Spotkani na trasie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio często, gdy jadę do pracy moją fura czyli autobusem linii 189 , widuję w Wawie na odcinku PKP Włochy - skrzyżowanie Łopuszańskiej z Al. Jerozolimnkimi bardzo ładnie utrzymanego czerwonego Fiata (tak na oko 89-91) na pięcioramiennych aluskach z naklejką na tylnej szybie "FSO AUTOKLUB"
  
 
Widziany dzisiaj koło Norblina - zielone (morskie?) Caro, biało-czerwone lampy tylne, podkładka klubowa, rejestracja LLU, groki na pokładzie, a na nich 3 ludzików
  
 
PutekM w plusie widziany dziś rano z tramwaju na Toruńskiej w Bydzi.
  
 
Cytat:
2007-03-26 09:56:19, Mieszko1976 pisze:
PutekM w plusie widziany dziś rano z tramwaju na Toruńskiej w Bydzi.



no bo do pracy jechałem i dalej Nowotoruńską i na obwodnicę
  
 
Hmm, nie wiedziałem gdzie to wrzucić, bo to nie żaden klubowicz, sympatyk klubu itp. Jednakże postać jest wielce zasłużona dla FSOwskiej fabryki, jej wielkiej przeszłości, postanowiłem tutaj z tym "zaparkować". Otóż w niedzielne przedpołudnie w Warszawie, a dokładniej w Galerii Mokotów, mignął mi nie kto inny jak Maciej Stawowiak. Byłem w lekkim szoku i szczerze mówiąc ledwo go poznałem. Taka okazja dłoń Mistrza Polski uścisnąć uciekła... No nic może następnym razem nie będę tak zszokowany i zamienię parę słów
  
 
Godz. 18.20, ul. Hutnicza, Janusz_K spotkany w swoim białym bandziorze
  
 
W Tarnobrzegu na Piłsudskiego ok. 15.45 widziany BantitC w białym Audi
  
 
Zoppot- skręcam z 3maja we władka, mruga do mnie platynka szkoda że zapomniałem że mam wyłaczone radio
  
 
Cytat:
2007-04-24 21:54:43, danielewicz pisze:
Zoppot- skręcam z 3maja we władka, mruga do mnie platynka szkoda że zapomniałem że mam wyłaczone radio


a wywoływałem
  
 
A mysmy sie wczoraj spotkali na skrzyzowaniu z Autowidolem Znaczy sie zauwazyli, nie zderzyli
  
 
polonez Guciego wrasta w ziemie na Żelaznej.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Mi sie ostatnio zdaża spotkać pana w czarnym atu 1.4, raz na stacji w auchan a drugi raz przejazdem w kokoszkach, i często widuję pana w poldku moro z kombi-klapą
  
 
kto jeździ w częstochowie czerwonym pikapem z czarną maską i szerokimi felgami??? bo takiego gościa widziałem
  
 
od dwóch dni widuje białego analoga z cimnymi szybami i światłami do DF kombi na marynarskiej przy .. jak to sie nazywa? mechanic.pl czy coś w tym stylu
  
 
Hehe, to nasz klubowy Widać Analog rzuca się w oczy, bo dużo osób odnotowało fakt , że ona tam stoja czasami


[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2007-05-31 19:00:22 ]
  
 
Łazik widziany we Wrzeszczu, na skrzyżowaniu Traugutta/ Do studzienki.
  
 
Ja Łazika widziałem wczoraj i bynajmniej nie było to na skrzyżowaniu (no chyba że mamy na myśli skrzyżowania "równorzędne")
  
 
wczoraj na al.Zwycięstwa podniesioną prawicą wymieniłem pozdrowienia z Jurkiem
  
 
na Oruni widziałem uwaga! Skórę tankował gazownię
a Jurek dzisiaj pod Kauflandem chyba kręcił bączki
  
 
Degol9 widziany koło Nieporętu.