Xxx [Tuner-TCS] xxx - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mój pomysł na cabrio:
-błotniki od cosworda
-garby nie na przedniej a na tylnej klapie
-maska od mkVI
-gleba i szerokie lacie
-lampy od bmw e30 w kloszach od rsa
-tylnie lampy zaokrąglone od mk6 ale, bez części na klapie
-zderzaki w stylu "im mniejsza ilość wlotów tym lepiej
-a lusterka bym zostawił bo pasują do esiny


mój gust , mój pomysł , i poza schematem


[ wiadomość edytowana przez: on-driver dnia 2007-02-01 13:19:04 ]
  
 
Do pewenego czasu zauważam pewną tendencje i chyba trzeba to sobie na wstępie wytłumaczyć.
Może najlepiej bedzie gdy osoby umieszczające zdjecia swojego auta w dziale tuning czy innym ( bo i w WA też sporo tego jest) zaznaczą na wstępie czy chca poznać opinie innych czy też nie.
Wtedy unikniemy sytacji kiedy dochodzi do konfrontacji własciciel kontra osoba ogladająca i komentująca wątek. To spowoduje ze nie bedzie żbednych utarczek typu: zmień to czy tamto kontra to moja bryka i tak mi sie podoba.
Tyle odemnie.
Pozdrawiam życze miłych rozmów.
  
 
On driver to szykuj grubą kasuire na zrobienie auta w taki sposób życze powodzenia we znaleźieniu błotników z cosia niepowiem pomysł na nie jest idealny mi to ciągle w głowie siedziało ino dostań je a potem miej kase na nie a za błotnikami idą progi z cosia bo zleksza śmiesznie by to wyglądało bez progów, usunięcie jajek z klapy wiąże sie z dospawaniem sporego kącka blachy na klape i jej wyproflilowania i uważam że niewarto bo światła z mk6 sa najlepsze w tym aucie
  
 
Cytat:
2007-02-01 13:13:34, on-driver pisze:
mój pomysł na cabrio: -błotniki od cosworda -garby nie na przedniej a na tylnej klapie -maska od mkVI -gleba i szerokie lacie -lampy od bmw e30 w kloszach od rsa -tylnie lampy zaokrąglone od mk6 ale, bez części na klapie -zderzaki w stylu "im mniejsza ilość wlotów tym lepiej -



cosworda? to jakas nowa wersja edytora tekstu?
jakie garby widzialbys na tylnej klapie:|?
lampy od bmw30 na pewno swietnie by sie komponowaly z nadwoziem esa
co do tylnych lamp bez czesci na klapie ... to jezdzi po mojej dzielnicy taki es i wyglada to beznadziejnie.
  
 
ładniutkie cabrio

coraz bardziej mi się podobaja cabrio....ech...
  
 
Cytat:
2007-02-01 13:50:00, maciek701 pisze:
co do tylnych lamp bez czesci na klapie ... to jezdzi po mojej dzielnicy taki es i wyglada to beznadziejnie.


widziałem też właśnie fotki takiego chyba srebrnego i zgadzam sie beznadzieja koleś miał klape całą na gładko a lampy odstawały poza obrys klapy
  
 
Cytat:
2007-02-01 13:55:47, florek102 pisze:
widziałem też właśnie fotki takiego chyba srebrnego i zgadzam sie beznadzieja koleś miał klape całą na gładko a lampy odstawały poza obrys klapy


moze chodzi o tego

a cabrio Tunera spoko moze za niedlugo pochwale sie swoim
  
 
ewidentnie nie ten!! ten sie fajnie prezentuje i światła ma spasowane
  
 
szafa - chodzilo o tylne lampki mk6/7 bez halogenow na klapie.... imho nie bardzo pasuje :/
  
 
Widzę że wątek już sie troche rozwinął co mnie cieszy. Co do dalszych modyfikacji to wypowiem sie krótko, nie jestem zwolennikiem wstawiania/wpasowywania części od innych aut, np jak w tym srebrnym z lampami od e46 compact. Nie podoba mi sie taki styl i napewno nie w tym kierunku pójdę Co do szerszych błotników i zderzaka z cosworth'a to o tym myślałem ale to zbyt drogie a ja nie chce ładować aż takich pieniędzy w ten samochód. Raczej pozostane tradycjonalistą i bedzie to połączenie cabrio i RS'a. Tyle na ten temat Dzięki że aż tyle osób zajrzało do wątku


[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-02-01 15:27:09 ]
  
 
Cytat:
2007-02-01 15:25:22, Tuner-TCS pisze:
Raczej pozostane tradycjonalistą i bedzie to połączenie cabrio i RS'a. Tyle na ten temat



I tak trzymaj a o wszystkich zmianach informuj w tym wątku
  
 
Cytat:
2007-02-01 14:29:04, szafa pisze:
moze chodzi o tego a cabrio Tunera spoko moze za niedlugo pochwale sie swoim



Dla mnie to lampy od BWM E46 COMPACT.. A nie od ESSA MK6..
  
 
Cytat:
2007-02-01 16:50:29, open pisze:
Dla mnie to lampy od BWM E46 COMPACT.. A nie od ESSA MK6..


zgodze sie :p poprostu nie doczytalem do konca...
  
 
No to może i ja się wypowiem
Cabrio bardzo sympatyczne. Felgi super
Ja bym jak narazie znaczki z klapy wywalił. To nic nie kosztuje a znacznie lepiej wygląda
  
 
Cytat:
2007-02-01 16:23:52, Slowik pisze:
I tak trzymaj a o wszystkich zmianach informuj w tym wątku



Ja tylko czekam co beda wszyscy zmieniac jak każde auto w klubie bedzie: cabrio rs style, sedan rs style, kombi rs style, hatchback rs style, express rs style itd
  
 
Bardzo ladne cabrio wydaje mi sie ,ze wdzialem Twoja bryczke gdzies w slupsku mam nadzieje,ze kiedys uda nam sie zorganizowac jakiegos mini spota

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-02-01 12:53:55, Slowik pisze:
Spoko Skid napisałem tez ,że "według mnie" najlepszy Poza tym to wątek Tunera więc niech on się wypowie czy ma jakies kolejne plany odnośnie cabrio.



{byłem pracy} - Slowik bez urazy jak najbardziej moje wypowiedzi byly
  
 
Bardzo ładne i zadbane cabrio, laczki konkret
Miałem przyjemność je kiedys ogladać na żywo

ps: poznaliśmy sie w koszalinie przed akademikami.
  
 
Cytat:
2007-02-02 00:20:08, skidmarks pisze:
{byłem pracy} - Slowik bez urazy jak najbardziej moje wypowiedzi byly



I tak tez je odebralem Skid to tylko wymiana poglądów, mi pasuje taki styl i o nim piszę natomiast Tobie podoba się co innego i spoko.Zaczekajmy co zrobi Tuner i wtedy będziemy oceniać bo zapowiada się fajne cacko
  
 
garby na klapie takie jak ma p 206 cc, a co do jaja na przedzie to niemówiłem żeby je zakleić. mówiłem tak o zdeżaku