Podklad ciagle mam suchy natrysk???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem z podkladem maluje juz ktorys raz z kolei i dalej to samo na malowanej powieszchni tak jakby ktos wysypal proszek isny chrop nie mam pojecia od czego to jest da sie to zmatowac ale nie do konca bo pory zostaja rozrabiam zgodnie z zaleceniami utwardzasz, podklad robie rzadki cisnienie 3-4atm i dalej mam to samo co to moze byc pomozcie??? nie wie moze to wina pistoletu dysze mam 1.4 a na podklad wymagane sa wieksze ale moj kolega maluje na 1.4 i takich rzeczy nie mam drugi pistolet jak maluje akryl czy metalic to jest extra tylko z podkladem mam problem bo nie moge sobie wyprowadzic dobrze powieszchni
  
 
Suchy natrysk powstaje wtedy, kiedy w trakcie malowania trzymasz za daleko pistolet, jednak w Twoim przypadku nie wiem co to moze byc
  
 
no nie wiem od czego to jest zmieniam podklady na rozne i dalej to samo dzieje sie to tylko przy malowaniau podkladami
  
 
Podklady zmieniasz ale pewnie rozcienczalnika juz nie. Zmien rozcienczalnik.
  
 
a jaką masz temperature w pomieszczeniu gdzie malujesz ??
  
 
Seru wlasnie zmieniam rozpuch i to samo bylo w pomieszczeniu mam jakies 15 stopni Juz wiem co bylo tego przyczyna poprostu zbyt duze cisnienie i odpyl z pistoletu powodowal suszenie i dlatego na lakierowanej powieszchni pojawial sie proszek. Zmienilem cisnienie na 2atm. i rozrobilem podklad rzadszy i jest cudenko podklad rozklada mi sie pieknie po obrobieniu papierem na mokro mam jak lusterko