Dziura?magnes?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o co tu chodzi?wszyscy twierdza ze antena w dziurze na dachu jest lepsza,a prawie kazdy jezdzi z magnesem.nie rozumie juz wiem ze 1.5mertowa antena w dziurze daje lepsze zasiegi.czy ta sama antena na magnesie da tez dobry odsluch na tym samym radio?wszedzie na drodze w osobowkach widze las magnesow,a na dziure to trzeba trafic,bo zadko sie spotyka wsrod osobowek dziure na cb antene.prosze o porownanie jakosci odsluchu.73!
  
 
bo magnes stawiasz na dachu i koniec, i to cała filozofia.
  
 
Nie mówi się dziura tylko otwór
Dziure to kolego masz w ...... (sam się domyśl)

Wybaczcie ale nie moglem sie powstrzymać.
  
 
Cytat:
2007-01-21 21:22:35, Urbic pisze:
Nie mówi się dziura tylko otwór Dziure to kolego masz w ...... (sam się domyśl) Wybaczcie ale nie moglem sie powstrzymać.

jak jestes taki madry to wez swoja antene i wsadz sobie w otwor.sam sie domysl.polonista sie znalazl!to nie to forum!

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-01-21 23:57:13 ]
  
 
Wujek grzesiek, mistrz ciętej riposty? Heheh... Sorry, nie mogłem się powstrzymać, dawno się tak nie uśmiałem na forum Gratulacje Panowie, dialog cięty, acz kulturalny
  
 
urbic,mysle ze sie nie obraziles? ja tylko odbilem pileczke odruchowo,jak za mocno to sory wogole to post mial byc na inny temat,interesujacy czesc forumowiczow ale widze ze nie wszystkich.dobrze ze jest wesolo i bez obrazy a las magnesow rosnie na naszych drogach,ceny cb rosna,wirus czy co? pozdrawiam73!
  
 
Cytat:
2007-01-21 23:27:43, grzesiek1 pisze:
jak jestes taki madry to wez swoja antene i wsadz sobie w otwor.sam sie domysl.[ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-01-21 23:57:13 ]




Naszczęście antenkę mam na magnes więc w otwór nie muszę jej wsadzać
A obrażać się nie ma o co.
A wracając do tematu to nie każdy chce ingerować w karoserię i nie może sobie pozwolić na "dziurę" w dachu.
Ja na przykład jeżdzę trzema samochodami i używam w nich tego samego zestawu.

I jeszcze jedno.

Cytat:
2007-01-21 23:27:43, grzesiek1 pisze:
polonista sie znalazl!to nie to forum! [ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-01-21 23:57:13 ]



Akurat polonistą nie jestem i do polonisty mi daleko, a co nazywamy dziurą a co otworem to na lekcjach Techniki w podstawówce było.

Pozdrawiam.