Radia mp3 z kartami pamięci - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
minusy tego radia:

- prawie że nie gra, jakość dźwięku bliska ziemi
- moc rms to ok 5W na kanał
- wykonanie z najtańszego plastiku na ziemi i pokrzyw
- radio praktycznie częściej gubi fale niż najduje
- po zakończeniu okresu gwarancji "wszystko się może zdażyc"

plusy:

- ma wejście na karty pamięci i usb

wybór należy do Ciebie

nie traktuj tych cech zbyt dosłownie, bo pewnie za chwile napiszesz "ono nie ma 5W tylko 7" nie w tym sęk

Radyjko dopasowywowujesz do potrzeb, nikt Ci nie mówi co masz kupić, ale uczenie się na błedach innych mniej kosztuje

pozdrawiam
 
 
Ponoć Mediony całkiem nieźle grają na fajnych głośnikach... Kumpel ma i sobie chwali. Ja niestety mam Soniaka....
  
 
Cytat:
2007-01-18 16:28:17, zajob pisze:
minusy tego radia: - prawie że nie gra, jakość dźwięku bliska ziemi - moc rms to ok 5W na kanał - wykonanie z najtańszego plastiku na ziemi i pokrzyw - radio praktycznie częściej gubi fale niż najduje - po zakończeniu okresu gwarancji "wszystko się może zdażyc" plusy: - ma wejście na karty pamięci i usb wybór należy do Ciebie nie traktuj tych cech zbyt dosłownie, bo pewnie za chwile napiszesz "ono nie ma 5W tylko 7" nie w tym sęk Radyjko dopasowywowujesz do potrzeb, nikt Ci nie mówi co masz kupić, ale uczenie się na błedach innych mniej kosztuje pozdrawiam



Mi wystarcza a nawet przeroslo moje oczekiwania.
  
 
Cytat:
2007-01-18 16:56:44, lagarto pisze:
Ponoć Mediony całkiem nieźle grają na fajnych głośnikach... Kumpel ma i sobie chwali. Ja niestety mam Soniaka....



Lagarto zawsze możesz sprzedać soniacza i za połowę tego co za niego dostaniesz kupić Mediona - używke kupisz za 90 -110 zł a nowego za 149 zł.

Mam odtwarzacz dvd z divx mediona na karty pamięci kupiony w Niemczech za 59 euro w sieci sklepów Lidl.
Powiem krótko badziew i tandeta syf kiła i mogiła pilot zagodnie z przeznaczeniem kilka razy latał po pokoju -bo te produkty mediona od tego chyba właśnie są ABY L A T A ł Y Q...WA i to na wysokości L A M P Y.

Tacka przestała się domykać po miesiącu, na pilocie i przyciskach to samo -trzeba to praktycznie wsunąć ręcznie, przyciski w pilocie najlepiej włączać małym Chińskim młoteczkiem, no i ten międzynarodowy język -wszyskto w języku Gebelsa, czasy reakcji takie że można w kime uderzyć.

Już kilka razy probowałem się go pozbyć na allegro i nie udało się, raz koleś kupił ale się wycofał -co robić zostało w rodzinie



Nie kupiłbym tego nawet do ciągnika marki Ursus, który zresztą bardzo szanuje za pierwszą Polską myśl techniczną.

p.s.

Przepraszam korekta: mam Teviona a nie Mediona co i tak uważam niczego nie zmienia, wystarczy poczytać sobie komentarze sprzedawców na allegro.

zamykam paszcze i nie pisze już nic


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2007-01-19 12:04:45 ]
  
 
ale wywołałem burze mózgów

tak czy inaczej po przeczytaniu Waszych uwag na temat tanich radyjek postanowiłem wymienić tarcze hamulcowe, a zakup radia przekładam na kiedyś jak będę miał nadto pieniędzy


pozdrawiam
  
 
Wolałbym poczekać miecha czy dwa i kupić Pioniera, Alpina czy JVC niż radio z biedronki itp.
Co do JVC mój kuzyn ma i jest zadowolony.

Wybór Car Audio należy do każdego z Nas pamiętajcie o tym
  
 
W media markcie w Rybniku i Katowicach jest zaje..sty Clarionek za 370 zł -przeceniony z 459 zł -dokładnie to CLARION DB268 RMP z niebieskim podswietleniem.

W piatek bylo ok 20 radyjek, w niedziele widzialem juz 11.
Zawsze mozna wziac troche w raty, np wplacic 150 zł i reszte na 10 rownych rat po ok 20 zl miesiecznie.

W przypadku tego Clarionka nie musisz kupować na dobrą sprawe wzmacniacza.
Jesli radio z Piedronki was zadowala to to juz bedzie wypas na prawdziwego MAXA.

... ach Rafał odsłuchałem te radyjka JVC w media markcie i powiem ci że w porównaniu z tym Clarionem to gra jak szmira z Biedronki właśnie, też chciałem kupić JVC KDG 322 ale bardzo się zawiodłem bo na tle najtańszego Clariona wypadało fatalnie



[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2007-01-23 00:56:12 ]