Czas się rozstać :-( - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-04-29 08:22:59, zagore1 pisze:
Do zwykłych jest łatwiej dostać, dużo trudniej do kombi!



O to własnie mi chodziło, ze to bie 3d czy 5d tylko kombi...
  
 
Założyłem nakładkę Zendera na tylny zderzak. Dużo lepiej to wygląda jak z gumowymi chlapaczani



  
 
hmmm kozaczyzna na maksa,chyba tez zaczne szukac raytasków,teraz proponuje ładnąkońcówkę i przróbka lampiszonów tylnich na czerwono ciemne
  
 
Cytat:
2008-05-10 10:58:53, RemikGT pisze:
hmmm kozaczyzna na maksa,chyba tez zaczne szukac raytasków,teraz proponuje ładnąkońcówkę i przróbka lampiszonów tylnich na czerwono ciemne


Widziałem kiedyś na niemieckim ebayu takie całkiem czarne tylne lampy. Rewelacyjnie to wyglądało.
A co do końcówki to nie mam żadnego pomysłu ani się nie znam na końcówkach. Nie chciałbym się ośmieszyć zakładając jakieś badziewie. Do diesla chyba ciężko coś dopasować!
  
 
Fajny
Z koncowka bym sobie odpuscil,bo nawet wyciecia nie ma w nakladce,a po za tym po co maja czarny dym ogladac
Lampy,to wez tempo i je wypoleruj - juz bedzie duzo lepiej wygladac . Czarnych bym nie wsadzal,ewentualnie jak remik pisze cos na czarno przemalowac (kierunek ,cofania) i bedzie ladnie
  
 
Cytat:
2008-05-10 12:20:29, Seba pisze:
Fajny Z koncowka bym sobie odpuscil,bo nawet wyciecia nie ma w nakladce,a po za tym po co maja czarny dym ogladac Lampy,to wez tempo i je wypoleruj - juz bedzie duzo lepiej wygladac . Czarnych bym nie wsadzal,ewentualnie jak remik pisze cos na czarno przemalowac (kierunek ,cofania) i bedzie ladnie


Tak mi się właśnie wydaje, że tu się nie da założyć końcówki, bo wycięcie w tej nakładce jest pod rurę skierowaną końcówką w dół.
Trochę badziewnie by wyglądała taka końcówka prawie przy ziemi

ps. te piękne światełka odblaskowe z ogromnym wysiłkiem udało mi się oderwać i wyczyścić plamy po kleju
  
 
Kupiłem coś takiego:sprężyny obniżające
Obniżają o 45mm, w tej chwili mam 630 mm czyli powinienem zejść do ok 585-590mm. Ciekawe jak się będzie jeździć
  
 
Ale kombi ma inne sprężyny z tyłu, nie?
  
 
Cytat:
2008-06-01 13:14:58, Snale pisze:
Ale kombi ma inne sprężyny z tyłu, nie?


Zdjęcie jest przykładowe. facet ma to zdj załączone do połowy aukcji. zdjęcie pokazuje firmę a nie konkretne sprężyny
  
 
Ja kupiłem tez od tego gościa spręzynki miały obniżyć -35 a usiadło o -30 ale i tak jest lepiej niż na serii
  
 
Cytat:
2008-06-01 12:58:20, zagore1 pisze:
Kupiłem coś takiego:sprężyny obniżające Obniżają o 45mm, w tej chwili mam 630 mm czyli powinienem zejść do ok 585-590mm. Ciekawe jak się będzie jeździć



a amorków nie chcesz do tych spreżyn ?? mam KONI na sprzedaż z regulowaną twardością
  
 
Cytat:
2008-06-02 09:59:49, mss pisze:
a amorków nie chcesz do tych spreżyn ?? mam KONI na sprzedaż z regulowaną twardością


A ile za tę przyjemność??
  
 
Cytat:
2008-06-02 09:52:41, zeberko pisze:
Ja kupiłem tez od tego gościa spręzynki miały obniżyć -35 a usiadło o -30 ale i tak jest lepiej niż na serii



Czyli u mnie powinno być poniżej 600 mm (od nadkola do ziemi)
bo teraz mam 630mm
  
 
Cytat:
2008-06-02 11:14:17, zagore1 pisze:
A ile za tę przyjemność??



a proszę bardzo tutaj aukcja

KONI
  
 
Cytat:
2008-06-02 12:18:51, mss pisze:
a proszę bardzo tutaj aukcja KONI


Piękna sprawa , gdyby nie ta kasa;-(
  
 
hehe kasa i tak jest już bardzo mała za nie , a za grosze nie będę ich sprzedawał
  
 
Cytat:
2008-06-02 13:05:25, mss pisze:
hehe kasa i tak jest już bardzo mała za nie , a za grosze nie będę ich sprzedawał


He, he Twoja cena jest naprawdę interesująca (są to rarytasy), to mnie gniecie brak kasy
  
 
Cytat:
2008-06-03 07:01:09, zagore1 pisze:
He, he Twoja cena jest naprawdę interesująca (są to rarytasy), to mnie gniecie brak kasy



acha sorki nie zrozumiałem
  
 
Mam pytanie do elektroników. Dędę potrzebował założyć w instalacji samochodu diody "kierunkowe". Chodzi mi o to aby przepuszczały prąd tylko w jednym kierunku a w drugim blokowały przepływ prądu. Nie za bardzo się znam na diodach

Czy takie diody wystarczą:dioda zabezpieczająca
Czy może takie:
diody
W układzie z tą diodą będą lampki drzwiowe (2x5W)

Powróciłem do prac nad urządzeniem , które wyłączy lampki drzwiowe (i lampkę podsufitową ) po 10 minutach od otwarcia drzwi. (takie zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora)

Buduję układ złożony z przekaźnika od spryskiwaczy reflektorów (daje 1,5 sekundowy impuls) i przekaźnika podgrzewania tylnej szyby ( podtrzymuje przez 10 minut świecenie lampek. Wczoraj rozwiązałem parę problemów ( przekaźnik sprysków daje impuls "+" a wzbudzenie przekaźnika szyby następuje przez impuls "-" więc bezpośrednio nie da się ich połączyć) ale dodatkowy przekaźnik rozwiązał sprawę. Jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia układ będzie gotowy. Pozostaje mi do rozwiązania kwestia tych DIÓD, aby zapobiedz zaświeceniu się lampek drzwiowych we wszystkich drzwiach po otwarciu jednych. Wprawdzie rozwiązałem ten problem przy pomocy przekaźników ale podobno z diodami jest prościej.



[ wiadomość edytowana przez: zagore1 dnia 2008-06-11 08:43:33 ]
  
 
Cytat:
2008-06-11 07:50:14, zagore1 pisze:
Mam pytanie do elektroników. Dędę potrzebował założyć w instalacji samochodu diody "kierunkowe". Chodzi mi o to aby przepuszczały prąd tylko w jednym kierunku a w drugim blokowały przepływ prądu. Nie za bardzo się znam na diodach Czy takie diody wystarczą:dioda zabezpieczająca Czy może takie: diody W układzie z tą diodą będą lampki drzwiowe (2x5W) Powróciłem do prac nad urządzeniem , które wyłączy lampki drzwiowe (i lampkę podsufitową ) po 10 minutach od otwarcia drzwi. (takie zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora) Buduję układ złożony z przekaźnika od spryskiwaczy reflektorów (daje 1,5 sekundowy impuls) i przekaźnika podgrzewania tylnej szyby ( podtrzymuje przez 10 minut świecenie lampek. Wczoraj rozwiązałem parę problemów ( przekaźnik sprysków daje impuls "+" a wzbudzenie przekaźnika szyby następuje przez impuls "-" więc bezpośrednio nie da się ich połączyć) ale dodatkowy przekaźnik rozwiązał sprawę. Jak dobrze pójdzie to do końca tygodnia układ będzie gotowy. Pozostaje mi do rozwiązania kwestia tych DIÓD, aby zapobiedz zaświeceniu się lampek drzwiowych we wszystkich drzwiach po otwarciu jednych. Wprawdzie rozwiązałem ten problem przy pomocy przekaźników ale podobno z diodami jest prościej. [ wiadomość edytowana przez: zagore1 dnia 2008-06-11 08:43:33 ]




a nie lepiej po tych 10 minutach po prostu zamknąć drzwi ? bo robisz grubą rozkminke tylko niebardzo rozumiem ideę tych wszystkich kombinacji. Przeciez zanim Ci te kilka zaroweczek rozladuje aku to minie doba