Corolla KE25 - Levin - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie to piękne... to autko jest niesamowite, ma piękną sylwetkę.
  
 
no levin gratulacje

dobrze ci to idzie
  
 
Fajny link dla kolegi >>KLIK<<
>>KLIK<<
>>KLIK<<
  
 
ooooooo widzę kolejny klasyk w stajni

Ja już to widzę swoimi oczami jak to będzie wyglądać
  
 
Tak na powaznie z renowacja ruszam w te wakacje czyli od czerwca ,narazie wszystkie detale sa odnowione , amorki tez dalem do regeneracji ,teraz walcze z mostem . Silnik i skrzynia juz przywieziona ,chcialbym go odpalic ale to dopiero jak Corolcia trafi do garazu . Podchodze do tematu powaznie i uwazam ze niema co stosowac polsrodkow ,po prostu raz a dobrze ! pozdr...
  
 
Cytat:
2007-01-26 22:37:19, levin pisze:
Podchodze do tematu powaznie i uwazam ze niema co stosowac polsrodkow ,po prostu raz a dobrze ! pozdr...


dokładnie, na takim remoncie takiego autka nie ma co oszczędzać bo co "zaoszczędzisz" to się zemści później. Ja mam na to powiedzenie takie ale może nie będę cytować
  
 
dzisiaj odwiedziłem znajomego tapicera i żekł że owszem kanapa tylna i siedzenia sa do obszycia ale mówi że boczne tapicerki to by tylko wyczyścił ,odplamił i pokrył preparatem do tapicerki skórzanej bo są oryginalne i w takich autu najlepiej .Wiem że ma rację wiec po drodze powrotnej do domu kupiłem specjalne preparaty i oto efekt - odswiezona oliwkowa tapicerka
przed :




dzisiaj :



  
 
Co to za "preparaty" ??
  
 
ostro ostro
ale po tych preparatach nie robi się to jakieś tluste czy coś??
  
 
Textil Cleaner firmy Sunnycar
nieaktywnego zmywacza ( usówa tylko lakier i inne badziewia nie wiąże sie z tapicera i plastikami )
w sprayu Skin Cleanera też firmy S
na koniec użyłem w sprayu pianki do skóry
  
 
nie to ma tylko połysk i żywszy kolor !!!
  
 
fantastyczny efekt
  
 
No, efekt naprawdę super , trzeba zapamiętać nazwy tych środków
  
 
I jak tam Corollka?? Jestem ciekawa jak prace posuwają się do przodu A tu link dla kolegi -> >>KLIK<<
  
 
Witam po dluzszej przerwie !! ,prace nad tojka stoja w miejscu taka mam prace ,powinny ruszyc na poczatku przyszlego roku .Narazie autko stoi w garazu ,jest zabezpieczone zeby sie rdza niepanoszyla i narazie kompletuje braki ,zdobylem piekne zderzaki ,na ebaju kupilem felgi z kolpakami 12cali , no i cudowne lusterka na blotniki ,o cenach nie wspomne bo mozna sie zalamac .
Obecnie mam problem ze znalezieniem dobrego (a nie szrota)silnika ,myslalem nad swapem od nowszej toyki np z turbo ,ale mysle ze autko powinno zostac w oryginale ,chociaz potwornie ciezko z tym kurna silnikiem 1200/1600 .pozdr...
ps jakby ktos z szanownej braci cos slyszal o takowym motorze 1200 lub 1600 prosze o kontakt na GG .