Fiat 128 "76 gr. 2 - Historic Hillclimb edition - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-02-16 23:41:15, yapko pisze:
Silnik jest trzymany w suchej, sierpniowej atmosferze



aaa myslalem ze to po to zeby konie nie pouciekaly
  
 
muły to silnik fiata jest ,
yapko , wsadź go do lodówki , będzie dłużej świeży

na targach damy koncert na 4 podwójne gaźniki??
  
 
No baa, ja nawet nie mam normalnego kolektora do tego silnika zeby mnie nie kusilo Zobacz jaki mam system audio w profilu...
  
 
czyli ze bedzie znowu koncercik w hali? a orkiestra mysle ze bedzie udana jak pare pomyslow wypali
  
 
to ja wymiękam musze sobie jakiegoś głośnego Bov'a załatwić

A Fiacik nabiera wyglądu robota profi doczekać się niemoge by go zobaczyć
  
 
jak przywalimy z 4 podwójnych gaziorów , turbawy i jakiejś bredy to się może hala rozlecieć albo wszyscy przyjdą nas oglądać jest tam jakiś konkurs palenia laka w którym można puchar dostać??
  
 
hahah to widze ze bedzie rozpi**** na hali tylko zeby sie nie zwalila..... ale zapowiada sie swietna ekipa ;]
  
 
co tu duzo mowic jest piekny!Targi sie zapowiadaja ciekawie


[ wiadomość edytowana przez: PitusK dnia 2007-02-19 18:42:47 ]
  
 
Powered by trytytki

  
 
Cytat:
2007-02-19 22:55:41, yapko pisze:
Powered by trytytki

  
 






[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2007-02-23 21:41:45 ]
  
 
Czy te mocowania klatki do kolumn przednich są wsparte od dolu ? na zdjeciach tego nie widac. Z tego co wiem to takie wzmocniania robi sie w kształcie trójkąta, zeszta w załączniku J jest to ładnie narysowane.

I jeszcze jedno, gorna poprzeczna wzmacniająca kolumny nie może być zamontowana w innym miejscu do nadwozia niz do kolumn.

[ wiadomość edytowana przez: Amper dnia 2007-02-23 21:56:13 ]
  
 
Troche zwolnilem tempo ostatnio bo w tamta sobote rozwiercalem glownie ukrecone dwie szpilki od kolumny kierownicy, tepymi wiertlami w lebkach twardych srub Troche powalczylem z masa odkrecajac rozne pierdolki, np. zawiasy klapy tylnej.
Pozniej wieczorne picie na Slowacji pod golym niebem i sie pochorowalem
Przez to w tym tygodniu tylko udalo sie zalozyc kolumne kierownicy i przekladnie, za to dzis otrzymalem wahacze przod, tarcze, bebny, galki, przeguby i mieszki polosi + wszystkie gumy/tulejki zawieszenia... Od jutra remont ponizej podlogi.
  
 
Cytat:
2007-02-23 21:48:35, Amper pisze:
Czy te mocowania klatki do kolumn przednich są wsparte od dolu ? na zdjeciach tego nie widac. Z tego co wiem to takie wzmocniania robi sie w kształcie trójkąta, zeszta w załączniku J jest to ładnie narysowane.



Jezeli chodzi o poziome rury do kielichow z przodu, to nie - sa przyspawane do podstawki z blachy 3mm i tyle. Za to klatka jest przymocowana do slupkow srodkowych i przednich. Mozna tam zrobic takie trojkaciki ale Siekier nic mi o tym nie mowil...

Co do rozporki: samochod jest wg zal J '76, tam w ogole nie bylo zadnych rozporek dozwolonych a zostaly wprowadzone w zalaczniku K na rok biezacy (2007 - juz po fakcie jak Kania zrobil rozporke ) i nic tam nie pisze o szczegolach. Pamietaj ze to nie jest A-grupa tylko historyk.


[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2007-02-23 22:00:57 ]
  
 
A no tak, zapomnialem. Załącznika K nie znam praktycznie wogóle, wiec sorki za moje wątpliwości. Pozostaje miec nadzieje że panowie na badaniu nie bedą mieli zadnych uwag, a z doświadczenia wiem, że rożnie bywa ze znajomościa i interpretacją przepisów niestety :/

[ wiadomość edytowana przez: Amper dnia 2007-02-23 22:29:23 ]
  
 
Dzisiaj wydarlem caly zawias z tylu - w sumie nic wielkiego bo wszystko bylo odkrecane we wrzesniu ale po ciemku, siedzac dupa w kaluzy to daje satysfakcje

Druga bitwa to bylo wybicie silentblokow z wahacza po zastavie Rina - tez nie bulka z maslem ale po demonstracji Tadzika jakos poszlo. Jutro skladam wahacze, bebny, amory itd. W weekend maja byc drzwi i klapy do odbioru.

Przynajmniej jest cieplo a nie -10 jak przez ostatnie dwa weekendy
  
 
gdzie sie yapko z tym grzebiesz? nie mam ostatnio nic do roboty wieczorami to moze bym ci poasystowal?
  
 
Na Cieplowniczej u Tomczaka Jak chcesz to nie ma sprawy, zadzwon ok 18.00 - trzeba wybic silentbloki z drugiego wahacza poza tym bede robil caly tylny zawias razem z hamplami.
  
 
yapko a te tulejki do tylnych wahaczy to dostales nowe stricte do 128-ritmo czy od kaszlaka z przednich wahaczy wbijasz? sa krotsze troche...
  
 
To sa do zastavy i na oko wygladaja na identyczne jak te co wybilem.