Jakie radyjko wybrać ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam potrzebuję pomocy w wyborze radyjka do samochodu. Dodam że antenkę posiadam ML 145 Wacham się między President Harry ASC a President taylor ASC. Zastanawiałem się też nad UNIDEN 510 lub 520 ale one nie posiadają FM a mi to jest czasem potrzebne za granicą. A może polecicie coś innego w podobnej cenie?
  
 
Antenkę masz jak najbardziej oki.nigdy osobiście nie miałem żadnego z tych radyjek.miałem johnn-ego II a hary jest do niego bardzo zbliżony "wyposarzeniem" i z takimi samymi parametrami więc polecił bym ci harego.do mobila oba są oki z racji niewielkiegch rozmiarów. ja z radyjka bylem bardzo zadowolony.muśisz jeszcze pomyśleć czy twuj apetyt na radio nie wzrośnie w miarę użytkowania.ja swoje sprzedałem po niecałym miesiącu i kupiłem sobie lepsze .
null

[ wiadomość edytowana przez: freelander dnia 2007-02-27 18:31:55 ]
  
 
Dzięki za podpowieź freelander to co byś proponował.
  
 
kurde jak miałbym brac noweho harego czy jonny to bym sie połaszczył na uzywke herberta w dobrym stanie

bo herbert to niebo a ziemie w porownaniu do tamtych radii

wiem bo sam to przechodziłem od unidena po herberta a naprawde herbi w mobilu jest rewelacyjny z tym ze do małych gabarytowo radii nie nalezy
  
 
kurde jak miałbym brac noweho harego czy jonny to bym sie połaszczył na uzywke herberta w dobrym stanie

bo herbert to niebo a ziemie w porownaniu do tamtych radii

wiem bo sam to przechodziłem od unidena po herberta a naprawde herbi w mobilu jest rewelacyjny z tym ze do małych gabarytowo radii nie nalezy