[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pisze 87A ale nie znam sie pisze to miedzy pinami jak na zdjeciu
  
 
Cytat:
2007-07-06 10:12:02, Matys318 pisze:
Dzięki dziś coś powalcze jak będe miał czas



Można bawić się i podłączyć wszystkie przewody do skrzynki ale jest to uciążliwe
Można zrobić to tak:
-włóż bezpiecznik halogenów do skrzynki
- sprawdź w którym miejscu w gnieździe w którym oryginalnie montowany jest ten biały przekaźnik pojawi się napięcie - z tego miejsca pociągnij przewód do pinu prądowego w przekaźniku
  
 
Cytat:
2007-07-06 10:16:26, Matys318 pisze:
pisze 87A ale nie znam sie pisze to miedzy pinami jak na zdjeciu


to numer pinu. Ford nie podaje prądu A (jedynie na przekaźniku ogrzewania szyby przedniej). Myślę, że jest to max 10..15A, więc na zwykłe H3 55W wystarczy. Zwykły przekaźnik w sklepie za 5pln ma 30-40A.
  
 
dzięki chłopaki dziś bede meczyc tatusia (elektryk) pokaze mi co i jak z tymi przekaznikami ale i tak czekam jeszcze na paczuszke wiec czasu jest troche ale juz chce zrobić instalacje. Dzis przyszła taka paczuszka w froncie mk6 mialem el. regulacje swiatel w mk7 nie ale to dzis sie zmieni

  
 
Wiec halogenki są tylko niepodłączone brak czasu wczoraj korzystając z ladnej pogody przymocowałem hokej od gofra IV odstaje w 2 miejscach ale jest ok trzebabylo go przyciać. Oddaje zderzaki do malowania (zderzak tył slupek przy castoramie) przyokazji zrobie wneke na tablice rejestracyjna o ktorej mowiliscie. Przednie halogenki beda psikniete baza pod kolor auta ale taka tylko mgiełka



[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-07-12 10:45:29 ]
  
 
to Twoje to nie hokej tylko listwa pod tablicą na zderzaku

w sumie pomysł nawet niezły
  
 
wiedzialem ze cos niegra bo jest wpust na tablice ale wyglada niezle
  
 
Fajnie sie prezentuje
  
 
El. szyberek skonczony dzieki koledze koniuXR3i za co mu wielkie dzieki dał mi namiary na plasticzek


teraz czas na powazniejsza rzecz

  
 
klapa bagaznika juz wyciszona teraz boki auta



  
 
korzystając z wolnego czasu (nadal) postanowilem zmienic kolor podswietlania czego tylko sie da kolor to niebieski pewnie beda glosy ze juz nie modny itd dzis zrobilem podswietlanie popielniczki, przelacznika szyberdachu i zegarka mam tez zamontowana w tapicerce drzwi 1 diode czerwona ktora sie swieci po zamkniciu drzwi na klucz (centralny) jutro walka z oswietleniem regulacji nawiewu i regulacji swiatel oraz wlacznikow przeciwmgielnych i ogrzewania szyby Marne fotki robione telefonem








  
 
klik pokrętła u mnie tak wyglądają,może sobie tak przerób


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2007-07-26 22:01:40 ]
  
 
właśnie nad tym mysle mam juz zrobione niebieskie tlo i czerwone dla cieplo zimno ale nie wiem jak zrobic na pokretłach czerwien
  
 
Ile placiles za Soudaband?
Jakie to ma wymiary?
  
 
Oswietlenie zegarów jest wypas Pozdrawiam!!
  
 
Cytat:
nie wiem jak zrobic na pokretłach czerwien


ciężki temat,ale bardzo proste
w pokrętła wkładasz diody z kabelkami i podłączasz poz zasilanie
zakładając pokrętła musisz ładnie te kabelki pozwijać by pokrętło chodziło bez problemu
i masz czerwone podświetlenie
  
 
jutro powalcze z tym a dzis juz zrobilem regulacje wysokosci swiatel
  
 
Tak sobie robiłem porzadki z płytami i natrafilem na fotki ktore robilem essiemu po odebraniu od pseldo blacharza (wiadomo co bylo na aucie ) tak jakos na sentymenty bierze progi rs były 4 lata temu to jakies 17 lat miałem









zmiany to chyba tak na lepsze

poki co dalej walka z podswietlaniem bo ciezki weekend był




[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-07-29 12:30:22 ]
  
 
zrobiłeś podświetlenie tych pokręteł?
  
 
na duzo lepsze

a myslales nad dokladka do zderzaka ??

tylnia tablice moznaby "wpuscic" w zderzak