[126p]cywil 1984

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialem sie pochwalic choc za bardzo nie ma czym wzialem od kumla malucha z 1984 pierwsza rejestracja w kraju 1987 podobno jakaś wersja exportowa ale może wy coś wiecej wiecie ma uchylne szybki z tyłu i przednie fotele w dermie kolor beż cieknie olej ze wszystkich dziur ale przeciez to maluch
  
 
nie no swietny jest
  
 
no całkiem w pałke
  
 
zajebisty podoba mi sie
  
 
nie martwcie sie zdjecia beda dopiero jak cos w nim udoskonale czyli za jakis czas
chcialem sie po prostu dowiedziec czy to zeczywiscie moze byc jakas eksporowka
  
 
no to jak beda zdjecia i jak napiszesz cos konkretnego to zalozysz wątek. tymczasem ja jestem za usunieciem tego tematu !!!!
  
 
po numerze nadwozia można poznać czy to export czy nie
numer zaczynający się od ZFA to export, lub odrzut z exportu, SUF to krajowy choć zdarzają się dziwne wyjątki.

a tak wogóle to może pokazałbyś zdjęcia jak wygląda teraz ?
84 to jestcze wersja st ?
  
 
Cytat:
2007-01-30 07:29:13, dave-rallymaniak pisze:
po numerze nadwozia można poznać czy to export czy nie numer zaczynający się od ZFA to export, lub odrzut z exportu, SUF to krajowy choć zdarzają się dziwne wyjątki. a tak wogóle to może pokazałbyś zdjęcia jak wygląda teraz ? 84 to jestcze wersja st ?


84 mają jeszcze cieńkie wloty, ale czy to ST...

bimberku uspokój się, po co usuwać temat, kolega wrzuci foty i wtedy zdecydujemy czy fajny, czy "ulepszenia" będą kwalifikować go do wyśmiania

p.s. tylko go nie tjuninguj, wrzuć foty jak teraz wygląda i wtedy wymyślimy co z nim zrobić
  
 
ma cienkie wloty i numer nadwozia zaczyna się od ZFA
zdobede aparat i nie długo zrobie foty

[ wiadomość edytowana przez: Mati_Wroclaw dnia 2007-01-30 15:15:05 ]
  
 
temat totalnie bez sensu...
jak bedziesz mial zdjecia i cos wiecej do napisania to wyslij mi priv, a odblokuje wątek.
w tym momencie to nie ma sensu