[126p] jakas taka padaka.. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przyjeżdzaj z tym shitem do mnie, obspawamy
  
 
no i zeby nie bylo ze nic nie robie...
powolutku zaczynam skladac niestety z braku czasu wolno to idzie ale wazne ze powoli do przodu





narazie zlozona tylko prawa strona ( braklo (a raczej bylo lipne i chce kupic nowe) mi czesci... do lewej aczkolwiek jesli bede je mial to przygotowane wszystko do montazu
ps na amora i sprezyne nie patrzcie bo ida do wywalenia (beda nowe) a narazie musialem na czyms postawic


[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2008-06-08 19:38:47 ]
  
 
No to na samej sprężynie mogłeś... A ten maluch do czego dedykowany będzie? Miasto? Lansik? Rajdówka?
  
 
jako ze wkoncu zaczolem miec czas i cos robie powoli bo powoli to wklejam jakies foty narazie zajolem sie srodkiem (odczyszczenie z masy)


















cdn....



[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2009-02-24 20:51:07 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2009-02-24 20:53:33 ]
  
 
W takim tempie to ty do wiosny zdążysz 2015
  
 
goń sie ... teraz moze cos szybciej pojdzie wiesz jakby nie patrzec to bylby porownywalny czas do budowy pewnego czerwonego swapa.....
  
 
AD 2053
  
 
wiec powoli cos sie pcha do przodu z robota..

narazie czyszczenie z najwiekszego szitu w aucie ;/
aczkolwiek blizej jak dalej ...
najpierw byl srodek:






po czym przyszla pora na podloge od spodu....
juz prawie skonczona ale jeszcze troche zostalo...








a w miedzy czasie jeszcze komora silnika ogarnieta troszke...




jesli wszystko pojdzie po mojej mysli to za ok 3-4 tyg buda powinna byc obspawana i to co zostalo do wymienienia wymienione a pozniej uz przygotowanie do malowania i pomalowac

  
 
No Szymus wszystko ładnie pięknie, ale czy mnie wzrok myli, czy tylny lewy blotnik jest starego typu a prawy nowego?
Jaki bedzie kolor?
  
 
nie myli cie lewy bedzie taki jak prawy ...
kolor hm zobaczymy co wyjdzie....
  
 
Acha, no to trzymam kciuka!
  
 
Współczuje Ci Jak widzę malucha na takim etapie "produkcji" to aż mi się słabo robi
  
 
mnie sie ogolnie slabo robi jak widze malucha szczegolnie ze przez 3 tygodnie ostatnio jednego skunksa uzywalem jako dupowoza

A pamietam jak Szymon przyjechal pierwszy raz na zlota F&F, chyba w 2003 roku na zajezdnie, to nie bylem pewien czy maluch przywiozl Szymka czy Szymon przyniosl malucha na plecach , kto zna Szymona osobiscie wie jak wyglada dwa metry zywej wagi w maluchu


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2009-11-03 19:30:05 ]
  
 
no niewdzięczna robota z ta podłogą , przerabiałem powodzenia
  
 
mi tez sie slabo robi ale na szczescie to juz na finiszu wiec nie ma zle
bart..... czepiasz sie szczegolow
  
 
Cytat:
2009-11-03 19:03:28, 130TC pisze:
Współczuje Ci Jak widzę malucha na takim etapie "produkcji" to aż mi się słabo robi


a co ja mam powiedziec...
  
 
to ja się w ogóle wolę nie wypowiadać jeżeli chodzi o podłogę
  
 
Kurde, nie ładujcie tyle zdjęć bo mi się nie chcą strony załadować jutro w robocie muszę oblukać co i jak
  
 
taki mały Up po długiej przerwie ruszyłem coś tam do przodu...!





[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2014-09-24 19:32:00 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzymonX dnia 2014-09-24 19:32:21 ]
  
 
Nie no, Ty to jak wkleisz zdjęcia to siąść i płakać