki ktore i graja i maja "panel z winda"
Pozdro
Kamyk
  
 
Gra tez swietnie, juz mi sie zdazylo, że koleś ze sklepu car audio byl zdziwiony...
  
 
Cytat:
2007-01-16 09:33:42, Lasqs pisze:
Gra tez swietnie, juz mi sie zdazylo, że koleś ze sklepu car audio byl zdziwiony...


widocznie mało słyszał w życiu....

a przy okazji miales farta i trafiles na sztuke która sie nie psuje....
moze zagraj w totka jak masz takie szczescie ???
szanse porównywalne jak trafienie radia z biedronki ktoremu nic nie dolega...
  
 
Polecilem je koledze i tez jest zadowolony,
a co do kolesia to prowadzi sklep car audio juz 12 lat
  
 
sa mam takie zadna to firmowka ale ma wejscie na karte i na usb nazywa sie denver moge zapodac fotke.
  
 
Cytat:
2007-01-17 22:02:07, RYBA23 pisze:
sa mam takie zadna to firmowka ale ma wejscie na karte i na usb nazywa sie denver moge zapodac fotke.



to poproszę o fotkę i napisz jaki masz model
  
 
denver-electronics jest juz rozpoznawalną marka a w zasadzie nazwą handlową azjakyckich wyrobów.
Zapraszan na ich www.
Wykonanie jest na prawde na poziomie. Kto ma inne zdanie niech cos rozkreci tej firmy.
C A
  
 
Cytat:
2007-01-16 15:48:04, Lasqs pisze:
Polecilem je koledze i tez jest zadowolony, a co do kolesia to prowadzi sklep car audio juz 12 lat



Lasgs kiedyś całkiem niedawno też tak myślałem, powiem Ci jedno przejedź się do Media Marktu i posłuchaj sobie firmówek, są tam radyjka na scianie każde z nich możesz włączyć takim czerwonym przyciskiem, zobaczysz jaka jest różnica nawet między firmowymi -a wszystkie grają na tych samych głosnikach. Chcesz mieć fajny dźwięk kup sobie normalnego Clariona i nie słuchaj pitolenia pana Edzia ze sklepu firmowego Mediona, Denvera czy innego badziewia bo ... bo to bez sensu. Jedź posłuchaj a zrozumiesz o czym mówie i nie chodzi o power tylko o czystość i jakość.
... i tyle więcej się nie wypowiadam

pozdrawiam
  
 
To po co ja kupowałem JVC za tyle kasy? Jak mogłem iść do biedronki i kupic takie biedronkowe radio z usb i czytnikiem kart za 250zł... LOL
  
 
wczoraj wlasnie kupilem pionka i teraz juz wiem jaka jest roznica miedzy firmowymi a tymi eksperymentami za 200zl
po prostu bez komentarza
a koles z car audio chyba dlugo nie myl uszu, albo juz malo slyszy
  
 
http://www.denver-electronics.com/pages/webside2.asp?articleGuid=10450&menuGuid=5387&subMenuguid=6086



to jest to radio