Xxx [Asior] xxx - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-01-18 04:32:29, arekturbo pisze:
zderzak kniecznie musisz wymienic na ten od Xr bo ten..... widze ze półeczke pod ręcznym masz a wykładzine jakiegokoloru? jak szary toja bym zmienił na czarna bo zdecydowanie lepiej wyglaa jak sie ja odkurzy mógłbys jeszcze poszukać dokłądek bocznych od rst i tylniegozderzaka ale tojuz rarytaskie szczegóły Recaro kupisz juz za 300zł w niezłym stanie przynajmniej jeden kup nieuwierzysz jak jazda moze byc przyjemna widze ze też sie zabierasz za wspomaganie wkurzajace jest tokręcenie kierownicą czasem przy ruszaniu dopiero trzebakrecic bo w miejscu sie nie da:/ aha noi moretty oczywiscie na przód zamiast tych lampek halogeniki moga zostac bo w nowym zderzaku moga cąłkiem inaczej wyglaac w tym wygladaja beee jeśli w tamtym też bedzie kiepsko to albo okrągłe duze albo wcale maska z wlotami w zasadzie niepotrzbna bo silnik nie grzeje sie tak jak wRSt tam wszystko płonie chociaz agresywnosci napewno by przez nia nabrał na dokłądke bym dodał niebieskie tylnie lampy sa po 20Funtów ostatnio wątek o nich był niebieskie by pasowały hmm niema zdjecia z boku jeśli nie masz kup szyby od rst (xr3) przyciemnione albo zielone jak nie lubisz ciemnych przez chwile chciałęm cie namówic na zmianesilnika ale widze ze masz diasela wiec Jest OK przynajmniej małopali a jak podjedziesz na swiatłąchnikt nei bezie wiedział że tojest disel a nie RST zartuje lampki twoje mogą zostać są oki tylko ze mk4 mapaskuden te migacze i nie wiem czy da siez tym coś zrobić:/ ja nawet nie próbuje ide na łatwizne zakłądam moretty zrób pare leprzych fotek wnętrza i autka ciekawe jakby wygladał z ciemnymi szybkami i pomalowanym naczarnosłupkiem miedzy nimi wiesz o co mi chodzi? czarne uszczelki czarne szybki_P i srebrne nadwozie no i z 1 wycieraczką z przodu to juz by był lans z felgami sie zgodze 15 to najlepsze rozwiazanie, ciekawe tylko czy ci paleniepodskoczy kupuj albo z jakimś wiekszym rantem albo zeby wogóle bez rantu kurde jak fajnie sie opisuje cudzy samochód a tylni spojlerek od czego? chcesz jeszcze cos wiedziec? ? [ wiadomość edytowana przez: arekturbo dnia 2007-01-18 05:16:25 ]



to jest 5d wiec nie podejda szyby od xr`a

a spoiler jest od xra

co do foteli no na razie zostaje przy tych co mam ( z cabrio mk5)

tylne lampy malne motipem na czerwono, a migaczi wsteczny przyciemnie
  
 
No to pora przygotować się na nadejście wiosny:

15" et38 wiem że duży profil, ale mają jeszcze ok bieznik i chce je dotrzeć do końca.

Fotki poniżej:










i teraz zagadka, ile mogłem za nie dać ??
  
 
Cytat:
.imageshack.us/img223/5282/img0786at9.jpg[/img] i teraz zagadka, ile mogłem za nie dać ??



Podejrzewam ,ze koło 250 zl.Osobiście ten wzór mi się nie podoba a z taką opona to już jak terenówka
  
 
no opony proponowalbym zmienic od razu, bo wygladaja rzeczywiscie troche dziwnie na tym aucie..
  
 
a ja mysle ze auto bedzie sie ąłdnie prezentowac, terenowy zawias terenowe opony jeszcze jakies orurowanie dac na boki i przód i bedzie malinka
  
 
Cytat:
2007-01-31 13:31:20, fryszard pisze:
a ja mysle ze auto bedzie sie ąłdnie prezentowac, terenowy zawias terenowe opony jeszcze jakies orurowanie dac na boki i przód i bedzie malinka



1. z tyłu mam gumy w springach, ajk zmienie fele na alu to je wyciagne wiec bedzie nizej

2. PISAŁEM JAK BYK ŻE OPONY ZMIENIE JAK DOJADE DO KOŃCA TE CO OBECNIE SĄ NA FELCHA ALE CHYBA FAKTYCZNIE MAMY WTÓRNY ANALFABETYZM W SPOŁECZEŃSTWIE

3. Fryś czytac nie umiesz ?? pisałem odnosnie zawiasu że za bardzo na dół nie zejdzie bo nie wjade do garażu !!! a parkować pod chmurką nie bede.

4. Może i terenówka ale halo i tak niżej niż Twoje

5. Do pełni szczescia brkuje mi tylko Twoich brewek



[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-31 13:38:11 ]
  
 
sie tylko tak zastanawiam...po ch.... ty nam tu pokazujesz te swoje ...."wynalazki" przeciez to ciebie tyle nerwow kosztuje, ze naprawde warto sie zastanowic czy warto....
  
 
facet... ja mówie moje zdanie i mówie je serio, ciekawie by wygladał taki offroad style.. no ale ... co ja sie bede odzywał przeciez mam wysoko halogeny..
  
 
Cytat:
2007-01-31 13:37:34, ToFastMKIV pisze:
2. PISAŁEM JAK BYK ŻE OPONY ZMIENIE JAK DOJADE DO KOŃCA TE CO OBECNIE SĄ NA FELCHA ALE CHYBA FAKTYCZNIE MAMY WTÓRNY ANALFABETYZM W SPOŁECZEŃSTWIE




Kolego utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu,że dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu.Obrażasz się jak dziecko w piaskownicy a jedyna znaną przez Ciebie technika rozmowy jest obrazanie innych jeśli Twoj jakże wyszukany MK IV się nie podoba.Normalnie żałosne jak dla mnie.

Pomyśl nad założeniem takiego wątku w którym tylko Ty będziesz mógł pisac odpowiedzi.Wtedy nie będziesz miał problemow z krytyka choc i tak uwazam ,ze po kilku odpowiedziach byś się obraził na siebie.


[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2007-01-31 13:46:16 ]
  
 
pisałem ze opony zmienie jak dotre obecne do konca, a wy jedziecie po mnie tak jakbym te co są na felgach miał zostawić na zawsze.

fryszard, sorry ale twoja odp akurat odebralem jako kpine.

Bugz, nie chcesz nie musisz odpisywac w moim wątku.


Słowik - prawda jest taka, że wiekszość osób na forum umie tylko pojchać po innych, ale podpowiedzieć coś sensownego już nie potrafi. Czy w mojej wypowiedzi obraziłem jakoś Ciebie ??
jeżeli tak to podaj przykład.


Cały czas myslalem ze forum to miejsce gdzie ktos komus udziela porad a nie tylko krytykuje.

Chyba sie myliłem, wie ktos może gdzie jest wyjście z tego klubu ??


[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-31 13:49:53 ]
  
 
co do ostatniej czesci...
KLIK
  
 
oczywiscie ze nie musze, ale tez nie mozesz mi zabronic wpisywac sie gdzie mam ochote...sorry
  
 
cos mi sie niestey wydaje ze ToFast bedziesz musial robic zakretn na dwa razy bo niestety profil opony w dodatku na przednim zawieszeniu bedzie powodowal bardzo duze prawdopodobienstwo obcierania.
no i ten zderzakczek zmien na jakis fajny xr czy rst i tylko w kolorze nadwozia i bedzie miodzio.pozdrawiam
  
 
Witam
Tak czytam i troche mam mieszane uczucia! Kolega moze nie robi mega przerobek ( pewnie itak by skrytykowano ) i stara sie udoskonalac auto jak tylko moze i robi to nienajgorzej a niektorzy wogule nie rozumieją sensu tego posta ! Sory ale jezeli pisze na samym początku ze opony chce dojezdzic to poco odrazu piszecie ze opony tragedia skoro on to napisał jeden post wczesniej ! Moim zdaniem jak na takiego zwyklaka mk4 i to jeszcze w dieslu chłopak robi dobra robote i oby tak dalej ! Mi sie podoba !!! Pozdrawiam
  
 
czepiacie się siebie nawzajem
Ja tam przechulałem pierwszy rok essem na 13' stalówkach, drugi na 13' alu i dlatego mam w profilu zdjęcie wnętrza tylko, które i tak nie wszystkim się podoba ale kupiłem od Zajaca wg. mnie(to moje zdanie) bardzo ładne 15' alu i wtedy się pochwalę niestety gleby nie bedzie bo to auto do jazdy na codzień a jeździłem kiedyś zglebionym i już nie chcę (za co pewnie dostanę baty od niektórych(za felgi zresztą też)) ale nadstawię kark na wiosnę i lejcie mnie biednego żuczka - nie obrażę się.
  
 
Dobrze że chociaż część osób na forum mnie rozumie
  
 
no i fele założone, dla ciekawskich dodam, że nic nie obciera
  
 
Jakies foteksy moze...
  
 
Cytat:
2007-01-31 22:08:53, kozik pisze:
Jakies foteksy moze...



beda jutro bo teraz troche ciemno, a pozatym w garażu i tak zawiele by nie było widać
  
 
OK to czekam