TOR Poznań

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Serdecznie jest Nowy na forum wiec się przedstawie mam na imie Rafał i jeżdze czerwonym kaszlaczkiem który ma okropnie zrobioną karoserie przez mojego brachola.

Ale do tematu,, chciałbym się dowiedzieć jak i kiedy można się wbić na tor poznań pojeździć (oprócz rajdów) dlaczego nie ma czegoś takiego jak dni otwarte? I dlaczego stosunkowo mało slyszy się o torze w moim rodzimym mieście?

Pozdrawiam
  
 
może dlatego że AW woli wynajmować tor za grubą kasę. poza tym na co liczysz że wpuszczą bandę napaleńców któym się wydaje że potrafią jeździć i są Kubicą i Coilnem McRae w jednej osobie? Tor wyścigowy to nie jest miejsce do zabawy.
  
 
A cy ktoś powiedział ze to ma być za darmo? Poprostu można by robić dni otwarte, rundka po torze powiedzmy no niewiem 50 zł żeby tą zniszczoną trawe zrobić. NIewierze ze było by mało ludzi.

PS. Jesteś ze skórzewa czym jeździsz ? czyżby tym z swojego avatarka?
  
 
wiesz co zimą był jakiś tam dzień otwarty ale Tor jest zarezerwowany na najbliższe półtorej roku, poza tym żadko kogo stać na zapłacenie 50 zł za okrążenie. Kiedyś na tor można było wjeżdżać ale było tam parę groźnych wypadków i zabronilil. Chyba że się ma licencje to jest jakaś tam możliwość wjazdu

a jeżdżę tym z awatarka z ty że teraz wygląda tak:





EDIT

jest ALT za 250 zł 19 listopada
KLIKEN


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2006-11-12 19:54:45 ]
  
 
motor seria czy cos ten tego?
fajna naklejka na tylnej szybie
Ale po rejestracji widze że ciągle jestes zameldowany w P-ń a nie w skórzewie
  
 
seria ale do wiosny tylko, mam pewien podły plan tylko finanse trzeba pozbierać

a zameldowany w skórzewie jestem tylko auto mam na bank jeszcze zarejestrowane

a Ty gdzieś z okolic?


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2006-11-12 19:59:22 ]
  
 
Cóż ja pod murowaną mieszkam, z przyzwyczajenia napisałem P-ń
  
 
a dalej jest tak, że jak sprzedaje sie samochód w czwartek czy w niedziele to mozna kupowanym samochodem wjechać na tor itp bo wiem że kiedyś tak było a teraz?
  
 
wiem że jak wjedziesz na giełdę, to z wjazdem na tor nie ma problemu ale tylko do momentu jak Cię zwinie policja/ochrona czy co to tam jest i każe wypier.... poza tym część toru jest wtedy zamknięta
  
 
jak są zawody na torze, albo kartingu to po za wodach można wjechać nielegalnie na tor, mieliśmy taką opcje kiedyś na treningu ale jak kgoś by nas złapał a to nie problem to dostaje sie dożywotni wjazd na tor, wieć nie warto ryzykować
  
 
Z tego co spamiętam to w środy od poludnia można bylo trenować, za jakieś symboliczne pieniądze. Zawodnicy z licencją na bank ale jak reszta to nie wiem.
  
 
Ze tak zrobie UP`ik tematu, byłem dziś z bracholem na torze, gość który pracuje jako cieć tam, jest do dogadania myśle że za ćwiartke by wpuścił I jeszcze tak z historii to mówił że dawniej w tygodniu jeden dzien można było za friko wjeżdzać?
  
 
odgrzewam kotleta

podobno 17.02 to dzien ktorego na torze poznan bedzie superoes

ktos zna jakies szczegoly?? jakie wpisowe itepe , jakie wymagania??

no i relacja z imprezy by sie przydala ( ale to moze juz po?? )

i jak by ktos mial porownanie do imprezy w kielcach??


pozdroo
  
 
Zajrzyj tutaj. Na razie odpowiedzi na twoje pytania chyba nie znajdziesz, ale mam nadzieję, że niedługo się pojawią.
  
 
no będzie taka impreza i będzie ona cykliczna, pierwsza ma być 17 lutego, więc w sumie za chwilke Ale narazie nic nie słychać z większych szczegułów, jak coś bedzie wiadomo to napewno damy znać, a relacje z imprez tez przedstawimy. pozdro i zapraszam do poznania