[MKVII] Jaki akumulator do 1.6 16v - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolego wszystko ok, jesli nie masz zadnych głupot popodłanczanych pod samochód np wzmacniacza, sprzetu muzycznego, neonów itp... to wszystko ok nawet ujdie Centra Plus, mam Future nie narzekam ale wieksza i z wiekszym kopytem

Jedyne co jest lipne w tym aku co chcesz kupic to ten prad rozruchowy... 300 A to MAŁO troszke ... Lato jak lato bedzie krecił, bedziesz mogł miec problem zima... bo za małe to kopyto... noi licz sie z tym ze to juz roczny aku a prad rozruchowy fabryczny nie zachwyca ...
  
 
ten akumulator był w hondzie 1.5 16 v, i podobno w mrozy krecil bez najmniejszych spadkow, tylko mowic sobie kazdy moze. no to przemysle jeszcze.... niby 70 zl nie pieniadze no ale...
  
 
podobno a krecił to róznica Jesli widziales ze krecił w mrozy bez problemu na tym pradzie to bierz go Ja mam troszke inne zdanie ale wybór nalezy do ciebie kolego
  
 
to czekam jeszcze na jakies opinie czy ktos ma taki akumulator o takich parametrach i czy się on dobrze sprawuje w silnikach 1.6 16v itp
  
 
Cytat:
2007-02-06 09:19:41, Piots pisze:
Jaki akumulator do tego modelu? Były różne? Mam jeszcze firmowy (motorcraft) ale dzisiaj mi padł. Spieszyłem się i nie spojrzałem na niego dokładnie ( plus prawy czy lewy itd.) tylko wziąłem drugie auto. Chce kupić wracając z pracy akumulator ale nie wiem dokładnie jaki. Z tego co wiem co 60Ah, tylko czy klemy są zwykłe czy może płaskie i gdzie plus? Pomóżcie.



jakbys chciał to ja mam prawie nowy 4 miesieczny (rodzice kupili nowy do starego auta chyba w grudniu) a w ubiegły czwartek auto poszło na złom tyle co akumulator wyjąłem jeszcze na gwarancji bo chyba 2 lata
  
 
O taki na pewno pasuje i mogę polecić