Xxx [Asior] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-09-28 23:53:27, piter771 pisze:
fajniutkie... hmmm a może podmaluj od środka spreyem pod kolor auta??



eeeee od srodka chyba nie, raczej od zewnatrz sie maluje i to specjalnym lakierem (takim co przepuszcza swiatlo)
  
 
możliwe że tak ale ja malowałem od środka, są take specjalne folie co przepuszczają światło
  
 
Cytat:
2006-09-29 00:00:01, piter771 pisze:
możliwe że tak ale ja malowałem od środka, są take specjalne folie co przepuszczają światło



folie...... tylko na zagieciach zostaly by zakladki co kitowo wyglada........no chyba ze termokurczliwa, ciekawe tylko czy przy myciu nie odchodzi
  
 
jako że wszyscy tworzą wątki o swoich postępach przy essim, to ja nie będe gorszy

a więc zaczęło się tak


16czerwca 1997r sprowadziliśmy z belgi seryjnego mk4 1.8d za łącznie (uwaga) 12tyś PLN, jak na tamte czasy diesle jeszcze nie były w modzie ale co tam 8 letni ess miał na liczniku 119243km, po 130tyś km przeszedł w moje ręce (zdałem prawko, żeby nie było że 130tyś jezdziłem bez to powiem że zdawałem jak miałem 18 nawet za 1 razem a do tej pory użytkowali go rodzice )

Gdy przeszedł moje skromne ręce (mało mam fotek z tamtego okresu) to na dzień dorby zrobiona została blacharka:











nastepnie essi dostał nowe podświetlenie wnetrza, halogeny, ogólną konserwacje, ciemne szybki, nowy zestaw audio, i kilka innych drobnostek, nowe amorki i springi na przod z fiesty





nastepnie przyciemnione lampki przednie, oraz przyciemnione kierunkowskazy, na dodatek do audio dołączyło radio sony l400x xplod, skrzynka blaupunkta gtb 300ht oraz wzmak carpowera hpb-602, nastepnie jeszcze raz zmiana podświetlenia oraz fotele z mkv cabrio.


W chwili obecnej autko ma na liczniku 280tyś i wygląda jak poniżej (chyba całkiem nieźle jak na 18sto latka ):












wszelkie komentarze zarówno pozytywne i negatywne (oraz porady) mile widziane


[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-15 23:52:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-15 23:54:28 ]

[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-15 23:56:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-15 23:58:07 ]

[ wiadomość edytowana przez: ToFastMKIV dnia 2007-01-15 23:59:20 ]
  
 
no to jeszcze popraw fotki jak juz tak ambitnie poleciałeś
  
 
wiec tak:

wszystko piknie, ladnie niby w dobrym stylu i nawet jak na zwykle mkIV ladnie sie prezentuje ale tych halogenow nie moge przetrawic...i co je widze to zastanawiam sie czy Ty je tak na chwile, na szybko z braku czasu/pomyslu na dokonczenie zalozyles czy to tak niby ma byc.

Caly efekt wg. mnie wlasnie ten element psuje...
Wg. mnie (podkreslam to wg. mnie juz ktorys raz zeby nie bylo ;P ) ich ksztalt nie za bardzo do tego auta pasuje ale jak juz musiales takie zakladac to troche trzeba bylo sie nagimnastykowac z mocowniem i wpasowac je w zderzak bardzij mocniej lepiej ;P. Bo teraz to wyglada jak swiatla do jazdy w dzien w maluchu wyposażonym w prądnicę

[ wiadomość edytowana przez: BUGZ dnia 2007-01-16 00:08:17 ]
  
 
Cytat:
2007-01-15 23:55:36, BUGZ pisze:
;P



osoby nie zainteresowane prosi się o nie zaśmiecanie wątku
  
 
Ja bym przedni bumperek doprowadził do ładu (pospawał dół), wywalił listwe, tablice przykręcił tam gdzie jej miejsce i dał go w kolorek
Do tego coś z kółkami no i gleba bo wygląda jak na szczudłach
Bardzo podobają mi się lampki i kierunki
Ja niestety nie zdążyłem u siebie zrobić lamp do końca...
  
 
Halogeny won!!! Niestety, muszę się tym razem zgodzić z Bugzem A poważnie, halogeny nie pasują do reszty.
  
 
Cytat:
2007-01-15 23:55:36, BUGZ pisze:
wiec tak: wszystko piknie, ladnie niby w dobrym stylu i nawet jak na zwykle mkIV ladnie sie prezentuje ale tych halogenow nie moge przetrawic...i co je widze to zastanawiam sie czy Ty je tak na chwile, na szybko z braku czasu/pomyslu na dokonczenie zalozyles czy to tak niby ma byc. Caly efekt wg. mnie wlasnie ten element psuje... Wg. mnie (podkreslam to wg. mnie juz ktorys raz zeby nie bylo ;P ) ich ksztalt nie za bardzo do tego auta pasuje ale jak juz musiales takie zakladac to troche trzeba bylo sie nagimnastykowac z mocowniem i wpasowac je w zderzak bardzij mocniej lepiej ;P. Bo teraz to wyglada jak swiatla do jazdy w dzien w maluchu wyposażonym w prądnicę [ wiadomość edytowana przez: BUGZ dnia 2007-01-16 00:08:17 ]



ad 1 jakbyś nie wiedzial, to halo są wpasowane w zderzak, a co okrągłe by pasowały ?? może prostokąty ?? przecież górne lampy (jak brać cały widok z kierunkami) nie są aż takie kanciate, co do montażu halo to TU masz dokładny opis.


Szanuje każde zdanie, ale popatrz dokładnie, one nie są mocowane na zderzak tylko W ZDERZAK, poza tym są wpasowane tak głęboko jak tylko można było (i tak już przedni pas musiałem sklepać)

Pozdrawiam
  
 
Sorki, ToFast, nie obraź się, ale twoje halo wyglądają jak boczne kierunki z passata. Bez urazy
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:26:39, vital pisze:
Sorki, ToFast, nie obraź się, ale twoje halo wyglądają jak boczne kierunki z passata. Bez urazy



ale zapewne lepiej niż żółte kierunki w błotnikach przy Twoim kombii


Ja tam sie nie obrażam, mój ess i to mnie ma się podobać

rozumiem, że halo a`la ursus wyglądały by dostojniej ??

gdy zakładałem halo zrobiłem ankiete : jakie - przed maske (jak w rst) czy w zderzak.............. większość podpowiadała, że w zderzak
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:19:36, kozik pisze:
Ja bym przedni bumperek doprowadził do ładu (pospawał dół), wywalił listwe, tablice przykręcił tam gdzie jej miejsce i dał go w kolorek Do tego coś z kółkami no i gleba bo wygląda jak na szczudłach Bardzo podobają mi się lampki i kierunki Ja niestety nie zdążyłem u siebie zrobić lamp do końca...



gleba - temat rzeka (wjazd do garage) obecnie przód jest i tak nieco niższy (amory z fiesty), zobaczymy jak to wyjdzie na wiosne z alu 15" a co do bumpera to chce wyrzucic dolna listewke i wstawić jakąś dokładke


ps. a gdzie jest miejsce tablicy ?? wyżej pod listwą jakoś dziwnie wygląda
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:21:37, vital pisze:
Halogeny won!!! Niestety, muszę się tym razem zgodzić z Bugzem A poważnie, halogeny nie pasują do reszty.



hmm to juz chyba 2gi albo 3ci raz, uwazaj zeby Ci to w krew nie weszlo, bo to moze byc poczatek Twego konca ;P

a co do halo i zderzaka....

ja to widze ze jest niby wkomponowany w zderzak ale nieudolnie wg. mnie wkomponowany i takie moje na ten temat zdanie.

Skoro nie pasowal, byl za gleboki to nie trzeba bylo go na sile tam pchac. Pozatym tak szczerze to nie widze nigdzie w Twoim aucie elementu do ktorego moglyby te halo nawiazywac...

Zobacz sobie takiego Frycha, jest jaki jest ;P ale halo potrafil dobrze wkomponowac ;>

  
 
Cytat:
2007-01-16 00:38:36, BUGZ pisze:
hmm to juz chyba 2gi albo 3ci raz, uwazaj zeby Ci to w krew nie weszlo, bo to moze byc poczatek Twego konca ;P a co do halo i zderzaka.... ja to widze ze jest niby wkomponowany w zderzak ale nieudolnie wg. mnie wkomponowany i takie moje na ten temat zdanie. Skoro nie pasowal, byl za gleboki to nie trzeba bylo go na sile tam pchac. Pozatym tak szczerze to nie widze nigdzie w Twoim aucie elementu do ktorego moglyby te halo nawiazywac... Zobacz sobie takiego Frycha, jest jaki jest ;P ale halo potrafil dobrze wkomponowac ;>




no sorry ale do czego pasuja okragłe halo w mk7 ?? chyba do pokręteł w środku, bo zewnetrzne lampy sa jajowate

a co do wkomponowania przez fryszarda - 50cm nad ziemią i badlook kanciaty (najlepszy i tak był twój z mk7 )
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:35:23, ToFastMKIV pisze:
ps. a gdzie jest miejsce tablicy ?? wyżej pod listwą jakoś dziwnie wygląda


Ja wiem czy dziwnie... Wszystko jest kwestią gustu. Mnie tam się podobało
Ale to Twoje auto i Tobie ma odpowiadać
A tak to mniej więcej u mnie wyglądało
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:43:35, ToFastMKIV pisze:
no sorry ale do czego pasuja okragłe halo w mk7 ?? chyba do pokręteł w środku, bo zewnetrzne lampy sa jajowate a co do wkomponowania przez fryszarda - 50cm nad ziemią i badlook kanciaty (najlepszy i tak był twój z mk7 )



czyli okragle halo nie pasuja powiadasz...hmm no tak

mondeo II jakie miala halo?
laguna I jakie?
meganka?

to sa "okragle" auta??

a co do badlook'a Frycha to schrzanil i juz mu to mowilem, a wysokosc na jakiej zamontowal halo jest bardzo zblizona do seryjnej, jedynie zderzak ma obnizony i przez to sprawia wrazenie jakby byly wyzej.... ale to nie o nim watek;P
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:50:11, BUGZ pisze:
czyli okragle halo nie pasuja powiadasz...hmm no tak mondeo II jakie miala halo? laguna I jakie? meganka? to sa "okragle" auta?? a co do badlook'a Frycha to schrzanil i juz mu to mowilem, a wysokosc na jakiej zamontowal halo jest bardzo zblizona do seryjnej, jedynie zderzak ma obnizony i przez to sprawia wrazenie jakby byly wyzej.... ale to nie o nim watek;P



a jakie halo ma RSt ????????Kanciate ?? niby tez nie pasuja do bryły a jdenak....................
  
 
No, i widzisz, chłopie, do czego prowadzi poddanie pod dyskusję wyglądu auta???

Cytat:
2007-01-16 00:32:02, ToFastMKIV pisze:
ale zapewne lepiej niż żółte kierunki w błotnikach przy Twoim kombii Ja tam sie nie obrażam, mój ess i to mnie ma się podobać rozumiem, że halo a`la ursus wyglądały by dostojniej ?? gdy zakładałem halo zrobiłem ankiete : jakie - przed maske (jak w rst) czy w zderzak.............. większość podpowiadała, że w zderzak




A było:

Cytat:
2007-01-15 23:38:50, ToFastMKIV pisze:

[...] wszelkie komentarze zarówno pozytywne i negatywne (oraz porady) mile widziane




A po co, skoro twoja opinia deklasuje opinie innych?


Cytat:
2007-01-16 00:32:02, ToFastMKIV pisze:
ale zapewne lepiej niż żółte kierunki w błotnikach przy Twoim kombii [...]



Na 100% lepiej, gdyby były w miejscu, przeznaczonym na kierunki boczne
  
 
Cytat:
2007-01-16 00:53:50, vital pisze:
No, i widzisz, chłopie, do czego prowadzi poddanie pod dyskusję wyglądu auta??? Na 100% lepiej, gdyby były w miejscu, przeznaczonym na kierunki boczne




czy ja kogos deklasuje czy co ?? podales co sie nie spodobalo OK, twoje zdanie, essi jest moj wiec mi sie bedzie podobał.


moze podasz jakies przykladowe halo ktore Twoim zdaniem by pasowaly do mk4 ?? chetnie rzuce na nie okiem