Weekend Tuningowy z 4TUN Nysa Car Tuning Team - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Łoł jak zwykle w ostatniej chwili zmiany planów...

I widzę że niema głosu... wolałem jechać w sobotę bo w niedzielę przewidziany koniec imprezy na popołudnie to będzie nie za dużo czasu...

A na początku wszyscy chcieli w piątek jechać.
  
 
W sumie to Killer masz racje.
Ogłoszenie wyników ok godz 17, więc niedziela to już praktycznie zakończenie imprezy.

Kurde nie wiem co robić....
Killer a Ty zostałbyś z soboty na niedziele w Nysie??
Bo jest taka opcja że My polecimy w sobote a reszta doleci w niedziele. Co Ty na to???


Info uzyskane ze strony 4tun:
Cytat:
Według ustaleń impreze rozpoczynamy od 31 sierpnia godz. 18.00 i jedziemy do 2 września do godzin popołudniowych. Wjazd na impreze wynosi 30 PLN od wózka (samochód plus dwie osoby) reszta 5 PLN od głowy. Wramach wjazdówki otrzymujecie pobyt na terenie ośrodka na 2 pełne doby, pole namiotowe, dostęp do prądu, duży grill pod zadaszeniem, plaża i jeziorko. Istnieje mozliwość wynajęcia domków na czas trwania zlotu. Poniżej podaje numery telefonów do NOR-u oraz prywatnych właścieli domków:



Domki są, w ostatecznym wypadku będzie można w namiocie się przekimać lub w samochodzie na siedząco



[ wiadomość edytowana przez: Prezo dnia 2007-08-22 23:10:17 ]
  
 
Cytat:
2007-08-22 21:01:56, dr_Killer pisze:
Łoł jak zwykle w ostatniej chwili zmiany planów... I widzę że niema głosu... wolałem jechać w sobotę bo w niedzielę przewidziany koniec imprezy na popołudnie to będzie nie za dużo czasu... A na początku wszyscy chcieli w piątek jechać.




jakie w ostatniej chwili... jest jeszcze tydzien czasu

poza tym jak chcecie jechac w sobote to jedzcie w sobote we dwoch kto wam broni...

czesc ludzi sobote ma zajeta wiec umawia sie na niedziele...

co z tego ze w niedziele konczy sie o godz 17 przeciez to nie znaczy ze o tej godzinie trzeba wracac do domu...
  
 

kurde same marudy...


[ wiadomość edytowana przez: smagi dnia 2007-08-22 23:32:21 ]
  
 
Pojedziemy wiekszą grupą ? Z tego co widze to głos zabiera 5 osób. 3 są za niedzielą i dwie sie zastanawiają lub jest im wszystko jedno, czyli tez są za niedzielą.
I co z tego ze to ostatni dzien imprezy, przeciez tam nie ma jakis wielkich hektarów do zwiedzania zeby nam czasu brakło. Wszystko zamyka sie na powierzchni połowy boiska do nogi. Po 2 godzinach stwierdzicie ze widzieliscie już wszystko i mozna zabierac sie do niedzielnego obiadu w postaci kiełbaski z grilla.
Hmm , może by pomyslec o jakims rosole w termos
Wiec ja potwierdzam niedziele.
...i nie marudzic dziewczyny
  
 
Dobra jedziemy wszyscy w niedziele start 8:30 z rampy koniec kropka
  
 
Wreszcie wszyscy zgodni
  
 
Jeszcze pare takich wypadów...i w ogóle Killer spotulnieje

No więc ustaliliśmy niedziela:

więc:

Killer
Prezo
Dave (z kimś)
Tippo
HYCU
Smagi
Ja & Eirene & Tonio (oby nie było za gorąco)

Myśle że RAFF też pojedzie no i Versu a co z resztą

Ja mam już 9 aut ;P
  
 
No i super się składa, bo ja również z wami pojadę w niedziele, chciałem jechać w piątek na cały wikend ale na kumpla przysięga wypadła w ta sobotę w Grudziądzu wiec nie wypadało mi nie jechać jak byłem na pożegnaniu, jak pech to pech!!! To ja będę tak o 8,15 na rampie w Oleśnicy w Niedziele!!!!! Pozdro!!!

No to ze mną już jest 10 samochodów superrrrr
  
 
Ja jeszcze postaram się się skręcić kabaka na wyjazd, zawsze dodatkowy klubowicz i dodatkowe autko i będzie okazji zrobić mu zdjęcia do działu klubowicza jego golfika III gt bo już całkiem całkiem wygląda!!
  
 
Cytat:
2007-08-24 20:59:04, SVERAdesign pisze:
Dave (z kimś)



No ja niestety muszę odmówić, bo ten weekend to jedyny, w którym mogę coś przy aucie pogrzebać, a nie powiem, że nie chciał bym pojechać, ale jak beemy teraz nie zrobię to do przyszłego roku nie będzie jeździć. Mimo to życzę miłej zabawy.
  
 
no ja tak myśle że w niedziele Dave robić chyba przy BMW nie będziesz...nie???

...chcesz później tyłem do przodu jeździć
  
 
Cytat:
2007-08-28 20:07:56, SVERAdesign pisze:
no ja tak myśle że w niedziele Dave robić chyba przy BMW nie będziesz



Jak by nie patrzeć niedziela też dzień, mam nadzieje, że w sobotę się uporam.
  
 
Sorry chłopaki ale ja odpadam wyjazd na pogrzeb śp Ciotki Miłej zabawy
  
 
chlopy weźta grila jak macie bo moj sie rozp... a nie moglem dzisiaj znalezc w Olesnicy jednorazowych...
  
 
no właśnie???
to co węgiel zabrać? i podpałe?