Weekend Tuningowy z 4TUN Nysa Car Tuning Team - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc robimy "liste" kto jedzie do Nysy.
Wyjazd sobota 8:00 - duży Orlen (wyjazd na Wrocław).
Kto z Wrocławia jedzie?
Możemy się umówić np pod wzgórzem andersa i polecimy całą ekipą.

Ja z Patrycją jade na 100%
  
 
Prezo a po grzyba mamy jechać przez wrocław?? za mało jeszcze kilometrów... Jedziemy jak ostatnio ligota, jelcz... wiec bardziej się opłaca z rampy lecieć.
  
 
ja bym przylaczyl sie do was na orlenie ale nie wiem gdzie zbiorka w koncu bedzie
  
 
jak będzie ładna pogoda...to też pojedziemy z małym...nie wiemy czy zostaniemy na noc...ale chyba kosmity tez sie zabierają
  
 
Cytat:
2007-08-18 13:20:27, SVERAdesign pisze:
jak będzie ładna pogoda...to też pojedziemy z małym...nie wiemy czy zostaniemy na noc...ale chyba kosmity tez sie zabierają



Adam ale impreza bez prezesa klubu to nie impreza
Więc musicie jechać...
  
 
Jutro spot na rampie to trzeba dogadać szczegółów co do wyprawy
  
 
Prezo masz jakieś stare dane...

teraz preziem jest Raffik, bo ma najbardziej prezesowską furę


a co do wyjazdu:

OLEŚNICA - spotykamy się 8-20 (wyjazd 8-30) i lecimy na jelcz i A4 do zjazdu na Nyse

Wrocław - leci przez Bielany i spotykamy się razem przy zjeździe na Nyse...Vers ustalcie ile Wam zajmie dojazd.
Bo z Oleśnicy do autostrady mamy 1h-1,10h

  
 
Eifel dodaj że z rampy ruszamy...

Teraz tak kto jedzie:
Ja na pewno
Prezo
Dave jeśli zrobi rekina lub zemną się za bieżę
Hycu podobno też
Eifel ......

Co z Farmerem ma ktoś kontak z nim.. a i co z Tippo

Teraz tak bierzemy jakiegoś grila??
  
 
Ja jade na 80%

grilla trzeba brać...pewnie...

Tipoo chyba na urlopie, ale nie wiem do kiedy

A Smagi???

  
 
Cytat:
2007-08-20 12:18:16, SVERAdesign pisze:
Prezo masz jakieś stare dane... teraz preziem jest Raffik, bo ma najbardziej prezesowską furę a co do wyjazdu: OLEŚNICA - spotykamy się 8-20 (wyjazd 8-30) i lecimy na jelcz i A4 do zjazdu na Nyse Wrocław - leci przez Bielany i spotykamy się razem przy zjeździe na Nyse...Vers ustalcie ile Wam zajmie dojazd. Bo z Oleśnicy do autostrady mamy 1h-1,10h



Dzisiaj napisałem Farmerowi smsa, odpisał że jeszcze nie wie czy pojedzie....
  
 
Cytat:
2007-08-20 21:53:49, SVERAdesign pisze:
Ja jade na 80% grilla trzeba brać...pewnie... Tipoo chyba na urlopie, ale nie wiem do kiedy A Smagi???




kurde, ja w sobote 1 wrzesnia pracuje... chyba ze dołącze po poludniu...

a powiedzcie czy jedziecie na jeden dzien czy na dwa ??
  
 
Cytat:
2007-08-20 20:30:47, dr_Killer pisze:
Dave jeśli zrobi rekina lub zemną się za bieżę



no to ja raczej nie dam rady, bo sie okazuje, że wał nie pasuje poza tym za mało czasu a za dużo do zrobienia, więc wybaczcie ale ja się nie załapię tym razem
  
 
Mam pytanko... Czy jest wogóle ktos chetny aby zostać tam do niedzieli ? Jesli nie to ja proponowałbym zrobic wyjazd własnie w niedziele. Mi bardziej pasuje ten dzień. W sobote żeni mi sie dwóch kolesi w pracy i wypadałoby isc Nie , nie żenią sie ze sobą , ale tak sie dobrali ze w jednym dniu, w jednym kosciele, godzine po sobie. Byłbym wiec za niedzielą. Może Smagi też ...
  
 
Cytat:
2007-08-20 22:34:29, smagi pisze:
kurde, ja w sobote 1 wrzesnia pracuje... chyba ze dołącze po poludniu... a powiedzcie czy jedziecie na jeden dzien czy na dwa ??



Sie zobaczy jak to będzie wyglądać...
  
 
Cytat:
2007-08-21 06:54:03, Tippo pisze:
Mam pytanko... Czy jest wogóle ktos chetny aby zostać tam do niedzieli ? Jesli nie to ja proponowałbym zrobic wyjazd własnie w niedziele. Mi bardziej pasuje ten dzień. W sobote żeni mi sie dwóch kolesi w pracy i wypadałoby isc Nie , nie żenią sie ze sobą , ale tak sie dobrali ze w jednym dniu, w jednym kosciele, godzine po sobie. Byłbym wiec za niedzielą. Może Smagi też ...



No ja tez bylbym za niedziela bo mam sobote pracujaca...
  
 
no w sumie to macie racje

nie pomyśleliśmy o ziomalach pracujących w sobote

ja sie dopasuje, moge jechać i w niedziele i w sobote

ale jak możemy jechać, większą grupą (bo raffik tez nie może w sobote) to może faktycznie uderzmy w niedziele?

  
 
Powiem (napisze) szczerze ze mi to w sumie obojętnie.
Jeżeli większość będzie jechała w niedziele to też pojedziemy w niedziele.

Killer a Ty? Też możesz jechać w niedziele?
  
 
Wiec widze ze wiekszosc jest za niedzielą... Nieobecni raczej głosu nie mają wiec Killer tez jest za Jesli lecimy w niedziele to ja potwierdzam swój wyjazd.
A wiecie jak to jest.... Czesc z nas wybierze sie w sobote to już drugi raz w niedziele nie będzie im sie chciało jechac albo znowu jakies inne powody sie znajdą. Jestem wiec za niedzielnym wyjazdem jak najwiekszą grupą.
  
 
jak lecimy w niedziele to tez jade...
  
 
Mi zależy żeby pojechało więcej aut niż rok wcześniej

Trzeba zabrać ze sobą kocyki, grilla, kiełbaski itp...

u mnie sie niestety za dużo nie zmieści (wózek i inne musze mieć)...ale mam te nasze SQAD-owskie fotele plastikowe...

może ktoś będzie mógł zabrać (a jak nie to kocyk i tyle) węgiel zabiore i rozpałke


Czyli niedziela godzina 8-20 - rampa
8-30 wyjazd