[S] Toyota Carina II 1986 2L Diesel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przykro to pisac ale staram sie sprzedac moja toyke.Jest po kompletnej blacharce w lutym zeszlego roku.Nowy japonski alternator (nie regenerowany tylko sprowadzony) amortyzatory sachs (gazowe) z tylu, po wymianie rozrzadu.4 nowe opony. Problem w tym ze przy wymianie pompy wody prawdopodobnie przesunal sie pasek rozrzadu i juz nie chciala odpalic. stoi juz 5 m-cy na parkingu i chyba czeka ja tylko zlom (choc az serce sie kraje jak na nia patrze.

Dal bym ja do zrobienia do warsztatu ale niestety stacjonuje w anglii i koszty sa ogromne, poza tym caly czas pracuje wiec nawet nie mam czasu. Jesli znajdzie sie ktos kto posiada lawete lub cos w tym stylu, po to by ja zholowac to odsprzedam za bezcen.
Zapraszam.

[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-01-20 17:12:16 ]
  
 
Maciass bardzo bardzo smutna sprawa też mi się serce kraje Zapytam czy ktoś nie chciałby kupić fajną Cari...
  
 
Podejrzewałem, że tak to sie skończy... jednak rodzice mieli racje co?
Gdybyś miał ją w Polsce to pewnie bym łyknął ale tak to moge powiedzieć tylko tyle, że jesli będziesz sprzedawał komus na cześci to zostaw mi lampy przednie i atrapę. No, może być jeszcze ten alternator.

Oj Maciasss, jak Ty się tu teraz pokażesz w Szczecinie jeśli będzie taka okazja...
  
 
Cytat:
2007-01-20 17:28:28, MisiekII pisze:
Oj Maciasss, jak Ty się tu teraz pokażesz w Szczecinie jeśli będzie taka okazja...



Lexusem
  
 
Mozna zamknac post.Wlasnie dzis pojechala.Deszcz pada nieustannie od wczoraj kiedy zalatwialem papiery.

Dla zainteresowanych jest nowy alternator japonski na zbyciu.
Bede w polsce ok 25 marca.
czejam na oferty.
  
 
Sprzedałeś?? Udało się??
  
 
To sie tutaj nazywa "samochod zostal zkolekcjonowany" posluzy prawdopodobnie jako dawca organow
  
 
Cytat:
2007-02-14 14:19:31, maciass pisze:
To sie tutaj nazywa "samochod zostal zkolekcjonowany" posluzy prawdopodobnie jako dawca organow


Rozumiem i współczuję

Maciass jeśli chcesz to daj nowe ogłoszenie o chęci sprzedaży alternatora bo jak zamknę to wątek samoczynnie opadnie na dół.