Plan przeglądów Avensis 99

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Potrzebuje plan przeglądów i napraw (np skan paru stron z ksiazki serwisowej) dla Toyoty Avensis 2.0 rok 1999.
Innymi slowy co wymienia sie i reguluje przy jakim przebiegu. Mam tylko ksiazke po niemiecku a to nie moj jezyk.
Polski lub angielski jest OK .

Zalezy mi zwlaszcza na przegladzie 90.000 oraz co ile wymieniamy filtr paliwa, powietrza, pylkowy.

Pozdrawiam!
  
 
np.:
http://www.toyota.katowice.pl/dex?id=224
  
 
Tyczy sie nowego Avensis'a a ja mam starego

P.S. Nie napisalem w poscie ponizej: silnik benzynowy

[ wiadomość edytowana przez: gitarzysta dnia 2005-04-17 17:50:23 ]
  
 
Witam,
Właśnie sprowadziłem sobie Avensis 2.0 TD '98, 200tys. km. Odświeżam wątek: prosze o informację o planie przeglądów wraz z spisem czynności dla tego autka. Napisałem do dwóch bliskich ASO, nie wiem, czy odpiszą. W każdym razie może ktoś z forumowiczów może pomóc
  
 
A może ktoś z forum byłby tak uprzejmy i zeskanował dwie strony z tabelkami dot. diesel'a (str. 10 i 11) z takiego dwunastrostronicowego dodatku do instrukcji obsługi Avensis (pierwsze roczniki) z wyszczególnionymi czynnościami serwisowymi w zależności od przejechanych km? Będę wdzięczny.
Pozdrawiam
  
 
oczywiście mogę się mylić... ale podejrzewam, że będzie się niewiele różnić od tego


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-01-22 14:14:40 ]
  
 
Cytat:
2007-01-22 14:14:10, Talus pisze:
oczywiście mogę się mylić... ale podejrzewam, że będzie się niewiele różnić od tego [ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-01-22 14:14:40 ]



Dzięki. Tak też myślałem (znalazłem to już wcześniej), chciałem się upewnić, że nie ma różnic pomiędzy Avensis i Carinką. Próbuję przetłumaczyć moją wersję dutch-english-polish, lecz cienko mi to wychodzi
  
 
pewny nie jestem, ale skoro Ave to następca Cariny e... więc może tak jest.