Xxx [Asior] xxx - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co jest nikt nawet końcówki nie skomentuje


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-06-18 19:12:23 ]
  
 
Cytat:
2007-06-18 19:10:40, Asior pisze:
co jest nikt nawet końcówki nie skomentuje [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-06-18 19:12:23 ]



jak dla mnie to troche zbyteczna ta koncowa ... za wielka, rzuca sie w czy za bardzo.
  
 
Ja wiem czy taka wielka, w sam raz, mam podobna
Ultera i bez opcji podswietlania, dorze ze Twoja tez nie swieci nie lubie diod i naklejanego chromu itp


[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2007-06-19 07:54:45 ]
  
 
a tymczasem..............................




do weekendu powinny być na założone


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-06-25 16:03:29 ]
  
 
oj biedactwo tyle czasu i nikt sie nie posikał z wrazenia?...

jak to mowi moja pozytywnie zakrecona kolezanka..."ale skucha!"
  
 
Cytat:
2007-06-26 21:56:48, BUGZ pisze:
oj biedactwo tyle czasu i nikt sie nie posikał z wrazenia?... jak to mowi moja pozytywnie zakrecona kolezanka..."ale skucha!"



Ech........ caly czas utwierdzasz mnie w przekonaniu ze....... w sumie juz utwierdziles dawno temu

pozatym, jezeli komentarze maja byc debilne (jak ten poniżej) to wole zeby ich wogóle nie było.

Ps. i co happy ??
  
 
Napisz jeszcze co to za springi, o ile obniżają itp to bedzie pełna informacja
Późniejszych postów nie skomentuje

A zderzaczek od RST mi sie podoba, tylko jakaś dokładeczka by mu sie bardzo przydała bo seria nawet więcej zakrywała, a przynajmniej tak jest u mnie Tylko że u ciebie ten nieszczęsny wjazd ....


[ wiadomość edytowana przez: Tood dnia 2007-06-26 22:12:39 ]
  
 
Cytat:
2007-06-26 22:08:48, Tood pisze:
Napisz jeszcze co to za springi, o ile obniżają itp to bedzie pełna informacja Późniejszych postów nie skomentuje A zderzaczek od RST mi sie podoba, tylko jakaś dokładeczka by mu sie bardzo przydała bo seria nawet więcej zakrywała, a przynajmniej tak jest u mnie Tylko że u ciebie ten nieszczęsny wjazd .... [ wiadomość edytowana przez: Tood dnia 2007-06-26 22:12:39 ]



Springi: H&R 29636 VA, wg katalogu obnizaja o jakies 40mm........zobaczymy jak w praktyce, bo silnik jest w miare ciężki , niestety tylko na przod dorwałem springi.............z tyłem coś się wymysli
  
 
Wreszcie Twoje mk4 zostanie zglebione... Zobaczysz, na komforcie troche stracisz, ale na wyglądzie napewno zyskasz.

Zakładasz te springi do seryjnych amorków czy też coś wypatrzyłeś?
  
 
Cytat:
2007-06-27 08:28:55, MaRio-sKaTe pisze:
Wreszcie Twoje mk4 zostanie zglebione... Zobaczysz, na komforcie troche stracisz, ale na wyglądzie napewno zyskasz. Zakładasz te springi do seryjnych amorków czy też coś wypatrzyłeś?



Nietety leta na serie, lae -40mm nie tak duzo wiec mysle ze bedzie ok......... co do twardowci, mam wrazenie ze na obecnych sprezynach jest dosc twardo - czuje kazda dziure......... ale z tego co patrzylem to na przodzie to od zwója od zwoja przy sprezynie jest moze z 1cm, i tak sie zastanawiam czy seryjnych sprezyn nie mam siednietych i zamiast uginac i łagodzic drgania to przenosze ja na całą bude
  
 
No to -40 z przodu juz siedzi.......... jazda jest ok, troche bardziej trzesie, ale jezeli chodzi o odczucia po wjechaniu w dziure - sa przyjemniejsze niz na seryjnych springach (podejrzewam ze seria byla nieco zbita i nie tłumila juz dobrze)

Jeszcze gorace fotki:









tak przegladam foty i w porownaniu do ponizszej to calkiem calkiem usiadł........... pozatym nizej nie planuje z racji GARAGE - obecnie w goracych momentach mam 2cm od zderzaka do posadzki
przed gleba bylo tak:





odnosnie tylu: wiem ze jest troche wysoko, ale w sprezynach sa gumy, jutro ( a w zasadzie jeszcze dzisiaj) bede zakladal nowe amorki wiec wyjme gumi i pojdzie calosc w dół

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-06-29 01:01:34 ]

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-06-29 01:06:56 ]
  
 
Jużjest dużo lepiej niż poprzednio, ale zainwestuj w nadkola, będzie to dużo lepiej wyglądać...
  
 
lepiej niz seria, ale i tak wysoko
  
 
Odrazu inaczej A na moje oko on ma nadkola
  
 
Cytat:
2007-06-29 08:40:51, Intel pisze:
Odrazu inaczej A na moje oko on ma nadkola



A mnie się wydaje, że nie ma... (chodzi mi oto czarne,plastikowe co powinno być nad kołem).

P.S Jezeli kolega Asior założył -40 to ile ja mam u siebie? Nigdy nie mierzyłem, a nie ja je zakładałem i myślałem, że są to -40, ale chyba jest niżej (między koło a karoserie nie wsadze na prosto palca... )

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-06-29 08:48:14 ]
  
 
od razu auto lepiej sie prezenci ale przydala by sie jakas szybka sesja w dzien bo na tych fotkach troszke slabo widac...ale jest
  
 
Cytat:
2007-06-29 08:44:12, MaRio-sKaTe pisze:
A mnie się wydaje, że nie ma... (chodzi mi oto czarne,plastikowe co powinno być nad kołem). P.S Jezeli kolega Asior założył -40 to ile ja mam u siebie? Nigdy nie mierzyłem, a nie ja je zakładałem i myślałem, że są to -40, ale chyba jest niżej (między koło a karoserie nie wsadze na prosto palca... ) [ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-06-29 08:48:14 ]



nadkola są (tz jezeli chodzi o te plastiki nad kołem - wewnatrz błotnika) bo jezeli chodzi o nakladki na progi i blotniki z rst to................. beda
  
 
Asior - mam prośbe Jeżeli masz opony 195/50/15, to zmierz prosze jakimś metrem odległość od nadkola do ziemi. Musze wybadać jaki w końcu mam ten zawias. Z góry dzięki...

  
 
Cytat:
2007-06-29 08:48:56, szafa pisze:
od razu auto lepiej sie prezenci ale przydala by sie jakas szybka sesja w dzien bo na tych fotkach troszke slabo widac...ale jest



mowisz masz:




niedlugo bede zmienail opony z przodu.......... i w sumie mysle nad tym zeby tylnie dac na przod (195/55/15) a na tyl dac (205/50/15)

wtedy nadkole bedzie wypelnione
  
 
nie tedy droga zeby tak wypelniac nadkole...
czemu nie 195/50 ?
no i jak mozna jakies fotki podobne do tych w nocy, ale w dzien...bo tak to trawa duzo zaslania