[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-21 10:43:01, Snale pisze:
To kiedy planujesz wyjechać z 2.0?


Komplet gratów Matys odbiera ode mnie w lutym - jak sie dobzre postara, to pewno do końca lutego da radę się z tym uporać
  
 
Planuje wyjechac 2.0 jak bedzie juz cieplej bo chce oddac auto do lakiernika na malowanko taki standartowe po zimie wiecie zderzaki itd napewno nie bede tego robił na szybkiego musi to chodzic jak nalezy

oto zamontowany lanzar zaraz 1 odsluch

  
 
Wczoraj byłem u MAG'a i przywiozłem to do domku a zaraz wyjazd do zaprzyjaznionego zakladu bede mial pytania wiec bede pisal tu duzo? wiazki od skrzynki bezpiecznikow do swiatel nie musze przeciagac? moge zostawic ta stara? wymieniam tylko ta z prawej od komputera?





  
 
Powodzenia
  
 
a ta wiązka lewa nie idzie do złącza EDIS i do sterowania wtrysków, czujników, zapłonu, ABS, ze skrzynką bezpieczników...itp?
  
 
Cytat:
2008-02-11 17:31:57, surec pisze:
a ta wiązka lewa nie idzie do złącza EDIS i do sterowania wtrysków, czujników, zapłonu, ABS, ze skrzynką bezpieczników...itp?



wlasnie ale tak z ciekawosci zapytalem sam nawet sie za to nie zabieram
  
 
zmieniasz tylko prawą wiązke, od skrzynki bezpieczników zostaje stara wiązka którą łaczysz z kostką na silniku.
  
 
autko odwiezone zauwazylem ze ma jeszcze abs'y ktore da sie przełozyc? no i rezerwe płynu spryskiwaczy tylko nie moge znalesc zbiorniczka w rs jest w innym miejscu niz zwykle? no chyba ze sie roztrzaskal

Beda foty w miare mozliwosci jutro wyciaganie silniczka
  
 
Cytat:
2008-02-11 21:07:12, Matys318 pisze:
autko odwiezone zauwazylem ze ma jeszcze abs'y ktore da sie przełozyc? no i rezerwe płynu spryskiwaczy tylko nie moge znalesc zbiorniczka w rs jest w innym miejscu niz zwykle? no chyba ze sie roztrzaskal Beda foty w miare mozliwosci jutro wyciaganie silniczka


i to właśnie jak sądzę jest w wiązce lewej...
  
 
heh to masz teraz zabawy
  
 
co do wątku wzmacniaczowego to kupiłeś na głogowie???? fajny jest u gonczara Alpharda ma 4x200 rms
  
 
kupowalem we wrocku na karmelkowej. Kolega ma na sprzedaz taki sam nie uzywany
  
 
a ja przedwczoraj zrobiłem interes życia... kupiłem wzmak 800w muzycznej za 150zł i opchałem za 250zl.. heh
  
 
a wiesz że szukam właśnie wzmaka??? i suba. Mam skrzynie 38litrów... bedzie coś z tego????? wcześniej miałem60litrów i 1000W to jechało ekstra
  
 
W sobote jade zerknac jak prace ida (jak znajde czas) troche to potrwa u mnie bo przekladane bedzie prawie wszystko hamulce - abs'y elektryka szyb i takie tam.

Moje pytanko to jaki zakupic koncowy tumik do rs'a aby pasowal do zenderka mk6 myslalem o takim z 2 obrazka na aukcji NM-142/26 klik niewiem czy to podejdzie i czy puszka sie zmiesci tam gdzie orginal.
  
 
Cytat:
2008-02-14 08:40:38, Matys318 pisze:
W sobote jade zerknac jak prace ida (jak znajde czas) troche to potrwa u mnie bo przekladane bedzie prawie wszystko hamulce - abs'y elektryka szyb i takie tam. Moje pytanko to jaki zakupic koncowy tumik do rs'a aby pasowal do zenderka mk6 myslalem o takim z 2 obrazka na aukcji NM-142/26 klik niewiem czy to podejdzie i czy puszka sie zmiesci tam gdzie orginal.



janek rs sprzedaje dedykowany wolfa do rs
allegro
  
 
Powoli ale zawsze do przodu a wiec zawita tumik Ultera ktory mam juz w domku


a tu kilka marnych fot z operacji a jutro usówanie EGR







  
 
Dziwie się ze usunęłeś cały pas przedni... No chyba ze nie wiem co jeszcze masz w planach
  
 
Cytat:
2008-02-19 22:33:55, kaes pisze:
Dziwie się ze usunęłeś cały pas przedni... No chyba ze nie wiem co jeszcze masz w planach






Przecież pasa nie ma w dawcy...
  
 
Cytat:
2008-02-19 22:37:10, Snale pisze:
Przecież pasa nie ma w dawcy...


bo pewnie był pogięty, usunął go by mieć więcej miejsca...